Молода і нерозважлива• 14 ноября 2023
Температура у дитини
Доброго здоров´я всім.
Сиджу, п´ю корвалол і думаю, як діяти.
Є дитина 12 років, яка часто хворіє. Температуру важко збити, от прям дуже важко.
Всі наші спроби схожі на біг по колу.
Намагаємося збити самі - парацетамол, ібупрофен - повний 0, не діють. Трохи допомагає мікс з но-шпи, анальгіна та парацетамола (так, я знаю, що це суміш заборонено-шкідливо-страшних ліків, але по іншому ніяк).
В якийсь момент здаюся і викликаю швидку - вони колять анальгін з папаверином (димедрол не додають, бо на нього реакція) і кажуть звернутися до сімейного лікаря для постановки діагноза і виявлення причини стійкої температури.
Звертаємося, здаємо аналізи і нам кажуть - вірусна інфекція (типу я сама цього не знала), стійка температура через спазм судин (ще одна новина), і призначають по черзі - парацетамол і ібупрофен, в критичній ситуації но-шпу, якщо зовсім пагано - швидку (сімейних лікарів міняли тричі, зверталися і до приватних, нового ніхто не пропонує).
От в мене вже корвалол закінчується, в дитини 38,4 після всіх таблеток тримається вже декілька годин, а я не знаю, що робити.
В лікарню лягати? Так тут я хоч за нею слідкую (температура, чаї в асортименті, що покушать, якщо захотіла), а там хто буде? Та й лікарня на кожен вірусняк теж не варіант, після дистанційного навчання хворіє, як в садочку - тиждень ходить, тиждень вдома.
І що робити, не знаю...
Сиджу, п´ю корвалол і думаю, як діяти.
Всі наші спроби схожі на біг по колу.
І що робити, не знаю...
Тишком нишком• 14 ноября 2023
Це ж не висока температура , для чого її збивати? Далі не росте , це добре , просто багато пити , можна теплою водою протирати тіло, дозування ліків не перевищуйте
оксюморон• 14 ноября 2023
Тому дитина часто і хворіє, що не даєте боротися організму з вірусами природнім шляхом, виробляючи інтерферон
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Не 40 же, що за паніка
Вона після 38 лежить пластом, ломить всю, пагано переносить.
І якщо починати збивати, коли вище 39, то взагалі не збивається, навіть укол пагано діє(((
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
А може тому, що після операції на нирках вона рік сиділа на антибіотиках і не вилазила з лікарні, бо імплант не приживався. І потім ще 5 років поспіль 3-4 рази на рік антибіотикотерапія, бо нирки від інфекції прикривати по іншому не виходило.
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Капец, вам не корвалол треба, а щось міцніше
От чоловік з роботи прийде, передам йому пост і піду за коньяком
оксюморон• 14 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Судоми? Втрата свідомості?
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
38.4 для дитини 12 років- то висока температура?
Триндець.
А Ви не в курсі, що кожна людина по-різному переносить температуру? Хтось із 39-40 нормально себе почувається, а хтось з 37,8 пластом лежить? Чи краще судом в дитини дочекатися?
За весь час хвороб з´ясували для себе, що тримати температуру у доньки виходить до 38,2 - далі треба збивати, бо починаються проблеми. А якщо не збивати до 39 - тоді взагалі тільки швидка, бо таблетки вже не встигають діяти.
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
Судоми? Втрата свідомості?
Якщо затягти зі збиванням - так, бували судоми, ’плила’ коли вставала. Тому тепер не затягуємо.
оксюморон• 14 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Всі лежать пластом з температурою вище ніж 38.
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
Я не лежу. Навіть не відчуваю, якщо не поміряти. Тільки ближче до 40 пагано себе почуваю. Чоловік майже так само. То вже, виходить, не всі.
оксюморон• 14 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Можливо таблетована форма не підходить? Сиропи, ін´єкції?
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
Ібупрофен і парацетамол в жодній формі самостійно не діють, пробували.
А окрім цього я тільки анальгін і мефінамінку знаю.
Ну і німесил, але дитині боюся його давати.
оксюморон• 14 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Так, дітям ібупрофен, парацетамол і но-шпа. Мамі - ліки від надмірної тривожності
Завтра не пью• 14 ноября 2023
Може бути таке, що ви даєте замалу дозу? Скільки даєте ібупрофену і на яку вагу дитини?
Шлях до зірок• 14 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
А мефенамінка теж не збиває?
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Ще анальдім свічки є.
На дімедрол реакція в неї((
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
А мефенамінка теж не збиває?
Збиває, але від неї рвота у доньки.
Шлях до зірок• 14 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Збиває, але від неї рвота у доньки.
Тоді німесил половину пакетика.
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
2 таблетки (400 мг) - 50 кг вага дитини.
Молода і нерозважлива
• 14 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Тоді німесил половину пакетика.
Німесил ще не пробували, треба дати.
Завтра не пью• 14 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Тоді німесил половину пакетика.
Ви читали інструкцію до німесилу? От чесно?
Завтра не пью• 14 ноября 2023
Шлях до зірок• 14 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Звичайно. Навіть педіатр говорила, що можна дати, якщо нічого не допомагає.
Завтра не пью• 14 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
До 12 років протипоказаний, при гарячці протипоказаний.