lilu1990• 15 ноября 2023

Грядет большой шухер

Дубінського як і Коломойського відправляють до в´язниці навішуючи держзраду.

Трампу дозволено брати участь в американських виборах.

Допомогу Україні ніяк не узгодять.

Маск підливає масла в вогонь:

"Я думаю, что Залужный точно тот, кто ценит жизни своих людей. И трезво смотрит на то, что происходит на самом деле. Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности".

Вот так вот. Казав же Порошенко Зеленському не ходити в президенти. Оман нікому не прощає помилок.

Я думаю, кінець уже близько. Особливо для Зе.
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Сейчас Гончаренко очень активно топит за благо людей....говорит очень логические вещи....но я о нем ничего не знаю....но его трактовка в вр мне нравится
Ой, той ще Гончаренко

Metelitsa• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А квартал не волонтерить хіба?
Квартал зайнятий гумористичним контрнаступом
Nathalie27• 15 ноября 2023
Ответ дляSmusish
Жму руку, обнімаю. Може то і є якась дипломатія. Але я в тому не розумію нічого А зараз краще? Коли війна, стільки людей вбито, скільки виїхали і скільки живуть в страху? І всі ж розуміють,що це ще на роки.
Може і є дипломатія. Але на публіку Він просував протилежні тези. Для чого?
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Кажуть в Ілона маска на виробництві ракет багато нещасних випадків бо люди не дотримуються правил безпеки через поспіх. Ілону срочно треба освоювати космос. Він уже схоже на землю наплював
Пусть летит, попутного ему ветра в сраку)
ZhukOlena• 15 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Не люблю Зе, но его конец сейчас это пророссийская власть даже в лице того же Порошенка
А Зеленський увесь такий проукраїнський патріот?))))
Kuziapetrovna• 15 ноября 2023
Ответ дляammakat
Илон Маск назвал Зеленского мясником, не жалеющим жизни людей.
А Путина не называл мясником?
trickywicky• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Маск ватник , але американський )))) ось і все , що потрібно вам знати про нього
Людина , що дала імена своїм дітям у вигляді чисел , не може бути адекватним у вирішенні проблем геополітики світу
Ага, неадекват сколотил миллиарды 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🙈
А вы и прочие адекватные работаете за копейки
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Как киевлянка я могу сказать, что Кличко как мер, не самый худший...но не в президенты....
Поцікавтесь , як знищують історичні будівллі на Подолі , щоб звести новострій
GaleTTa• 15 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Он скорее проеврейский патриот) но не пророссийский это точно

Tatyanaagafonova1• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Олексій?? Впевнені? Зашквар зашкварений.
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Меня сейчас больше волнует как уничтожают наших людей, отправляя на фронт не обеспеченных и не подготовленных парней....
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
А реально, что не так в Киеве за его правление сером. По моему, лучше мера не было. Я особых ошибок не вижу.
То ви просто не вникали
Погугліть картинку про той Олимп забудовників , вони на чолі з Клічком , як грецькі боги
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
Да повно Клічко, Яценюк, Гройсман,...

Головне щоб нікого не залишати із слуг, а ні Залужного, а ні кого іншого
Удалено администрацией...
Манула• 15 ноября 2023
Ответ дляДами
Я так плакала, когда объявили, что зеля победил, я понимала, что бизнес рухнет, что война на пороге масштабная. Так и случилось, бизнес тютю, малую с частной школы в обычную, потом русня напала с первых часов вторжения и разбомбили кв, как можно было выбрать этого идиота и всю его партию, которые тырят так, как все вместе взятые за 30 лет не могли
Я плакала, коли обрали бандюковича ... коли обрали Зе! замість сліз був лише повний шок від цього 73% вибору вироку України ... Ну як, як у воюючий країні на вищу керівну посаду можна було обрати людину не дуже розумну, популістичну, без ніякого політичного досвіду? Але маємо те що маємо
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляTatyanaagafonova1
Тогда у меня без вариантов...бывших нельзя, военные тоже не вариант...тупик...
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Ми всі знаємо , що потрібно , а шляхи , як цього достигнути Леша озвучує ?
Програми вони пишуть класно , а про шляхи мовчать ((((
Леша звичайний популіст
ammakat• 15 ноября 2023
Ответ дляKuziapetrovna
А Путина не называл мясником?
Нет. Цитата звучит так: «Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности».
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Леша звичайний популіст
Ваши варианты?
zztop-b844• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
То ви просто не вникали
У меня в отличии от 73% есть свой мозг чтобы анализировать события, какие вижу, и состояние дел а не вестись на заказные статейки и тупые посты

Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляTatyanaagafonova1
так Чаплига те саме , а може гірше ще
-Инга-• 15 ноября 2023
Ответ дляammakat
так вот кто у нас войну затеял
-Инга-• 15 ноября 2023
Ответ дляtrickywicky
связь какая?
Kuziapetrovna• 15 ноября 2023
Ответ дляammakat
Странно что других он в роли мясников не увидил.
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Ваши варианты?
Будемо бачити , треба подивитися , що в програмах своїх понаписують
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну насколько я понимаю, сейчас нет списка кандидатов и близко...
nezhinka• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Не знаю, розстрілювати, руки рубати, як у китаї
Кому руки рубати, тим, хто пише всепропальські теми щодня з товарами по черзі? Згодна тоді.
Манула• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Саме так. Прийшов квартал до влади з гиканням все розтоптав…
Весело - капєц!
Не то слово як смішно ...
tanysha777• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Ваши варианты?
Без вариантов
Только зеленский - другой альтернативы нет!
Кто если не он?
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Опять таки, понаписыввть и пообещать может каждый,но никто не будет раскладывать по полочкам как он будет это воплощать...
nezhinka• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Так. Нам пощастило з ним. Але мізків у 73% не вистачило це усвідомити.
Зараз добре вам? Не барига, Да?
Марино, це ви?