175см55кг19лет (она)• 14 ноября 2023

Чому мені пишуть, що не хочу доглядати за мамою?

І різні неприємні речі?
Коли я просто пишу, що мені зараз важко. І потрібна психологічна підтримка.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Я до того, що вам пропонували житло продати і купити ближче. Або здати і зняти.
Це ж не перша тема, відповідь банальна: не на часі

автор 175см55кг19лет (она) • 14 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ви ж кажете, що дименція, оформляйте діагноз, опіку і поселяйте в інтернат, там знають як заспокоїти. Не Ви перша, не Ви остання. Швидше дочекаєтеся смерті, винної в Вашому існуванні людини...
Я не роблю того, чого вона не хоче. Інтернат - жах для неї(
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
АиВи перестань е писати нісенітниці, Ваша тема виглядає як баян. Скільки Вас читаю нічого не змінилося з часів ковіду, так не буває.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
На пятой её теме вы тоже начнёте писать подобное
Звичайно, жаль пропадає, коли роками людина нічого не змінює, бо всі варіанти НЕ такі .
Ответ дляПушап Мі мі
Я менш року тут.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Нічого хорошого(
Конкретно що?
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Якщо подумати логічно - не кинули.
З минулих тем - автор писала, що жила з бабусею, дідусем і мамою. В даний момент у неї декілька квартир в Києві. Мамина, там де автор живе, і там де живе чоловік і діти. А грошей уавтора немає,у чоловіка теж. Логічно - квартири дістались у спадок. Тобто так її не любили, що непоганий спадок лишили.
Ще й освіта у автора є. Не послали в 14 на завод працювати. Але про це авторові говорити не хочеться. Навіть про дітей і чоловіка теж. Бо плакатись стане менше приводів
В Дніпрі живе авторка, а квартири в Києві?
Ответ дляПушап Мі мі
А що можно змінити з 87-річною людиною?
Ответ дляПушап Мі мі
Конкретно що?
Старість не лікується(

Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Не хотите начать работать? Это отвлекает!
Ви она працює, дивно, що фізичний труд не відволікає і не заспокоює вже багато місяців. Трудотерапію назначає навіть психіатр
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вона стон, кричить, каже, щоб я не звертала уваги. А потім сама ж ображається, що я не звертаю уваги. Що це?
Ваша параноя
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
В неї істерики, коли речи не на те місто покладу, не думаючи про це, - вже сварка та образа! Ще в неї речі счезають, як я приходжу, - я не беру їх, вони мені не потрібні! А сама все роняє та ломає. Що це за поведінка така?
А от такі теми, це не прояв Вашої істерики, що люди не так як Ви хочете відповідпють?
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Її не можно вилікувати, їй 87, розумієте це?!
Ну? Але ж Ви цього не розумієте
Допоможіть знайти• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Вы читали темы автора?
Так це така ж троляка з шизою
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так Вам так добре, для чого людей розводите на емоції?
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я менш року тут.
Ви ж самі пишете про часи ковіду
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Старість не лікується(
Діагноз за обстеженнями?
Ответ дляПушап Мі мі
Ну? Але ж Ви цього не розумієте
Розумію.
Ответ дляПушап Мі мі
Діагноз за обстеженнями?
Артроз (інвалидність), варикоз, катаракта, холецистит. Ще щось з головою, мабуть, але це перевіряти не хоче(

Вмію заміряти найкраще• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Мені вас шкода, бажаю вам колись мати повноцінне життя і перестати рахувати чужі теми.
Я автора бачу вперше
Впервые за сегодня,но ещё не вечер
Все до блиску• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Важко, що 87, є ознаки деменції вже.
Life is beautiful, кто Вам пишет? Вы тут через день создаёте темы с нытьём. Конечно, пишут те, кто Вас еще не знает.
vikohka• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вона дуже хвилюється, щоб зі мною не сталось щось) Коли я ходила пішки, хвилювалась.
а зачeм вы eй это рассказываeтe? вывод одиn- спeциальnо!
Все до блиску• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
А якщо вона стане лежача?
Наймите сиделку за право наследования квартиры.
Ах, да, о чем это я - Вы ж сами эту квартиру хотите.
Мадам Подлинник• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Квартири треба ремонтувати. В мами купа хламу, який не дає викидати. Нема, чому тут заздрити, от чесно.
Квартира в Дніпрі то цілий статок, навіть якщо вона без ремонту. Давайте я Вашу маму буду доглядати за її квартиру ( в мене ніякої немає, але не нию). Але ж Ви не захочете))
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Конечно нельзя вылечить, если не возить к врачу и не знать диагнозов.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ясно, все таке саме як в інших людей старечого віку, лиш інші , що піклуються і доглядають за батьками не ноють.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
О ж гроші.
Ответ дляВсе до блиску
Чому Вам дає спокою усім чужа квартира? Нанимати чи ні сиділку - рішаю я, чому мені це нав´язують?
Ответ дляПушап Мі мі
Впевнені в цьому? Все роблять таке весело та з задоволенням?
Вмію заміряти найкраще• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну тогда не нойте на сайте, принимайте успокоительное.