175см55кг19лет (она)• 14 ноября 2023

Чому мені пишуть, що не хочу доглядати за мамою?

І різні неприємні речі?
Коли я просто пишу, що мені зараз важко. І потрібна психологічна підтримка.
ДаЗдраПерма• 14 ноября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Полагаю, что раз вы столько внимания уделяете этой теме, то чувствуете за собой вину. Дыма без огня не бывает- это факт.
Саме провину? Ні втому, ні вигорання, ні депресію? Ці шаблони непрацюючі на порадниці набридли більше, ніж тролі

Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Мені вас шкода, бажаю вам колись мати повноцінне життя і перестати рахувати чужі теми.
Я автора бачу вперше
Она всегда в топе со своим ’почему все меня ругают/обвиняют/пишут, что я плохая/......’
автор 175см55кг19лет (она) • 14 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Долгожители - это 90+
Бабця до 92 дожила, п´ять років лежала, памперси міняла я.
В кого тако було• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Хто їй інвалідность дав, як вважаєте?
Ви ж писали,що інвалідність з 10 років. Переоформлення не так часто. А якщо інвалід з дитинства - великі шанси, що дали пожиттєво
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Я автора бачу вперше
Коли? Мне тоже 47, фсе уже, фсе!
Ответ дляВ кого тако було
Ви ж ниєте, що довго. Всі думали, що в інше місто спочатку.
Ні, я не жалилась на дорогу.
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Такая ваша судьба
Ответ дляВ кого тако було
З 50.
Жена_КотораяСтена• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Я автора бачу вперше
А я автора узнала под анонимом. Потому что без анонима она у меня давно в бане. Плодит темы об одном и том же одна за одной.

Вона стон, кричить, каже, щоб я не звертала уваги. А потім сама ж ображається, що я не звертаю уваги. Що це?
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Бабця лежала 5 років.
Ну и что? А миллионы других людей умерли не лежачими.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Багато діагнозів, ліки пили, в лікарні клали.
Когда она последний раз была у врача?
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Автор, вы пишите, что вам нужна психологическая поддержка.

Я видела как в телеграмме вы искали психолога. Он вам не помог?
Ні, не вийшло спілкуватись по відеозв´язку.
Всех в сад• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Чомусь усіх хвилюєть, що декілька квартир у сім´ї) Не можуть заспокоїтесь.
Люди проецируют свои мысли и поступки на вас . Это о себе они пишут, что могло быть или уже есть в их семьях при ситуации подобной вашей. Успокойтесь, это их мысли, не обращайте внимания.
Ответ дляНа_оба_рот
Когда она последний раз была у врача?
Це вже не має сенсу, її не вилікуєшь(
Домовенок Кузя• 14 ноября 2023
Щодня писати... Для чого? Чому вас мають жаліти й підтримувати незнайомці на форумі, чому не сім´я? Чому не звертаєтеся за кваліфікованою допомогою до фахівців? Вам не пишуть неприємних речей, вам пишуть правду.
Ответ дляДомовенок Кузя
Яке я маю право вішати це на рідних? Це моя справа.
Домовенок Кузя• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вам особисто потрібно лікуватися. Ви були на обстеженні, приймаєте якісь препарати?
Телячі ніжноСті• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Это намного легче и человеку, и его близким!

Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, не до цього.
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Конечно люди проецируют на себя. Миллионы людей ухаживают за больными родственниками сами или организовывают такой уход. И не страдают ежедневно на форумах по поводу того, что их старые больные родственники стонут от боли, виня в этом старых больных родственников.
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Кто спорит? У автора мама не лежачая, ходит сама, живет одна, а автор уже страдает, что вдруг она станет лежачей.
Ответ дляБез QR коду
Тому що в мене був такий досвід(
Та никада в жизни• 14 ноября 2023
Автор, вас внутри разрывает от бессилия.
Отказ от обезболивающих - решение матери, но выгребаете последствия этого решения вы.
Вы имеете право злиться
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Це вже не має сенсу, її не вилікуєшь(
Вот в этом комментарии и есть смысл ваших тем. Вы не собираетесь ее лечить, Вы ждёте ее смерти.
Домовенок Кузя• 14 ноября 2023
Вашій мамі 87, вам 47, сину 14, вашої провини у її хворобах нема. Не витрачайте час на ці теми, просто підіть до сімейного лікаря, він направить до потрібного спеціаліста. Знайдіть час на себе, подаруйте своїм дітям щасливу матусю.
В неї істерики, коли речи не на те місто покладу, не думаючи про це, - вже сварка та образа! Ще в неї речі счезають, як я приходжу, - я не беру їх, вони мені не потрібні! А сама все роняє та ломає. Що це за поведінка така?
Ответ дляНа_оба_рот
Її не можно вилікувати, їй 87, розумієте це?!
Ответ дляТа никада в жизни
Вы имеете право злиться
Я не можу її примусити ні до чого. Такий характер, несмотря на вік. Усе життя вперта. Та любила командувати. Її батьки бігали перед нею, як прислуга.
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вона не піде в інтернат, в неї у лікарнях істерика. Вона хоче жити в себе, одна чи зі мною. Я ж питаю, що хоче вона. Зараз вона сама хоче жити.
Ви ж кажете, що дименція, оформляйте діагноз, опіку і поселяйте в інтернат, там знають як заспокоїти. Не Ви перша, не Ви остання. Швидше дочекаєтеся смерті, винної в Вашому існуванні людини...