175см55кг19лет (она)• 14 ноября 2023
Чому мені пишуть, що не хочу доглядати за мамою?
І різні неприємні речі?
Коли я просто пишу, що мені зараз важко. І потрібна психологічна підтримка.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Не можу, в мене низький тиск. Від м´яти та мелиси мені погано, наприклад. Можу втратити свідомість.
Брехуха
Ацетилсалициловая кислота• 14 ноября 2023
Боже, вы,такой псих и токс , капец. какая мама такая и дочка.
Вам надо кушать антидепрессанты пачками и перестать сходить с ума. Тогда ваша жизнь наладится. И мама не имеет к этому никакого отношения. Не было бы мамы, вы б достали своим нытьем детей, мужа и соседей по подъезду.
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Це мало? Я жила в неї більше року, почала сходити з розуму. Тому з´їхала. Вона не лежача, тому це можливо зараз.
Їй легше, коли я все ношу за нею, але мені це важко. Вона може жити одна, але робить все повільно та їй боляче. Від обезболюючих категорично відмовляється. Ходить та кричить. Це впливає на мою психику, якщо з нею живу(
Так вы уже не живете. Мучения закончены. Раз в недельку повидались и живете своей жизнью. Все ок.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляКаллипсо
Life is beautiful? Вы узнаваемы даже с анонимом. Как думаете, почему?
Коли пишу про цю тему, так. В інших ні.
Ответ для175см55кг19лет (она)
Придурюється
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Бо ви маєте здохнуть але маму кружить, віддати їй все і бути в рабстві, мама святе
Сарказм
Авторка чекає смерті матері,яка живе і живе. От тому мама винувата в неї.
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
У мене гіпертонія. Магне В6 п´ю нормально. Він не садить тиск.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
В мене климакс, мабуть. Але низкий тиск, який м´ята ще більш знижує.
Ви ще молода для клімаксу. Де він у Вас взявся в такі молоді роки
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Обратитесь у терапевту, чтобы назначила подходяшее лекарство.
Це для авторки дорого
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Я свою поставила місце дуже жорстко, зараз така золота дочка що вам і казать , два роки вмираній образ маніпуляцій і просто трешу, а мені вже насрать, і от коли вона зрозуміла що перегнула, вороття нема то раптово в неї золота дитина і так їй все добре
Не ведіться, починає страдають розвернулись і пішли, і кажіть їй в очі правду от так як ж, вона доросла
Важко, що 87, є ознаки деменції вже.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляКаллипсо
Ну а хто ж.
Ответ дляМао_Мяо
Полагаю, что раз вы столько внимания уделяете этой теме, то чувствуете за собой вину. Дыма без огня не бывает- это факт.
Канєшно відчуває, вона винна в тому що свята жінка її народила, годувала, вдягала , а не на смітник викинула, автор же на світ просилася
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
А якщо вона стане лежача?
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Придурюється
Мені важко от криків, стонів(
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Якщо це моє життя?
Ви самі його собі таким робите.
Самі зробили так, що не живете з чоловіком і дітьми
Самі зробили так, що ненавидите матір і налаштовані проти неї
Самі , що їздите, а могли б ходити пішки
Але ж вам жодна порада не підходить зі 100 тем, жоден досвід інших людей.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ні. Але я не можу зробити її молодше та здоровше. Їй 87.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
А якщо вона стане лежача?
Для вас все дорого. За гроші вилучені від здачі в оренду маминого житла +її пенсія буде достатньо щоб поселити її тимчасово в інтернат для людей похилого віку, до того ж вона інвалід це теж впливає на позитивний розгляд справ.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
47 - молода?
Ответ для175см55кг19лет (она)
Важко, що 87, є ознаки деменції вже.
Кароче, то ваш вибір, психотерапевт вам у поміч ,
Дякую своєму, що я не перетворилася на вас і збавилась від впливу токсихи
Зрозумійте, їй сратб на вас, на ваші болячки і переживання, ви її ресурс а не людина
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
47 - молода?
Так, ще й довгожителькою будете,як Ваша мама. Лише пів життя пожили.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Ставить на место 80-летнего человека?!
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Автор видит свою мать раз в неделю. Вам не кажется, что страдания на советчице ежедневные практически (вчера по крайней мере точно тема была) не соразмерны проблеме?
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Для авторки психіатр треба, прсихотеоапевт їй дорого.
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
А якщо вона стане лежача?
А если умрет, не став лежачей?
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
А если умрет, не став лежачей?
Удалено администрацией...
Ответ дляБез QR коду
Та вже бачу, тяжка залежність , в таких те ах я розумію що витрати на терапію були моєю найкращою інвестицією
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Ну таксвята жінка жере автора і якщо автор того не припинить, то здохне раніше
Я теж чекала, а зараз пофігу, помре спалю і все
Я питаю, чого вона хоче, домовляюсь.
Але повишаю голос постійно, бо часто не чує або не розуміє. Вона тому вважає, що ненавиджу її( І коли уходжу з кухні, коли вона заходить, теж ображається. Але вона ходить, кричить, плаче, чипається за меблі, за мене - я повинна спокійно сидіти?