Подтяжка• Изменено 15 ноября 2023
Розумію, що найближчим часом не зможу віддати великий кредит.Потрібні поради
..як розпоряджатись грошима?
Мені 22 роки, закінчила університет. Батьки дуже бідні, відправили на навчання і все. Грошей на одяг не було, носила обноски зі старшої сестри і купувала дешеві речі на ті гроші що заробляла.
Знімаю квартиру з подругою (стара розвалена квартира) за 6 тисяч.
Так сталось, що із попередньої роботи ще в серпні мене звільнили. Довго шукала собі роботу хоча б офіс-менеджером, підробіток не було (хіба що роздавати листівки за 50 грн в годину) і я вимушена була взяти кредит на суму 17 тис грн.
На новій роботі зарплата 15 зараз, потім буде 18 після випробувального.
Але я розумію, що ну не можу віддати ці гроші навіть за 3 місяці. Прошу поради як розпоряджатись грошима, бо я не вмію напевно.
Пишу свої плани , платять кожні два тижні. 1- це перша виплата 7500, 2-га - друга виплата 7500, 3 - третя виплата 7500 ну і так так.
1 - купити собі теплу піжаму, бо в квартирі холодно. Лікуватись вийде дорожче.
Купити собі джинси, бо у старих протерлась дирка на матні. Купити собі гірлянду (мріяла з дитинства, але ніколи не мала), 500 на кредит , 500 на ламінування брів, 500 на ремонт унітазу (складаємось із сусідкою). Решта на їжу (залишається дві тисячі на 2 тижні)
2. Заплатити комуналку 500, 3 тисячі за квартиру, тисяча татові на день народження, тисяча заплатити за іспит (щоб мені зробили, бо сама не вмію)
3. Тисяча на день народження мамі, тисяча на косметику, тисяча на світер (бо у мене два) і теплі лосини (бо їх немає). Ось тут з´являється лазійка і я можу віддати 1500 за кредит.
Перейдемо далі до весни:
Купити собі куртку весняну, хоч якийся одяг. Взуття. Решта на кредит.
Чи є у моїх витратах якісь зайві ?
Ще не забуваємо про комуналку кожного 1-го числа (це друга виплата), а взимку вона буде 1500 десь. І про щомісячний кредитний платіж у сумі 600 грн
Перейдемо далі до весни:
Чи є у моїх витратах якісь зайві ?
Крию матом страшно• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
ні
просто у мами зарплата 12 тисяч, у тата 5 інколи 10 (якщо залишається на місяць, робота вахтою). + у бабусі пенсія 3 тисячі. їм не вистачає
Троляка, бляха-муха!! Я кандидат наук, у мене зарплата 9,000 грн і двоє дітей!! Ваші батьки голодують??!!!?? 😡😡😡
Подтяжка
• 15 ноября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
не виражайтесь. так. я розповідаю те, що казали мені.
а у вашій зарплаті 9 тисяч я не винна
Айпишница• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
а у вашій зарплаті 9 тисяч я не винна
а Вы прямо всему верите?
Файно Замало• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
а у вашій зарплаті 9 тисяч я не винна
Одно из двух. Они Вам врут. Или Вы троль. Когда голодают, не покупают таблетки для похудения и не курят. Да и Ваши расходы изумляют. Набрать кредитов и тратить деньги на всякую ерунду. Секонд, гречка с курицей и ходить полы мыть по вечерам, пока не выплатите все до копеечки. И старенькой бабушке продукты привозить, раз родители непорядочные и голодом ее морят. А не за брови переживать.
Весотехник• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
а у вашій зарплаті 9 тисяч я не винна
Ну, проблема з подарунками вирішена, якщо як виявилося, ніхто не голодує?
А як 50 розмір при 60 кг?
Магиня• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Цікаво, а ваша донька/син, сама? 😂
Хоч не розказуйте мені байки
У мене син 22 роки ,поки живе з нами .Зарплата 18-20т.Вляпався в кредит швидкогроші ,програв .Я стягую на їжу в нього 5 т , кредит закриває ,по можливості’ ,але 6-8 -10т в місяць .Борг 70т.
Не навчила мабуть його тратити на себе ,другий раз таке.
Магиня• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
можна було б
дуже дякую вам
а вони великі на все вікно? бо я тільки такі хочу
гірлянда-штора
дуже дякую вам
гірлянда-штора
Який ліміт на штори ?
Ось на Алі дешевше.
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
ні
У меня родители впо, пенсии по 3900 и 3700, впо уходит на оплату съёмной квартиры и коммунальных , в 70 лет пошли работать , чтобы не умереть с голоду , у мамы зп 4 тыс , у папы 6 тыс . Ну в общем живут , не жалуются, в оккупации было намного хуже .
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Як мінімум ламінування відмінити і мамі з татом зробити символічні подарунки, светр можна купити значно дешевше, гірлянду придбати в перших числах нового року по знижці. ПС лосини в сенсей коштують 130 грн
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
ніяк. бо ви мене не бачили. у мене дуже густі заросші брови, я виглядаю недоглянуто. і я дівчина, мені важливо виглядати хоч трохи краще, ніж мавпа
Даю пораду- пінцет для брів коштує грн 100. Вистачить до пенсії
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
так
але вони не можуть, самим не вистачає. бабуся плаче, що голодна
Мінімум 20 тис. Куди вони гроші витрачають?
На звичайну їжу точно повинно вистачати
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
тато палить тільки, а мама купує різні харчові добавки для схуднення
Якось не зійшлися в мене пазли Голодує і купляє таблетки для схуднення. Це ж як?
Файно Замало• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Цікаво, а ваша донька/син, сама? 😂
Хоч не розказуйте мені байки
Нормальный человек в любом возрасте кредит берет только на лечение, и то если стоит вопрос жизни и смерти. Во всех остальных случаях , жить на кредитные деньги и не знать чем отдавать это безалаберность и непорядочность. Не вернуть кредит тоже самое , что украсть. Нормальному человеку, будучи в долгах, и в голову не придет на бровки тратить или на гирлянды. Тем более времена военные, доходы и работа сейчас понятие нестабильное.
Автор, Вы в старпосте пишите, что ВУЗ уже закончили. Так откуда у Вас студенческий проездной?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
вони живуть в селі, купують молоко.
коли приїзджаю додому запитую коли востаннє їли м´ясо, бабуся забула
і холодильник пустий завжди, крім молока нічого немає
Город? Кури?
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Оооо, в селі голодують))) треба ж таке придумать. Там всі свої овочі, картопля і т.д.
Та тут недавно тема була, авторка бідкалась що бабці в склі від голоду вмерла в 2000 роках
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
можна було б
дуже дякую вам
гірлянда-штора
дуже дякую вам
гірлянда-штора
Бля… а я хочу Mercedes-Benz GLE 63 S AMG 24 року, за 140 тис
Ви троль? Чи така чарівна?
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
у мене батьки голодують і раді кожній копійці від мене
Значит и 500 грн порадуются.
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Может лучше пусть поголодает 😂
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Після кредиту уже зима закінчиться
Нащо вона мені влітку?
Так все життя ж мріяли😂
Яка різниця, взимку чи влітку, якщо мрія
МАМА НИКИТКИ-2• 15 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
Мама не купує в секонді собі
Корона в двері не проходить?
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
але мама любить подарунки або дорогі, або грошами
інші вона просто не приймає
Все. Занадто переграли.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
я не зможу прожити два тижні на 1500, дико перепрошую
Теж таблетки для схуднення купуєте?
Точная копия плова• 16 ноября 2023
Так,багато косяків,на наступний раз добре подумуйте текст,а то дуже паливно
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
ви взагалі уявляєте, що ви кажете? як на 700 грн на тиждень можна нормально харчуватись і не по 5 грам? пірнайте у реальність назад. Я в Києві живу, а не на хуторі, де можна і без грошей прожити
😂 щось ви забулись)))
Чого ж вашим батькам по 2 тис на особу в тиждень не вистачає?
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
які - базові? може мені на кашах посидіти просто весь місяць і зразу 15 віддати? щоб потім на все життя шлунок зіпсувати?
Кашею шлунок точно не зіпсуєте.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
червона риба по знижці за 140 грн
вистачає на 3 дні
або купую за 70 грн в 100 грамах в сільпо
вистачає на 3 дні
От пару місяців без червоної риби проживете.
Оселедця купите
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
курки я обжерлась коли худла з 90 кг до 60
дивитись на неї не можу
оселець теж часто їла, просто нудить. краще вже нічого не їсти ніж цю курку
дивитись на неї не можу
Це ви також так голодували в батьків? 90 кг 😂
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляВельшановна
Точно 50? Це 3XL
Ви не помилились?
Ну які 3 XL? 🤦🏻♀️