Не виправдовуюсь• 15 ноября 2023
Шкарпетки для мерзляки
Вітаю.
Поділіться досвідом, які шкарпетки придбати, щоб ніжкам було сухо та тепло. У доньки ноги якщо починають мерзнути, то стають вологими, і ще більше мерзнуть. І якщо перегріваються, то пітніють і починають мерзнути ))) Замкнуте коло)) Підозрюю, шкарпетки просто "не дихають" чи щось таке.
Що можна підібрати для такого випадку?
Замріяна• 15 ноября 2023
я в прошлом году купила calvin klein 80% шерсти, мягенькие, тонкие,теплые -кайф только дорого,1 пара 800 гр
Не виправдовуюсь
• 15 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Закаляться. Чтоб не быть Мерзляком.
Дякую, але питання не про це) Занадто довго пояснювати про особливості організму доньки, стан здоров´я. Та й нема бажання)
Панна Кота• 15 ноября 2023
шерстяные
есть типа спортивные - толстые как махровые
а есть тоненькие, как обычные.
если обувь типа угги - то тонкие капроновые! (хотя в это сложно поверить :)) угги можно (нужно) вообще без носков
а есть тоненькие, как обычные.
Бритоножка• 15 ноября 2023
Поищите мериносовые Pierre Robert, я когда-то тут покупала, 2й год будет носить, ноги сухие и теплые. Именно тонкие, без махры внутри.