Бавовнятко• 13 ноября 2023
Як вам новорічний подарунок?
Вам було б приємно отримати такий подарунок? І чому саме подобається чи ні
Результат:
вже голосів:
90 (45%)
Ні, не подобається
54 (27%)
Так, подобається
52 (26%)
Нейтрально
4 (2%)
Тиц
Бавовнятко
• 14 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ми про дзеркала говорили.
І так,у всіх харків´ян,з котрими я знайома,і дзеркала висять.і ялинки новорічні. І багато чого іншого.
Слухайте,безглузда розмова, робіть як Вам заманеться. Хорошого дня
Ми говорили про скляні іграшки на ялинках, які стоять біля диванів.
Навзаєм 👍
Просто болталка• 14 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Якось не дуже зрозуміло. Це як?
Подобається і цей телефон, і троянди. А якщо подарують телефон і троянди, то не сподобається?
Не подобається подарункова упаковка, яка додає вартості і не дуже красива, як на мене. Не люблю пакування, не люблю викинутих на вітер грошей. Я за практичність
Бавовнятко
• 14 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
Тобто, якщо ці всі речі принести в одноразовому біо пакеті, то норм?
Просто болталка• 14 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Так, мені б більше сподобалося окремо горішки в їх рідній упаковці, окремо мед, окремо іграшки. Можна в біопакеті, можна у паперовому, можна без.
Але це я.
Зазвичай моя думка протилежна ніж у більшості, тому впевнена пакування буде оцінено іншими
Але це я.