Пацелуйнитуда• 15 ноября 2023
Есть тут женщины которые разочаровались и не верят в любовь?
Вам не грустно от этого? Как вообще живёте?
Шопингмонстр• 15 ноября 2023
У всіх є негативний досвід, але це не означає, що всі чоловіки козли)
Тро Нью-Йорку• 15 ноября 2023
Я не вірю в любов для себе. Але мені вже 48 і моє особисте життя склалося поганенько.
В мене було стільки невдач в юності, просто одна суцільна невдача, що я навіть не уявляю себе, як це - щасливі взаємні відносини саме для мене.
Автопортрет нурофена• 15 ноября 2023
ну я вірю в любов, просто в мене її не було як такої, і не факт, що буде
Значит надо• 15 ноября 2023
ПФ разочаровалась в любви? Я больше разочарована в людях. В жизни. Живёшь себе спокойно, а потом хренак и война, потому что беда у кого-то с головой. А другие на это смотрят и только головой качают. Вот где разочарование. А в книгах-то, фильмах всех мудаков быстренько на тот свет отправляли.
Ненька наша• 15 ноября 2023
Работа, дети, шопинг , посиделки в кофейне отвлекают чуть. В душе пустота. Влюбляюсь, разочаровываюсь. Плачу, смеюсь.
Огірок та Помідорчик• 15 ноября 2023
Ответ дляОбращеница
Мне 50 мужика нет лет 12 . Живу отвыкла, уже и не надо
І мені 50, 13 років як розведена , але я весь час знайомлюся -знайомлюся, інколи відносини бували, але так і сама, звикла, але все рівно хочеться надійного порядного поруч … а ви за 12 років будували стосунки з ким?
Обращеница• 15 ноября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не будувала, не маю бажання давно
Не кую, не мелю• 15 ноября 2023
Я не разочаровывалась, просто не влюблялась никогда и не планирую
Это моя жизнь, многие не поймут))
Мне хорошо быть одной на постоянку. Есть любовник для секса.
Это моя жизнь, многие не поймут))
Не кую, не мелю• 15 ноября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А секс є в 50?
Добрий чи 😞
Огірок та Помідорчик• 15 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
А секс є в 50?
Добрий чи 😞
Та у жінок секс може бути все життя, чому ні?)) головне чоловік щоб не підкачав ))
Огірок та Помідорчик• 15 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
А секс є в 50?
Добрий чи 😞
Памʼятаю мені було близько 40 і хтось розповідав про знайому , якій було під 50 і вона все хотіла чоловіка собі знайти, я тоді ще дивувалася - така вікова жіночка , на що їй ті чоловіки)) повірьте, душа що в 20, що в 30, 40, 50 … однакова, не старіє , ті ж самі бажання та думки, досвіду тільки більше ))
Не кую, не мелю• 15 ноября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Та мені 43 скоро, коханцю 45))
А оце думаю що там в 50)))))
Огірок та Помідорчик• 15 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Та мені 43 скоро, коханцю 45))
А оце думаю що там в 50)))))
Все теж саме, що і в 40+ 😃