lilu1990• 15 ноября 2023

Грядет большой шухер

Дубінського як і Коломойського відправляють до в´язниці навішуючи держзраду.

Трампу дозволено брати участь в американських виборах.

Допомогу Україні ніяк не узгодять.

Маск підливає масла в вогонь:

"Я думаю, что Залужный точно тот, кто ценит жизни своих людей. И трезво смотрит на то, что происходит на самом деле. Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности".

Вот так вот. Казав же Порошенко Зеленському не ходити в президенти. Оман нікому не прощає помилок.

Я думаю, кінець уже близько. Особливо для Зе.
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляalenka3108
Але не всім все вдається. Наші дали прорости цим зернам, на жаль(
Тут справа не в рості , а в своєчасному знищенні
На дубинського США наклала санкції ще 2 роки тому

мульти1• 15 ноября 2023
Кого бачите замість Зе?
Nathalie27• 15 ноября 2023
Ответ дляMetelitsa
Бо ’учєнія’ раша згорнула
Тю. Так і 24 лютого ввели воєнний стан, бо рашка напала і не відміняють, бо «ученія» ще не згорнула.
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ длямульти1
Кого бачите замість Зе?
Кого США бачить замість зе, ви маєте на увазі?
Metelitsa• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
В силу возраста,я в те года не следила за политикой...и такую карту вижу вообще в первый раз
Ну і як враження?

Це означає, що розвідка (наша і західна) надала дані, які інтерпретуються як загроза вторгнення.

Тільки Порох вірив у цю інформацію і приймав міри згідно із законодівством, а Зеля посилав усіх нах і називав їх ’гірше скабеєвой’
мульти1• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
хай і так
так хто? от реально?
genteestupida• 15 ноября 2023
Ответ дляalenka3108
Весь мовний срач зародився на тому ж таки Донбасі. Це такі технології були, щоб людей розділити. Коли кучма наказав реорганізувати шахти, там був беспрєдєл, шахти засипали просто з усім обладнанням. Хто був спритнішим і наглішим, розпродували обладнання і вивозили, все, що можна. І яник теж викоханий кучмою кандидат, недолугий, неосвічений, з поганою репутацією. Але, олігархат, створений тим же кучмою, брудні ігри, зробили своє діло. Донбас качали, шахти закривались, люди були без зарплат, голодні, на тому й зіграли. Поділили країну, звинуватили ’ Київ’, хоча, що кучма, що яник, ’ викормиши’ східних регіонів. Ющенко так і не дали ні разу нормально виступити на Донбасі, його щемили і в аеропорту і не пускали на мітинги. Його помилка в тому, що прийшовши до влади, він закрив очі на ці всі діяння, щоб не розкачувати країну.
Через безнаказанність породжену кучмою, маємо, що маємо(
Нет уж срач .. зародился не там ! Все мы знаем где !
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
И я против военных у власти...нам нужен дипломат! Который будет искать дипломатически путь урегулирования и дальнейшего существования нашей страны....на силовых рельсах мы долго не протянем
росія порушила договір !
путлер сам в 2004 році підписав і ратифікував кордони між нашими державами
росія діє тільки по ’праву сильного ’ , як у середневіччі
Нам потрібна сильна Армія !
Элочка LA• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
росія напала на незалежну суверену країну , окупувала український Крим
Називайте речі своїмі іменами
Я прокоментувала допис в якому йшлося про АТО . Що не так ? Хочеться до чогось причепитися? Як розшифровується абревіатура АТО, знаєте?

genteestupida• 15 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Ага, и путин боялся Порошенко и не нападал, ага Боже, вы создали себе кумира и эта любовь вас заслепила, вроде взрослая девушка, но такое пишите Подумайте сами, почему путин напал сейчас, а не напал при Порошенко и ответьте.
Вы бы ей еще подсказали что у него бизнес ж не прекращал в расии работать ))))
Tatyanaagafonova1• 15 ноября 2023
Ответ длямульти1
Кого бачите замість Зе?
Мені Чаплига подобається. Дуже грамотний політик, досвідчений. Але ж він не лиже дупу зе, тому вимушений був поїхати щоб не опинитися там де Дубінський як мінімум
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ длямульти1
хай і так
так хто? от реально?
Дивлячись хто виграє американські вибори
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляTatyanaagafonova1
А куди він поїхав?
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
Знаю , просто коли ви щось неправильно називаєте , ви і робите неправильно , тому не отримуєте результата на який сподівались
При Турчинові сталася агресія з боку росії
Tatyanaagafonova1• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
росія порушила договір !
Нам потрібна сильна Армія !
По договору ми мали притримуватися нейтралітету(
Metelitsa• 15 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Ви не в Україні жили увесь цей час?
Ті ’учєнія’ почались знову у квітні 2021 року.
Про що розвідка ВІДКРИТО попереджала.

Тільки Зеля натхненно стелив асфальт, розміновував перешийок, саджав мільярд лепев і вводив програму єбабуся.

До війни лишалось 10 місяців
Волшебная лампа• 15 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
А чем хорошо, что на интернет пособия хватает? Два года почти уже прошло ведь.
Во имя чего землю рыть? Да и носом землю рыть, это уже не есть хорошо.
А что с неба упадет? Там два года ракеты не летают и слава Богу не будут летать, это огромный плюс, у них соседи нормальные
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляMetelitsa
Ну і як враження?

Мой дядя военный, контрактник с 90х говов в сухопутных войсках...и мне он говорил...
По данным разведки которые публиковали, мол какие подразделения армии раши стоят у наших границ, открывал мне карту и показывал...мол такое подразделение стоит у нас здесь а его постоянное место дислокации вот там, в жопе раши к примеру...и говорит мне..мол стоят они там не для того что б вернуться....почему военный это понимал, а сука президент страны нет??? И как его после этого можно вообще воспринимать нормально?
Почему не обезопасил прифронтовые города??? Сколько людей просто в муках погибло из за его пофигизма....и когда говорят что все кто так считает те сепары, то Зе первый сепар, он просто на легке пустил путинскую армию в страну и по головам мирных людей....Зе первый предатель..
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Агресія з боку Росії сталася ще при кучмі, коли хотіли відтяпати острів тузла, але ніхто схоже з того уроків не щробив

Tatyanaagafonova1• 15 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А куди він поїхав?
Словакія
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляTatyanaagafonova1
Боже мій , він звичайний популіст , а може і годується з російських рук
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
росія порушила договір !
Нам потрібна сильна Армія !
Для создания сильной армии нужно время и деньги, и это не год и не два....как думаете,успеют нас всех переселить за это время?
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляTatyanaagafonova1
Хохо , а як ми його порушили ?
автор lilu1990 • 15 ноября 2023
Ответ дляTatyanaagafonova1
Словакія
Але він здається любить випити. Важко сприймати слова людини з пагубними схильностями
Metelitsa• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Так, усі військові не вірили в учєнія
Tatyanaagafonova1• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви його читали? Впевнена що ні. Думаю Вам краще до моноєфіру
Mariya Prokhorova• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Так , тому треба всім це зрозуміти , до чого ’ переселення’
Будемо жити в таких умовах
Smusish• 15 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Да, в курсі

Жму руку, обнимаю)
Жму руку, обнімаю. Може то і є якась дипломатія. Але я в тому не розумію нічого А зараз краще? Коли війна, стільки людей вбито, скільки виїхали і скільки живуть в страху? І всі ж розуміють,що це ще на роки.
Ollka• 15 ноября 2023
Ответ дляPole
’не міняти’ треба було у 2019 році, а не зараз
Та ну нафиг
Я с Порошенко в войну имела неосторожность по волонтерке столкнуться и ранее муж по работе более тесно. Это капец. Только не он. Хотя да, работает на публику нормально.
Но это мой опыт. У других его нет и у них о нем другое мнение
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Будемо жити в таких умовах
Перемелить....т9