Кондуктор автобуса• 14 ноября 2023
Поділіться, будь ласка, рецептом смачного пирога з грушами.
УраганнаЯ• 14 ноября 2023
Мой любимый. Сегодня опять делала
Делаю много лет и никогда не надоедает
Королевский Пирог с грушами и шоколадом
Рецепт на ру сайте. Не даю ссылку
Делаю много лет и никогда не надоедает
Королевский Пирог с грушами и шоколадом
Рецепт на ру сайте. Не даю ссылку
Пліснявілий сир• 14 ноября 2023
Дуже рекомендую поєднання груші, горгонзоли, меду та грецьких горішків. Можеа на слоєному тісті чи як тарт
Кондуктор автобуса
• 14 ноября 2023
Ответ дляБойова
шарлотка з грушою доречі теж смачна
Та хотілось щось інше. Дітям набридла шарлотка.
Тут радили.
Мені подобався пиріг зі сливами ’Нью- Йорк’.
Теоретично можна спробувати з різним тістом. Але думала , що у когось може є цікавий варіант. Не дуже хочу експериментувати.
Тут радили.
Сегодня не целуюсь• 14 ноября 2023
Песочная основа, карамелизированная груша в начинке с орехами и сверху полоски из теста.
Сон і дрімота• 14 ноября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Тут радили.
мешочки из слоеного теста с грушами, діткам такое понравится.
УраганнаЯ• 14 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Это тоже классный, но ели только мы с мужем. Дети не захотели.
УраганнаЯ• 14 ноября 2023
Да.
Вот такой классный
Пирог галета с грушей и сыром Горгонзола, Рикотта, Пармезан
Я вообще с грушами выпечку люблю.
Вот такой классный
Я вообще с грушами выпечку люблю.
Вкаблучках• 14 ноября 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3217076 - тут давала рецепти під ніком ’годовасик’
Фоточки нема• 14 ноября 2023
Дуже простий і смачний з грушею і заварним кремом.
Основа як на звичайний кіш - пісочна.
Викладаєте тісто в форму, робите бортики, потім грушу, можна просто скибочками, можна карамелізовану, підпікаєте хвилин 20, виймаєте з духовки, викладаєте зверху заварний крем, і випікаєте до готовності.
Можна додавати лимонну цедру в крем або імбир в грушу, дуже класно.
Ще дуже легко тарт татен - в вогнетривкій формі карамелізуєте грушу з цукром та ложкою вершків, потім прямо на грушу викладаєте шар пісочного тіста, і випікаєте. Коли пиріг охолоне - перевертаєте його на тарілку грушею вгору.
Основа як на звичайний кіш - пісочна.
Советничаю тут• 14 ноября 2023
вже багато десятиліть це улюблений рецепт пирога. Правда, я як завжди всі рецепти адаптую під себе. Груш можете сміло класти на дно (тобто, потім вони зверху) більше
Кондуктор автобуса
• 14 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дякую всім!
Буду пробувати. З горгонзолою поки ні, бо тут не продається. Рикотта є.