Бавовнятко• 13 ноября 2023
Як вам новорічний подарунок?
Вам було б приємно отримати такий подарунок? І чому саме подобається чи ні
Результат:
вже голосів:
90 (45%)
Ні, не подобається
54 (27%)
Так, подобається
52 (26%)
Нейтрально
4 (2%)
Тиц
Бавовнятко
• 13 ноября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Орешки класс, игрушки страшные
А які гарні? Покажіть фото 🙏
Мию вікна у мороз• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Будь які горіхи не полюбляєте? Чи мед не їсте? Чи не подобаються бокси?
Так, я не люблю ні горіхи, ні мед, але загалом гарний презент, корисний і багатьом до смаку, думаю
Бавовнятко
• 13 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ну дивлячись від кого такий подарунок отримати. Від чоловіка-не сподобалась би) від когось іншого -ну може бути,але нічого незвичного.горіхи і горіхи з медом-ок.іграшки такого плана-ні.вже кращу одну іграшку,але скляну і гарного виробництва (але ж знову, якщо людині таке подобається)
Зараз війна. Вішати в квартирі скло- ну такий собі атракціон
Жена миллионера• 13 ноября 2023
Мені ні. Горіхів і меду не вживаю, надто калорійно. Іграшки на ялинку такі б не повісила. Але впевнена, є якийсь відсоток людей, кому сподобається. Просто навряд їх буде багато, надто вже специфічні товари ви обрали.
Люблю Украину• 13 ноября 2023
як формальний знак уваги - цілком підійшов би. як повноцінний подарунок - ні
2410diana2410• 13 ноября 2023
Я была бы рада. Муж иногда дарит такие боксы, мне по кайфу. Орехи покупаю регулярно и вся семья их любит. Игрушки прикольные, хоть не в моей цветовой гамме, последние пару лет елку наряжают чтоб ярко и все игрушки разные, игнорирую стиль и все такое
Області пітьми• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ви всі дзеркала познімали?))
Вам атракціон, комусь нормально.
мадам Везувий• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ялинку не прикрашаєте? Горішки не їсте?
ялинку на різдво прикрашають, як і подарунки роблять теж на різдво
вкрации• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Зараз тенденції до правильного харчування
понимаю
я это упомянула
но вы спрашиваете ’как вам, хотели бы?’
так вот полезным орехам я бы предпочла вкусный шоколад или интересные конфеты в качестве (части) подарка
я это упомянула
но вы спрашиваете ’как вам, хотели бы?’
Бавовнятко
• 13 ноября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Третье фото как дешевая пластмаса.
Це натуральні сухоквіти залиті у смолу. Дорожче, ніж варіанти просто із смолою без квітів
СамавиховуюКота• 13 ноября 2023
Ответ дляБайрактара
Бридуюся таких банок
Невідоме походження меду
Не впевнена, що горіхи помиті перед пакуванням в банку
Сенс такого подарунку?
Щось типу букету з сухофруктів…
Невідоме походження меду
Сенс такого подарунку?
Щось типу букету з сухофруктів…
Повністю згодна
ЖенаАйтишнеГа• 13 ноября 2023
Не нравятся, игрушки странные. Орехи , смотря какая фирма, сейчас много на,,малой арнаутской ,, делают, неизвестно какими руками.
Бавовнятко
• 13 ноября 2023
Ответ длявкрации
понимаю
я это упомянула
но вы спрашиваете ’как вам, хотели бы?’
я это упомянула
но вы спрашиваете ’как вам, хотели бы?’
Дякую за відповідь
Помилуйте мадам• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Не мой вкус.
КапитанльнаЯ• 13 ноября 2023
В принципе, да, понравился бы. Это же подарок. Хотя орехи с медом я не ем и сухофрукты не люблю. И игрушки белые с цветами мне не очень, а вот синие понравились. Но я бы нашла, кому это отдать
Ангелок з ріжками• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ялинку не прикрашаєте? Горішки не їсте?
Это Ваши работы или присматриваете на подарок?
Орехи класс.
Игрушки специфические. На всю елку набора не хватит,а вешать разномастные не люблю
Если бы хоть в классике новогодней.
Это должна хозяйка какая-то сама себе купить,если нравится цвет и фактура смолы подходит .
Орехи класс.
Если бы хоть в классике новогодней.
Соня-сонятко• 13 ноября 2023
Люблю горіхи, але у заводській упаковці :) мені так спокійніше. Фото 2 мені б сподобалось. Але якщо подарите до свята, щоб вже одразу їх застосувати.
Поліпривіт всім• 13 ноября 2023
Орешки в банке и с мёдом, неплохо.
Всё остальное лично для меня не очень.
Мию вікна у мороз• 13 ноября 2023
Ответ дляДаю справку
Тут красивые
Звичайні фігурки іграшки, які можна купити в 6-7 раз дешевше, і знаю багатьох, кому взагалі фігурки не подобаються, а лише кулі, так що і тут автор може не вгадати…
ВЫВсеВрете• 13 ноября 2023
Подарок для неблизкого человека, типа коллеги. Дежурный так сказать.