Файно Замало• Изменено 13 ноября 2023
Чоловік категорично проти того, щоб дитина ходила в садок
Так було і зі старшим, не довго ходив, почав хворіти - забрали в садка. Тоді я була згодна з чоловіком, так як народилась донька і не хотіли, щоб заражав грудну дитину.
Але ж і адаптацію син не пройшов і в першому класі потім з болячок не вилізав, прямо як в дит садку під час адаптації: чотири дні ходив - два тижні лікувались.
Тепер з донькою та сама поведінка: чоловік каже, що садок не потрібен. Але їй подобається і вона хоче туди ходити. Почали типу адаптовуватись з вересня. Вісім днів проходила, захворіла. І після того чоловік ще більше почав протестувати.
Дитині вже шостий рік пішов. Через рік до школи. І буде те саме, як із сином.
Коли кажу, що донька буде ходити в садок - чоловік кричить, що й лікуватиму її за власний рахунок. Я погодилась. Після цього почав казати щось типу: «раз ти така самостійна і мою думку не береш до уваги - значить працюй та все інше теж оплачуй сама».
Як достукатись до цього впертого?
Джавеліна• 13 ноября 2023
обложить его трехэтажным матом и сказать, на чем вы вертели такого манипулятора.
Бегущаяпо• 13 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Самый лучший ответ!
Файно Замало
• 13 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Всё-таки форум невероятно расширяет горизонты.
А если Вы не будете слушаться мужа, он Вас из дома выгонит?
Ні, але ні про який спільний бюджет не буде мови. Зараз за ним основний заробіток. Я більшу частину вдома з дітьми. Завожу, забираю сина зі школи і з донькою сиджу.
Підробляю віддалено, але цього не вистачає на самостійне життя. І не рахуватись з його думкою я не можу саме по цій причині.
Він каже: «подивимось, на скільки тобі вистачить твоїх зароблених коштів, коли будеш платити за садок та купувати ліки і оплачувати лікарів»
Вічний двигун• 13 ноября 2023
Я со временем поняла, что садик таки и не надо был ребенку, но с похожим мужем развелась, достал.
Ответ дляФайно Замало
А можно спросить, Вы же всё равно анонимно.
Что может двигать женщиной, чтобы родить второго ребенка от такого отброса?
Чумацький Шлях• 13 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
Ну то ви третя дитина, і маєте слухатись як татко сказав.
МеняАЖтрусит• 13 ноября 2023
До років 3-4 садочок дитині не потрібен. А якщо є можливість достатньо одного року перед школою
Без Баяна• 13 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Может он просто не будет оплачивать сад, а у автора на это нет денег?
Тихомандражная• 13 ноября 2023
А чим ви таким дорогим дитину лікуєте, що грошей не вистачає? Хвороба це соплі, горло чи бронхіти і т.д.?
Леплю из пластилина• 13 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Здесь, как в садике иногда))
Приходишь, адаптируешься, охреневаешь, потом заболел - в бане сидишь), выходишь, осторожничаешь, потом опять бац и заболел (в бан) и так пока не адаптируешься))
Без Баяна• 13 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А почему отброс? Мужчина имеет право на свое мнение или нет? Как по мне то имеет. Высказал свое мнение, у автора другое мнение, пусть и оплачивает свои пожелания
Та никада в жизни• 13 ноября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Як люди терплять таких тиранів, не знаю(
И рожают второго 😟
Natal_ka91• 13 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
Ок, але ж донька все-одно піде до школи і так чи інакше буде хворіти. Їй до школи потім не ходити, яка логіка?))
Та никада в жизни• 13 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
Мне вас жаль
Ответ дляБез Баяна
Может. Но мне непонятна логика. Предположим, я неудачно выхожу замуж. У меня нет своего мнения, своих решений, я ищу сильную руку, чтобы тыкала носом в нужном направлении, а выходит, что за это нужно платить и направление нужное только мужу. У меня ребенок, нет дохода, я завишу от того хорошо ли себя веду.
Как? Как???? Как я могу опять родить вместо того, чтобы максимально вложить себя и дистанцироваться от этого урода?
Файно Замало
• 13 ноября 2023
Ответ дляБаррикадница
Ваш чоловік ходив в садок?
Саме цікаве, що ходив буквально з раннього віку. Чоловік на це каже, що тоді у його матері не було виходу (була розлучена, працювала на заводі). А потім вийшла заміж вдруге, народила другу дитину і осіла вдома. І чоловік був радий, що мати хоча б з його 9 років була вдома і тому вважає це нормальним
Хоча батько в нього не рідний, але їх модель сімʼї перейняв на 99%.
Жінка вдома з дітьми. Чоловік працює. І як би тяжко не було - сидить при чоловікові вдома
Луковая• 13 ноября 2023
Це якийсь ад. Чоловік розуміє, що ви від нього залежите, та просто маніпулює. Жлоб та аб‘юзер
Анонимба• 13 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
То дитині автора ж 6й рік, вона пише
Та никада в жизни• 13 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
У вас самих есть родители и модель семьи? Такое ощущение что вас из дет дома взяли . У вас образование есть ?
Анонимус Я• 13 ноября 2023
Ответ дляБез Баяна
Йомайо. Дитина в садочку та можливість вийти з декрету- це пожеланіє женщіни. Нарівні з пластикою грудей прям, ага. Якась дурна забаганка, яку вона сама має собі забезпечити.
Порадниця відкриває нові глибокі горизонти
Файно Замало
• 13 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ніхто раніше трьох і не водив. І в нас ніколи не було такого, щоб змушували. Дитині подобається, вона тягнеться до однолітків.
МеняАЖтрусит• 13 ноября 2023
Ответ дляАнонимба
То дитині автора ж 6й рік, вона пише
Ну то вже як є. Садок особисто дитині не потрібен. Він потрібен батькам.
Без Баяна• 13 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Почему вы решили,что у автора именно все так как вы пишите. Автор написала только одну ситуацию из своей жизни, р том, что муж не хочет чтобы ребенок ходил в сад. Ну вот такая у него позиция. Автор уже какой год в декрете и не думаю,что она рожала бы второго, если все так было бы плохо и она не имела бы право на свое слово
Баррикадница• 13 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
То скажіть, що через рік в школу дитині треба звикнути до соціуму, бо буде дика. І хворіти раз на два місяця -це варіант норми для адаптації. Навіть на раз на два місяця, а до 10 раз на рік