175см55кг19лет (она)• 14 ноября 2023
Чому мені пишуть, що не хочу доглядати за мамою?
І різні неприємні речі?
Коли я просто пишу, що мені зараз важко. І потрібна психологічна підтримка.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Ви самі його собі таким робите.
Самі зробили так, що не живете з чоловіком і дітьми
Самі зробили так, що ненавидите матір і налаштовані проти неї
Самі , що їздите, а могли б ходити пішки
Але ж вам жодна порада не підходить зі 100 тем, жоден досвід інших людей.
Пішки з іншого району?
Ходила, коли ковід був та транспорт не ходив - майже 2 години. Через міст над Дніпром і далі.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я питаю, чого вона хоче, домовляюсь.
Але повишаю голос постійно, бо часто не чує або не розуміє. Вона тому вважає, що ненавиджу її( І коли уходжу з кухні, коли вона заходить, теж ображається. Але вона ходить, кричить, плаче, чипається за меблі, за мене - я повинна спокійно сидіти?
Что врач говорит про ее состояние?
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Для вас все дорого. За гроші вилучені від здачі в оренду маминого житла +її пенсія буде достатньо щоб поселити її тимчасово в інтернат для людей похилого віку, до того ж вона інвалід це теж впливає на позитивний розгляд справ.
Вона не піде в інтернат, в неї у лікарнях істерика. Вона хоче жити в себе, одна чи зі мною. Я ж питаю, що хоче вона. Зараз вона сама хоче жити.
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Пішки з іншого району?
Я до того, що вам пропонували житло продати і купити ближче. Або здати і зняти.
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Что врач говорит про ее состояние?
Автор не водила її до лікаря.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Кароче, то ваш вибір, психотерапевт вам у поміч ,
Дякую своєму, що я не перетворилася на вас і збавилась від впливу токсихи
Зрозумійте, їй сратб на вас, на ваші болячки і переживання, ви її ресурс а не людина
Вона дуже хвилюється, щоб зі мною не сталось щось) Коли я ходила пішки, хвилювалась.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Так, ще й довгожителькою будете,як Ваша мама. Лише пів життя пожили.
Не хочу!
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я питаю, чого вона хоче, домовляюсь.
Что вы делали, когда ваши дети плакали, если болели? Спокойно переносили или в истерике бились?
Ваша мать старый больной человек. Если она испытывает боль, понятно что она кричит и плачет. Что делать? Обратиться за помощью к врачу или ничего не делать.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Ставить на место 80-летнего человека?!
Їі поведінка меняється з віком. Раніше легше було спілкуватись.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
А если умрет, не став лежачей?
Я не можу контролювати весь час її. Я не винна буду в цьому.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Удалено администрацией...
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Да я не к тому, что вы виноваты, а к тому что она может никогда и не станет лежачей. Зачем еще и по этому поводу себя грузить?
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
На пятой её теме вы тоже начнёте писать подобное
Жена_КотораяСтена• 14 ноября 2023
Автор, вы пишите, что вам нужна психологическая поддержка.
Я видела как в телеграмме вы искали психолога. Он вам не помог?
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Что врач говорит про ее состояние?
Нічого хорошого(
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Квартири треба ремонтувати. В мами купа хламу, який не дає викидати. Нема, чому тут заздрити, от чесно.
Ааа, так мы вам завидуем! Поэтому и пишем ’гадости’!
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Канєшно відчуває, вона винна в тому що свята жінка її народила, годувала, вдягала , а не на смітник викинула, автор же на світ просилася
Якщо подумати логічно - не кинули.
З минулих тем - автор писала, що жила з бабусею, дідусем і мамою. В даний момент у неї декілька квартир в Києві. Мамина, там де автор живе, і там де живе чоловік і діти. А грошей уавтора немає,у чоловіка теж. Логічно - квартири дістались у спадок. Тобто так її не любили, що непоганий спадок лишили.
Ще й освіта у автора є. Не послали в 14 на завод працювати. Але про це авторові говорити не хочеться. Навіть про дітей і чоловіка теж. Бо плакатись стане менше приводів
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Навіщо? Їхати 20 хвилин.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Нічого хорошого(
Конкретно какой диагноз, какие лекарства выписал?
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Новый профиль с анонимами. Админы, проверьте автора на клонов.
Какой новый профиль?!!
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Автор не водила її до лікаря.
Хто їй інвалідность дав, як вважаєте?
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Бабця лежала 5 років.
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Коли пишу про цю тему, так. В інших ні.
Не хотите начать работать? Это отвлекает!
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
А если умрет, не став лежачей?
У автора буде свято і не буде приводів нити
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ви ще молода для клімаксу. Де він у Вас взявся в такі молоді роки
47 - это молодая для климакса, серьёзно?
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я працюю доба/три зараз.
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Долгожители - это 90+
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Багато діагнозів, ліки пили, в лікарні клали.
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Навіщо? Їхати 20 хвилин.
Ви ж ниєте, що довго. Всі думали, що в інше місто спочатку.