Бавовнятко• 13 ноября 2023
Як вам новорічний подарунок?
Вам було б приємно отримати такий подарунок? І чому саме подобається чи ні
Результат:
вже голосів:
90 (45%)
Ні, не подобається
54 (27%)
Так, подобається
52 (26%)
Нейтрально
4 (2%)
Тиц
Малая еще та• 13 ноября 2023
У меня бы такие игрушки лежали без дела, потому что декор подобран в определенной цветовой гамме. Орехи - ок
Сиреневенькая• 13 ноября 2023
Не подобається, не хотіла б отримати такий подарунок. Люблю корисні речі, замість побрякушок
Мию вікна у мороз• 13 ноября 2023
Горішки ні, а оту новорічну фігню б було особисто мені приємно, я люблю такі штуки
вкрации• 13 ноября 2023
не люблю такой хендмейд, не нахожу для него применения, не радует
орехи - ну, как-то буднично. хоть и полезно. я бы предпочла шоколад
Скользкая• 13 ноября 2023
Ответ длявкрации
А шоколад не буденно?
Уравнобешенная• 13 ноября 2023
Не люблю ни мед, ни орехи, ни сухофрукты. Игрушки не в нужной цветовой гамме.
ГейТуда• 13 ноября 2023
Все дуже подобається. Але от іграшки на свою ялинку не прилаштувала б. Можливо якийсь інший декор в подібному стилі
Бавовнятко
• 13 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Ялинку не прикрашаєте? Горішки не їсте?
Я_не_аноним_100%• 13 ноября 2023
Смотря от кого, от подруги или знакомой нормально, от мужа не хотелось бы)))
Бавовнятко
• 13 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Будь які горіхи не полюбляєте? Чи мед не їсте? Чи не подобаються бокси?
вкрации• 13 ноября 2023
Ответ дляСкользкая
А шоколад не буденно?
и да и нет
его можно есть каждый день, конечно, но шоколад (или конфеты) обычно добавляют к презенту. А не банку меда \ пакет орехов и тп
Області пітьми• 13 ноября 2023
Ну дивлячись від кого такий подарунок отримати. Від чоловіка-не сподобалась би) від когось іншого -ну може бути,але нічого незвичного.горіхи і горіхи з медом-ок.іграшки такого плана-ні.вже кращу одну іграшку,але скляну і гарного виробництва (але ж знову, якщо людині таке подобається)
Бавовнятко
• 13 ноября 2023
Ответ длявкрации
и да и нет
Зараз тенденції до правильного харчування
Алина-1240• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Сделайте на подобии адвента,накупите нормальных сладостей и красиво упакуйте
Пупс• 13 ноября 2023
Я рада всім подарункам, але не люблю мед,горіхи. Мені на день народження дарували величезний набір - різні горішки в меді та різний мед (полуничний і тд). Не моє. Віддала мамі. Вона обожнює таке
БЦАшка• 13 ноября 2023
Еду схомячила бы, но надо точно знать, что любит человек. Игрушки вообще мимо, это надо самому выбирать, такое не дарят
Ласковая_львица• 13 ноября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Ви білку вітати будете?
Не. Зустрічати.
Сиреневенькая• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ялинку не прикрашаєте? Горішки не їсте?
Для ялинки у мене є прикраси по кольорах. Якщо захочу горішки, піду куплю. До речі в деяких людей є алергія на них, тому потрібно це враховувати.
Скользкая• 13 ноября 2023
Ответ длявкрации
и да и нет
Кому як. Я теж більше люблю шоколад, а ось свекруха більше зрадіє горіхам та меду, бо в її розумінні вони корисні, а шоколад - ні
Байрактара• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Бридуюся таких банок
Невідоме походження меду
Не впевнена, що горіхи помиті перед пакуванням в банку
Сенс такого подарунку?
Щось типу букету з сухофруктів…
Невідоме походження меду
Сенс такого подарунку?
Щось типу букету з сухофруктів…