Смячиком• 15 ноября 2023
Тотема, хто пив?
Низький гемоглобін, вагітна, назначили тотему, випила 2 рази, просто чуть не ригаю, вибачте за подробиці, не переношу цей смак крові а тут пити кожного дня треба. Може є якісь лайфхаки як її пити аби не відчувати смак? Я розбавляю просто з водою, в інстуркції написано з чаєм, соком і тд не можна.
Кому там слова не давали• 15 ноября 2023
Я пила і дуже важко переносила, просто намагалась якомога швидше проковтнути
Я тертий жук• 15 ноября 2023
Я теж не змогла з нею подружитись. Але чомусь лікар мені сказав, щоб змішувала з яблучним соком.
Смячиком
• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Спробую хоч трішки розбавити, можливо допоможе. Дякую
Баба_Воля• 15 ноября 2023
Ответ дляСмячиком
За 20-30 минут до еды, разбавить в полстакане любого сока, пейте, там самый лучший комплекс, проверено годами. Пс врач
Смячиком
• 15 ноября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Чудово, дякую 🙏
Тотему призначив лікар, тому що трьохвалентне залізо дуже важко переносилося жкт (той же собріфер, наприклад). Двохвалентне залізо (тотема) краще переноситься і мені дуже швидко підвищило ферретин. На щастя, мені смак нейтральний, я звикла швидко до нього. Я знаю, що буває гірше (приймала якось американські жувальні пігулки, то був жах).
Робот Вертер• 15 ноября 2023
Мне тоже назначили, я так и не смогла пить.
Не представляю как можно делать такую гидоту
ТаЕщеОптимистка• 15 ноября 2023
Ой, прочитала за тотему і аж сіпануло) терпіти їх не могла пити під час вагітності, при тому шо пропила 1 пачку, видохнула,а лікар сказав ще пити 😁пила як в інструкції вказано, тільки водою мішала,старалась просто швидше випити