Мона_Лиса• 13 ноября 2023
Помітила, що починаю смердіти. Як ви миєтесь?
Так, питання максимально тупе , але я не знаю чому це почалось. Може старію
Миюсь гелем для душу, без мочалки. Гель для інтимної гігієни. Скрабу немає. Кожен вечір купаюсь в душі
Зранку дезодорант.
Ще рік тому ввечері я не відчувала від себе запахів, зараз просто очі роз‘їда, запах тіла
Зранку дезодорант.
ОхиИВздохи• 14 ноября 2023
Подтянулось куча народа обсуждать проблемы со здоровьем автора. Хотя ей просто нужно лишний раз помыться. Такое впечатление, что автор троль
Слухи-руки не распускаю• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Від вагіни
І під грудьми
Зайва вага є
Але вона була і рік тому, нічого не було
І під грудьми
Зайва вага є
Мохнушку треба брити і мити два рази на день .А взагалі міняйте харчування, прибирайте жирне , гостре, смажене. Здати аналізи на гормони.Скидайте вагу. В мене свекруха так смердить, але вона лінива і тучна, не часто миється . Вік 60
Мания-Величия• 14 ноября 2023
Ответ дляБагиня
Мойтесь утром и не морочьте голову
Это бесполезно. Я принимаю душ в 8 утра , в 9 например иду в магазин быстрым шагом ,если немного вспотела ,все уже ,такой запах вроде неделю не мылась ,опять нужен душ .
На самом деле это проблема ,каждый час в течение дня принимать душ просто нереально .
Раньше такого не было ,я тоже не понимала в чем может быть проблема у людей
Все і одразу• 14 ноября 2023
У меня так было на ранних сроках беременности и после родов месяца 3. Потом прошло. Может у вас гормоны шалят?
неДоПриличий• 14 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Такі теми завжди набирають багато дописів і виходять в топ.
Все і одразу• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Це жарт? Холодно надворі, простужусь
А чего вам на улице мыться? Делайте это дома, как-только проснулись. А потом уже завтрак и остальные дела. Очень хорошо пробуждает утренний душ. Я когда воняла- душ принимала 2-3 раза в день.
Жена_КотораяСтена• 14 ноября 2023
Може, це не ваш випадок, але розкажу свою схожу ситуацію.
У серпні я повернулася з відпочинку і одразу помітила інший запах від себе, найбільше пахли долоні. Це тривало місяці два, поки я не спробувала пити атоксил. Пила зранку по 0,5 пакетика порошку, розведеного у склянці води. Вже за тиждень запах зник. Пила 10 днів.
Мона_Лиса
• 14 ноября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
так, не мій(
я не п´ю.
Жена аллигатора• 14 ноября 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Блин, ну что за слово ’смердіти’. Ну неужели нет других слов? Кошмар просто.
вы бы хоть примеры привели, нормальное слово
Жена аллигатора• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Знаєте запах тіла такий
утром надо мыться, за ночь кожа, как выделительный орган, че токо не навыделяет плюс слизистые. мойтесь утром.
Мона_Лиса
• 14 ноября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
та я хотіла б, літом коли ходила на роботу на 12, то купалась
а зараз стаю в 7, біжу їсти і як поні мчу на роботу
це треба буде раніше вставати
Снегопадка• 14 ноября 2023
Автор, как я вас понимаю( лет с 45 началось такое. Моюсь каждый день, все равно к середине дня начинает вонять бомжом(( я уже использую антиперспирант, но понимаю, что это не выход((
неДоПриличий• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
це треба буде раніше вставати
Буду не популярною .
Я обливають хододною водою ранком. Це дуже швидко. Одне відро вилила, намилилася до поясу, де основні лімфавузли, другим відром змила, розтерлася рушником . Але я ходжу в баню двічі на місяць, піт став без запаху, я більше чую на тілі аромат мила, ніж піт
Мона_Лиса
• 14 ноября 2023
Ответ дляСнегопадка
так мені 26
Мона_Лиса
• 14 ноября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Буду не популярною .
а якщо у мене вдома є душ, принципово обливатись саме відром?
неДоПриличий• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
так скоріше. Я з тазіка обливають швидко, а під душем холодним не можу стояти, холоднувато мені., хіба замість другого тазіка/відра.
Мона_Лиса
• 14 ноября 2023
Ответ длянеДоПриличий
ну не знаю, це для закальонних
Снегопадка• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
так мені 26
Значит ищите гормональные проблемы, проблемы с щитовидкой или ЖКТ. У меня АИТ связываю с этим(((
Карапулька• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
П‘ю. І дуже багато
Чистої літри 2 точно є
Не рахуючи чай
Чистої літри 2 точно є
Не рахуючи чай
Почки мжет больные, если почечная недостаточность смрадище
Мона_Лиса
• 14 ноября 2023
Ответ дляСнегопадка
давайте я спочатку спробую помитись нормальною з мочалкою і скрабом
може це відсутність скрабу так впливає, я вже й забула коли ним купалась
літом не відчувала від себе такого, що не дивно
Мона_Лиса
• 14 ноября 2023
Ответ дляКарапулька
та які почки, ну ви шо, мені 26 років
Карапулька• 14 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Утром встали,искупались с мочалкой и гелем,вытерлись и нанесли дезик,и вечером то же самое
Это же не нормально так заваниваться, чтоб два раза в день с мылом
Жена аллигатора• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
це треба буде раніше вставати
треба, а шо робить
Карапулька• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
та які почки, ну ви шо, мені 26 років
Тогда тролль
Карапулька• 14 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
а ви давно обстежувались?
Каждый год медкомиссия
ИграйМойГормон• 14 ноября 2023
Ответ дляПарова машина
Кошмар - це кацапська мова в незалежній державі й недолугі повчання тих, хто не знає мову.
Выздоравливайте