Любви вам!• 15 ноября 2023

Вы читаете романы?

Король дивана• 15 ноября 2023
Мне 39, ниодной книги не прочла, стыдно.
Мне даже мама сама читала три поросёнка и волшебник изумрудного города.
И главное журналы мне выписывали, книги были, энциклопедия были
Котомафия• 15 ноября 2023
Вот прям щас перечитываю Саган. Ближе к 50 совсем все не так воспринимается, как в юности. Забавно.
Крошка Енот• 15 ноября 2023
Сейчас читаю. Хроника семьи Казалет. Элизабет Говард.
Злюка бобер• 15 ноября 2023
Ответ дляКороль дивана
Мда...
Король дивана• 15 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Мда...
Да печально, пробовала разное читать , просто валюсь в сон .
Примарочка• 15 ноября 2023
я начала читательский челлендж 1000 и одна книга

первая книга ’1000 и одна ночь’, не ожидала, что восточные сказки на столько интересные, прям оторваться не могу, а казалось, что муть какая-то
Соня-сонятко• 15 ноября 2023
Читаю, найбільше люблю любовні ) Iншого зараз - в буремні часи - й не хочеться.
Ну що ви, мамо!• 15 ноября 2023
Романи - це загалом великі за обсягом художні твори, чи саме про любов?
Я зараз наукову фантастику читаю, ’Колонію’ Макса Кідрука.
Мядуза аля моргонер• 15 ноября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
І як вам?
У Кідрука завжди цікаві романи.
Ну що ви, мамо!• 15 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
І як вам?
У Кідрука завжди цікаві романи.
Ця мені дуже цікава. Тут він цілий альтернативний світ створив, зі своєю логікою і законами, і плюс оскільки тут описується відносно недалеке майбутнє - цікаво також читати, як майбутні покоління сприймають усе, що відбувається з нами зараз (ковід розглядається як перша з великих пандемій, яких потім було немало і одна з них саме набирає обертів в книзі, поточна війна, на жаль, називається Першою російсько-українською війною і закінчилася вона зі смертю путіна і приходом до влади ліберальних сил, які протрималися недовго, є й про інші подальні війни по світу, але цього я вже не запам´ятала..). Читається легко, герої цікаві, більше сказати поки нічого, бо ще навіть до середини не дійшла. Мінус для мене - через габарити книги її нікуди з собою не візьмеш, а вдома я не так багато читаю, тож паралельно з нею вже другу дочитую. Було б класно розбити на 2 томи і продавати комплектом, я колись так ’Шантарам’ купувала.
З Кідрука раніше читала ’Не озирайся і мовчи’, і вона мені не зайшла, наче і нічого конкретно поганого, але й нічого особливого, прохідна фантастична страшилка. Хоча мені сподобалася ідея з застосунком і в ньому фото локацій, де відбуваються події, це дозволяє трохи глибше зануритися у всесвіт книги.
Мядуза аля моргонер• 15 ноября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так, розмір книги вразив))
Чекаю на електронну версію)

Але ж це тільки Книга 1)
Ну що ви, мамо!• 15 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так, розмір книги вразив))
Чекаю на електронну версію)

Але ж це тільки Книга 1)
Читала у фейсбуці автора, що щось одне (аудіо чи електронна) уже є, а щось планується в грудні.