Анонім-ка• сегодня в 14:19
Чи можливе спілкування після розлучення?
Ми дружили з юності.
Одна одну надихали.
Обоє амбітні , вольові.
У віці 25 я вийшла заміж, вона наче образилась
Хоча я підтримувала її в особистих невдачах і радощах.
Пізніше одружилась і вона.
Народила донечку, взяла мене хрещеною.
Я завжди намагаюсь приїздити до них на день народження малої і Різдво.
Або відсилаю подарунки. Це обов’язково.
Завжди привожу подарунки із закордонних подорожей. Подарунки хороші : смаколики , місцеве вино, сир.
В 2022 вона розвелася.
Чоловік обурився їх поїздкою за кордон на відпочинок. Підтримувала її під час розлучення
Далі вона запрошує мене на дитячий день народження на базу відпочинку. Ми домовляємося з нею бронювати один великий номер на 2 кімнати - для двох мам з дівчатами достатньо місця.
На свято збираються 2-3 дитини, окрім моєї та похресниці, а решта її холості подружки. Близько 20:00 гості із дітьми розходяться, а свято перетворюється на полювання на чоловіків.
Все дійство супроводжується гучним реготом і коментарями на адресу жінок та їх супутників в барі.
Мені стає соромно.
Я беру свою малу і похресницю та іду в номер грати в настолки.
Близько до 22:00 вкладаю дівчат і йду в бар до компанії, сподіваюсь, що подружки розʼїдуться і ми з кумою посидимо на терасі за пляшечкою.
Тут вона мене ставить перед фактом , що «Інга їде, а Юля лишається, ну ти ж непроти???»
Це питання у присутності Юлі
Мені незручно.
Кажу та нехай лишається. Помістимося. Юля здалася мені приємною
Інгу так само залишали ночувати, вже мене не питаючи. Дякувати Богу по Інгу приїхав жонатий коханець.
Кума добряча, загубила телефон та кейс із водійським, техпаспортом та банківськими картками
Юля виявила сама нормальна, допомагала мені шукати. Не пʼяна. Кумі погано - блює. Юля лікарка , колола протиблювотні. Ну звісно, що кажу : «Лягай , Юльо , з нами, де ти з нею спатимеш.
На другий день все більш-менш. Полювання перейшло в зону басейну.
Повернулася Інга в розстроїних чувствах, бо коханець не хоче іти з родини і з риторичним питанням «Чого нормальні заможні чоловіки живуть із такими курками».
Цілий день я слухала це лайно.
Поїхала я із тяжким враженням.
Десь місяці 2 з кумою не спілкувалась взагалі.
Чоловік сказав « У вас просто розійшлись інтереси».
Тепер вона мене кличе у невеличку подорож на зимових канікулах. Звісно що в тій самій компанії
Я не ханжа і нічого проти того, що дівчата влаштовують своє особисте не маю.
Але така туса , як на мене не формат.
Як би ви відреагували на ситуацію , що склалася?
Поговорили б відверто?
Чи просто припинили б спілкування?
Одна одну надихали.
Обоє амбітні , вольові.
Пізніше одружилась і вона.
Народила донечку, взяла мене хрещеною.
Або відсилаю подарунки. Це обов’язково.
В 2022 вона розвелася.
Мені стає соромно.
Це питання у присутності Юлі
Мені незручно.
Цілий день я слухала це лайно.
Поїхала я із тяжким враженням.
Але така туса , як на мене не формат.
Поговорили б відверто?
Чи просто припинили б спілкування?
ХаДиДиШь• сегодня в 14:23
Так а лет вам сколько? С одной стороны - для не замужних женщин наверное это ок. Но если есть детки - не ок. Вообще для меня такое некомфортно и я бы предпочла не участвовать в подобных мероприятиях
З вишневого садка• сегодня в 14:23
скажіть, що це не ваш формат відпочинку.
Я думаю ’дикі танці’ вашу відвертість не зрозуміють) спілкуйтесь трохи ’на відстані.
Анонім-ка
• сегодня в 14:24
Ответ дляХаДиДиШь
Близько 40 років. Її подругам від 27 до 45
Силиконочка• сегодня в 14:26
Если в другом формате общение с кумой нормальное, то продолжала бы общаться...в таком формате нет, либо это отдых с детьми, либо пьянка с подругами, я не против повеселиться, но зачем моему ребёнку это всё видеть и слышать.
Анонім-ка
• сегодня в 14:28
Ответ дляСиликоночка
Так я і на пʼянку сходила б. Тільки без дитини і без загравань до жонатих за сусіднім столиком.
Свідок Перемоги• сегодня в 14:29
Дівчата незаміжні зажигають, вам це непотрібно.
Ці всі пьянки якось треба розділити з дітьми, дітям воно непотрібне, та й за пьянкою як за дітьми дивитися?
Сегодня сержусь• сегодня в 14:30
Ответ дляАнонім-ка
Яке вам діло хто з ким хоче спати, з чужим меном чи вільним, секс на один раз чи на місяць . Ви якась задротка, ви не залицяється то й не залицяйтесь до жонатих. Вони хай роблять що хочуть
Анонім-ка
• сегодня в 14:31
Ответ дляСвідок Перемоги
І я якось посоромилася їй про це сказати.
А тепер часу стільки пройшло.
Кажу : «Краще приїзди з малою до мене в Київ. Не виходить подорож»
І дівчата ті її чужі. Про що мені з ними спілкуватися
А тепер часу стільки пройшло.
Анонім-ка
• сегодня в 14:33
Ответ дляСегодня сержусь
Я не залицяюсь.
Але компанія жонатих, котрі підсідаються за столик і замовляють просеко, якось мені не близька.
Та і пояснювати , що зйом тільки у дівчат, а «я тут просто скраєчку посиджу» не хотілося б
Силиконочка• сегодня в 14:33
Ответ дляАнонім-ка
Так и объясните куме, что пьяный дебош и дети как-то вместе не вписываются в ваше представление об отдыхе, поэтому в этот раз Вы пропустите это мероприятие, но с удовольствием сьездите куда-то с ней и детьми или в компании без детей в другой раз, а эти выходные у Вас в планах провести с семьёй.
Анонім-ка
• сегодня в 14:35
Ответ дляСиликоночка
Та і без дітей таку двіжуху не хочу.
Одне діло посидіти з подругою душевно під сухе винце.
А інше із викликом до сумнівних мужиків.
Сегодня сержусь• сегодня в 14:35
Ответ дляАнонім-ка
Я не залицяюсь.
А просто спілкуватися не пробували. Вас там що примушують до чогось.
Анонім-ка
• сегодня в 14:39
Ответ дляСегодня сержусь
Для чого мені з ними спілкуватися?
Я приїхала провести час із подругою і похресницею.
Погратися, побавитися, вкласти дітей в душевно поговорити - такий був план.
Мені не цікаві рандомні чоловіки.
Та і дівчата її мені ні до чого.
Ну і на ОДИН вечір в своєму холостому житті можна було б поставити на паузу пошук «того самого і на решту життя»
Мені не цікаві рандомні чоловіки.
Та і дівчата її мені ні до чого.
Силиконочка• сегодня в 14:38
Ответ дляАнонім-ка
Та і без дітей таку двіжуху не хочу.
Ну, так и объясните ей, встречайтесь с детьми, если Вы конечно хотите продолжать с ней общаться.
Сегодня сержусь• сегодня в 14:39
Ответ дляАнонім-ка
Для чого мені з ними спілкуватися?
Мені не цікаві рандомні чоловіки.
Та і дівчата її мені ні до чого.
Мені не цікаві рандомні чоловіки.
Та і дівчата її мені ні до чого.
То мийте ноги і лягайте спати.
Анонимарик• сегодня в 14:39
просто скажіть, що такий формат відпочинку - не ваш. що ви охоче поїдете з нею і з дітьми вчотирьох, іншим разом.
Маю декілька думок• сегодня в 14:42
Вас пригласили в качестве няньки для её ребёнка, а заодно ребёнка вашего, чтобы её дочке было не скучно, пока мама с подружками развлекается. Так понятно?
Анонім-ка
• сегодня в 14:42
Ответ дляАнонимарик
Запрошувала разом з нами на відпочинок із дочкою, але їм виявилося дорого.
Подзвонила її колишньому , кажу : «Оплвти дівчатам переліт»
Він наче не жлоб :
«Нема питань»
Все одно не погодилася.
Він наче не жлоб :
«Нема питань»
Все одно не погодилася.
Анонимарик• сегодня в 14:43
Ответ дляАнонім-ка
Він наче не жлоб :
«Нема питань»
Все одно не погодилася.
Він наче не жлоб :
«Нема питань»
Все одно не погодилася.
ну так ви ж бачите, що їй з вами і з дітьми не цікаво. перестаньте уже обмірковувати цю тему. може, вона вас дійсно як няньку запрошує.
Анонім-ка
• сегодня в 14:43
Ответ дляМаю декілька думок
Та ні, дівчата вже такі, що нянчити не треба.
Її малій 7 років
Моїй 9.
Вони самі вже прекрасно бавляться.
Приєдналась до дітей, щоб втекти від компанії дорослих
Її малій 7 років
Моїй 9.
Вони самі вже прекрасно бавляться.
Анонім-ка
• сегодня в 14:44
Ответ дляСиликоночка
А ви б спілкувалися після такого?
Анонім-ка
• сегодня в 14:48
Ответ дляХаДиДиШь
Згадую, як холостювала, але таки ого формату не було
Інколи вибиралися з дівчатами на концерти і заходи, танцювали в клубі.
Кавалери були молоді.
Можливо це вік такий
Нам по 20-25, очевидно, що холостих хлопці набагато більше.
Компанією жонатих гидувала
Кавалери були молоді.
Можливо це вік такий
Компанією жонатих гидувала
Силиконочка• сегодня в 14:50
Ответ дляАнонім-ка
А ви б спілкувалися після такого?
Со своей кумой да, общалась бы, мы дружим 26 лет, с рождения старших детей, младшим сейчас 16 моей и 14 её. Я не вижу ничего ужасного в проишедшем, девушки не замужем, веселятся, детей на такое мероприятие не брала бы, с детьми встречалась бы отдельно, там где было бы интересно детям.
Анонім-ка
• сегодня в 14:51
Ответ дляСиликоночка
То треба мені було заздалегідь озвучити форма : давай побухаємо на базі, можливо знімемо когось
І так! В номері буде ночувати моя подруга, разом із тобою на одному ліжку. .
Я б сказала : «Я проти, зніму собі окремий номер»
Дама_с_коготками• сегодня в 14:53
Ответ дляХаДиДиШь
До какого возраста детей им быть монахинями?
Анонім-ка
• сегодня в 14:56
Ответ дляДама_с_коготками
Та не треба бути черницями.
Просто треба повідомляти про формат.
Якщо розгуляй, то без дітей і це повинно було озвучено заздалегідь.
І дітей бажано не брати із собою
Просто треба повідомляти про формат.
І дітей бажано не брати із собою
Силиконочка• сегодня в 14:56
Ответ дляАнонім-ка
Думаю, что она планировала всё иначе, но выпила и получилось, как получилось)
ХаДиДиШь• сегодня в 14:56
Ответ дляДама_с_коготками
Об этом речи не было. Просто на такие «тусовки» детей с собой не берут. А то подруга скинула на автора - куму своего ребенка и ушла в отрыв. Это ок по вашему?
ХаДиДиШь• сегодня в 14:58
Ответ дляСиликоночка
А если бы автора не было, то что бы она делала? Ребенок наблюдал бы за этим? Самоконтроль должен быть, у женщин. А когда ты мать, то х2 самоконтроля.