lilu1990• 15 ноября 2023

Грядет большой шухер

Дубінського як і Коломойського відправляють до в´язниці навішуючи держзраду.

Трампу дозволено брати участь в американських виборах.

Допомогу Україні ніяк не узгодять.

Маск підливає масла в вогонь:

"Я думаю, что Залужный точно тот, кто ценит жизни своих людей. И трезво смотрит на то, что происходит на самом деле. Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности".

Вот так вот. Казав же Порошенко Зеленському не ходити в президенти. Оман нікому не прощає помилок.

Я думаю, кінець уже близько. Особливо для Зе.
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляTatyanaagafonova1
Ви його читали? Впевнена що ні. Думаю Вам краще до моноєфіру
Це про порушення Україною договору ви у Чаплиги почули ?

Элочка LA• 15 ноября 2023
Ответ дляВолшебная лампа
А что с неба упадет? Там два года ракеты не летают и слава Богу не будут летать, это огромный плюс, у них соседи нормальные
Так и я о том, что за два года уже можно было продвинуться дальше пособие и сидения на форуме. Продвинуться можно, если есть что предложить другой стране, а если нет - то о чём вообще разговор?
Мирное небо большой плюс, но полной безопасности в мире не существует вообще.
zztop-b844• 15 ноября 2023
Ответ длямульти1
Кого бачите замість Зе?
Да повно Клічко, Яценюк, Гройсман,...

Головне щоб нікого не залишати із слуг, а ні Залужного, а ні кого іншого
Pole• 15 ноября 2023
Ответ дляOllka
Та ну нафиг
Я с Порошенко в войну имела неосторожность по волонтерке столкнуться и ранее муж по работе более тесно. Это капец. Только не он. Хотя да, работает на публику нормально.
Но это мой опыт. У других его нет и у них о нем другое мнение
А із Зеленським ви по волонтерці не перетиналися?
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляSmusish
Жму руку, обнімаю. Може то і є якась дипломатія. Але я в тому не розумію нічого А зараз краще? Коли війна, стільки людей вбито, скільки виїхали і скільки живуть в страху? І всі ж розуміють,що це ще на роки.
Та на які роки. Максимум до американських виборів
мульти1• 15 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
Да повно Клічко, Яценюк, Гройсман,...

Клічко, Яценюк, Гройсман
Ви серйозно? ну такі собі варіанти
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляOllka
Та ну нафиг
Але навіть не стикаючись з ним, видно що тип слизький
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляOllka
Та ну нафиг
Однозначно нельзя допускать к власти тех кто уже был...
zztop-b844• 15 ноября 2023
Ответ дляOllka
Та ну нафиг
Сужу по успехам - их у него больше за президентов чем неудач

Nathalie27• 15 ноября 2023
Ответ дляMetelitsa
Ви не в Україні жили увесь цей час?
Ті ’учєнія’ почались знову у квітні 2021 року.
Про що розвідка ВІДКРИТО попереджала.

Тільки Зеля натхненно стелив асфальт, розміновував перешийок, саджав мільярд лепев і вводив програму єбабуся.

До війни лишалось 10 місяців
Справа не в «ученіях», а в факті нападу. Ви ж написали, що Порошенко у введенні військового стану краще за Зеленського. А по суті - і перший і другий ввели той стан вже по факту нападу, а не передчасно.
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
Да повно Клічко, Яценюк, Гройсман,...

Ви троліте ?
Клічко вже в кріслі мера засидився (
ammakat• 15 ноября 2023
Ответ дляKuziapetrovna
А илон маск причем тут?
Илон Маск назвал Зеленского мясником, не жалеющим жизни людей.
Metelitsa• 15 ноября 2023
Ответ дляPole
Не перетиналася, бо Зе і волонтерство поняття несумісні
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
А бариг тим паче
Ollka• 15 ноября 2023
Ответ дляPole
З ним особисто ні.

З Притули фондом так. Це для прикладу.
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляMetelitsa
А квартал не волонтерить хіба?
Svetrise• 15 ноября 2023
презираю и ненавижу нынешнюю власть. это самое худшее, что случилось с нашей страной
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
Предлагаете покинуть Землю?))
zztop-b844• 15 ноября 2023
Ответ длямульти1
Клічко, Яценюк, Гройсман
Ви серйозно? ну такі собі варіанти
Нормальні, все одно вже гірше не буде

Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
Да повно Клічко, Яценюк, Гройсман,...

Сейчас Гончаренко очень активно топит за благо людей....говорит очень логические вещи....но я о нем ничего не знаю....но его трактовка в вр мне нравится
Элочка LA• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Знаю , просто коли ви щось неправильно називаєте , ви і робите неправильно , тому не отримуєте результата на який сподівались
При Турчинові сталася агресія з боку росії
Цю абревіатуру не я затверджувала. А серед родичів маю саме учасників АТО.
Элочка LA• 15 ноября 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Предлагаете покинуть Землю?))
Нет :))
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляSvetrise
а путлера , як обожнюєте ?
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Предлагаете покинуть Землю?))
Кажуть в Ілона маска на виробництві ракет багато нещасних випадків бо люди не дотримуються правил безпеки через поспіх. Ілону срочно треба освоювати космос. Він уже схоже на землю наплював
Piracanta• 15 ноября 2023
Ответ дляammakat
А путина небось назвал самым человечным человеком 😂😂😂
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви троліте ?
Клічко вже в кріслі мера засидився (
Как киевлянка я могу сказать, что Кличко как мер, не самый худший...но не в президенты....
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
Нет :))
Ну да ну да, жизнь вообще опасная штука и главное совсем не вечная)
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Леша перевзувається у стрибку ))))
zztop-b844• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви троліте ?
Клічко вже в кріслі мера засидився (
А реально, что не так в Киеве за его правление сером. По моему, лучше мера не было. Я особых ошибок не вижу.
ZhukOlena• 15 ноября 2023
А при чому тут Оман? Можна бригаду пояснювальну?