Дело было давно• 14 ноября 2023
Як в Айфоні зробити відео з затримкою на кілька секунд?
Як самій собі зробити відео?)
Питання тупе , але вибачте ))
Дело было давно
• 14 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Вот это?
Ні((
Я мабуть неправильно питання задала. Хочу зняти себе на відео, але перші секунди ж треба поставити телефон і включити?
Голодаю• 14 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Ні((
Виріжете потім зайве і все
Дело было давно
• 14 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Виріжете потім зайве і все
Але ж можна якось це зробити по другому?
Голодаю• 14 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
У Вас штатив є? До штатива йде ще спецільний пульт. Сама не пробувала з відео, але можна спробувати. Там стала, як треба чи сіла, на пульт натиснула, аби в кадр не потрапляло зайве і все, запис пішов.
всемВсёИмного• 14 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Ні((
Поняла, таймер. На моем 11 про, нет таймера видео, он есть только на фото
Дело было давно
• 14 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Дякую точно таймер!!!
Латвийские_Номера• 14 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Ні((
В режиме фото сверху есть стрелочка, она раскроет внизу значки, найдете предпоследний справа (у меня так), кружочек со стрелкой типа часики. 3 или 10 секунд отсрочки.
Дело было давно
• 14 ноября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Фото так) відео?((