Бавовнятко• 13 ноября 2023

Як вам новорічний подарунок?

Вам було б приємно отримати такий подарунок? І чому саме подобається чи ні
Результат:
вже голосів: 200
90 (45%) Ні, не подобається
54 (27%) Так, подобається
52 (26%) Нейтрально
4 (2%) Тиц
АгатаХристя• 13 ноября 2023
Горішки- так. Іграшки одразу б в сміття пішли, бо в мене всі іграшки підібрані в одному стилі, ці кілька були б як «збоку бантік»
ЛеньГуглить_правда• 13 ноября 2023
К этому всему ещё мыло добавить и для меня это самые нежеланные подарки
Кстати , сегодня у нас на базаре увидела новый магазин с разным самодельным мылом, красиво оформлено все , но я даже не представляю почем это все сейчас, если аренда магазина от 10 тыс в месяц , неужели люди берут такое
Тарабарщина• 13 ноября 2023
Бирюзовый комплект игрушек хорош
Все остальное нет
Конфиденциальность• 13 ноября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Подарок для неблизкого человека, типа коллеги. Дежурный так сказать.
Та ясно що все це добро піде вчителям. І до бабки не ходи
автор Бавовнятко • 13 ноября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Это Ваши работы или присматриваете на подарок?
Орехи класс.
Игрушки специфические. На всю елку набора не хватит,а вешать разномастные не люблю
Если бы хоть в классике новогодней.
Это должна хозяйка какая-то сама себе купить,если нравится цвет и фактура смолы подходит .
Це всі роботи різних виробників і майстрів. Обираю подарунки
всегдаДаДа• 13 ноября 2023
я б зраділа тільки меду , все інше не на мій смак. Чоловіку на ДР колега дарував набір баночок меду з різними горішками в дерев´яному боксі - дуже презентабельно, смачно і корисно
Киппи• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Це іграшки на ялинку, горішки в меду та бакс солодощів
Мені дуже сподобалося. Я хоч і нейтральна до хедмейду, але Ваш супер!
автор Бавовнятко • 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
як формальний знак уваги - цілком підійшов би. як повноцінний подарунок - ні
Ціна такого набору 2000+
Ангелок з ріжками• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Оно для одного не вписывается. Нет цветовой линии единой)
Киппи• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ціна такого набору 2000+
Ціна не гуманна
Конфиденциальность• 13 ноября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
А потім ще тих вчителів будуть ’попрекать’ тими подарунками, типу хабарники. Подарунками, які більшість (судячи по темі) не захотіли би отримати.
Пишущаяся• 13 ноября 2023
Мне хенд мейд в принципе нравится. Но именно эти из эпоксидки нет. Мне по душе объемные игрушки. Орехи в меду как-то не понимаю. Лучше по отдельности.
Чтооооооооооо?• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Горішки в меду? Цікаво, який мед в цю пору ,може бути рідкий і прозорий?
автор Бавовнятко • 13 ноября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Не змінюєте стилі? Кожен рік одне й те саме?
Капитошечка• 13 ноября 2023
Орешки бы съела. Но только если они сухие, а не в банке с какой-то жидкостью. Остальное мимо.
АгатаХристя• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ні. Маю кульки різних кольорів і я кожного року їх комбіную в різне сполучення. Але завжди два кольори, що між собою сполучаються і завжди тільки кульки різного діаметру та фактури. Нам так подобається. Дитина в своїй кімнаті свою ялинку може як завгодно прикрашати, хоч трусами та шкарпетками.
mikshyta• 13 ноября 2023
Фігня, не люблю таке
Капитошечка• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Лучше поискать что-то совсем другое.
Викачую яйцями• 13 ноября 2023
Мені подобається… Особлифо 2 і 4 … Але ще питання, для кого цей подарунок - як нейтральний - дуже шикарно … Як від близької людини - ну тоді мені «собаки» потрібне замість оленів і синьо-чорні кольори) … Але 2 комплект дуже гарний)
вкрации• 13 ноября 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
из акации, майский
у нас в центральной Украине весь мед редкий и прозрачный, кроме гречневого
Чтооооооооооо?• 13 ноября 2023
Ответ длявкрации
из акации, майский
Справжній майський мед в цю пору давно загус і ніяк не може бути рідким і прозорим.
вкрации• 13 ноября 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
я не медовед, но мёд у нас всегда именно такой. липовый, разнотравье в тч

вот на западной Украине мне было удивительно увидеть, что весь мёд пастообразный, напоминает плавленый пластилин
Yulia_8• 14 ноября 2023
А мені дуже подобається)
автор Бавовнятко • 14 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ви всі дзеркала познімали?))
Вам атракціон, комусь нормально.
Звісно. Ви мабуть десь на західній. До мене С300 долітають. Бажання розвішати скло в квартирі у людей не виникає
автор Бавовнятко • 14 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Лучше поискать что-то совсем другое.
Наприклад?
автор Бавовнятко • 14 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Лучше поискать что-то совсем другое.
Чудова ідея. Що саме пропонуєте?
Області пітьми• 14 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ні,не вгадали, я не там живу,а під Києвом.
Знову повторюсь, у Вас не виникає. Маю безліч знайомих з Харкова,ніхто таким не страждає.
автор Бавовнятко • 14 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
ви у всіх Харківʼян бачили новорічні ялинки, що так впевнено кажете?
Області пітьми• 14 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ми про дзеркала говорили.
І так,у всіх харків´ян,з котрими я знайома,і дзеркала висять.і ялинки новорічні. І багато чого іншого.
Слухайте,безглузда розмова, робіть як Вам заманеться. Хорошого дня
автор Бавовнятко • 14 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
Все окремо - подобається
Зібране разом - ні.
Якось не дуже зрозуміло. Це як?
Подобається і цей телефон, і троянди. А якщо подарують телефон і троянди, то не сподобається?