Невгамовна Бу• 15 ноября 2023
Чоловік не хоче допомагати моїм батькам
Батьки не надто літні, але й не молоді вже: 65-66 років. Ми живемо по одній вулиці недалеко один від одного, чоловік працює віддалено сам на себе, тобто, знайти час він може, але ніколи нічого не допоможе сам. Кожне прохання через обурення (батькам в обличчя не каже, але мені висказує): «чому я? Мені що нічого більше робити, як втрачати час?». Робота ця повʼязана саме з чоловічою допомогою. Братів у мене немає (та й сестер теж, які б змогли попросити свого чоловіка), друзів чоловічої статі також немає. Тобто, чоловік - єдиний молодий мужчина, який може допомогти в певних чоловічих питаннях.
Навіть коли батьки передають як гостинець їжу (наприклад, вареників наліплять чи пиріг онукам спечуть) - він не піде, мені легше зайти взяти, аніж його просити. Вже навіть батько мій питає, чому чоловік сидить, чому йому нічого не треба, чому він не може прийти взяти той пакет, а я йду забираю по темним провулкам.
А чоловік, у свою чергу, не розуміє, чому я не можу принести дві банки сама? Не безлюдна ж вулиця.
Я йду, звісно, і мені не важко, але якось перед батьками не зручно, типу в мене чоловік, який не може підняти пʼяту точку та прийти забрати передачу для своєї ж сімʼї.
Зараз мабуть порадять розлучатись, як зазвичай тут радять. Але хотілося б почути дієві поради від тих, в кого така сама ситуація була. Основа проблема, звісно, відсутність його допомоги, як чоловіка
оксюморон• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я фізично не можу зробити ту роботу, яку має робити чоловік. Наприклад, допомогти привезти мішок картоплі (взяти мішок, поставити його в авто, привезти і підняти у квартиру). Вважаєте, що жінка має це зробити?
Або в компьютері перевстановити віндовс. Він працює в цій сфері, я не розбираюсь.
Чи коли батьки були у відʼїзді мав прийти майстер, встановити нові батареї. Потрібно було посидіти біля майстра, подати якісь інструменти або щось потримати. Це теж мала робити я, дійсно?
Как бы они справлялись, если бы вы были не замужем?
Корсет_на_шурупах• 15 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Как отсрочку получать, потому что родители жены инвалиды 1-2 группы или за границу в качестве сопровождающих выезжать - так зятья счастливы и первые бегут, а как мешок картошки привезти или гвоздь забить - так чужие люди…
і не кажіть
Пампушечка• 15 ноября 2023
І ще одне. Батьки просять допомоги, домовляються, узгоджують чи ставлять перед фактом?
Срочнокпсихологу• 15 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Аж бабками у подъезда повеяло 😅
Дружная семейка• 15 ноября 2023
Ответ дляНеместная Я
Просто уявіть, що ви живете в різних містах, що тоді робили б ваші батьки? Я ще розумію, якщо мати сама , той мішок картоплі і треба привезти, але батько 65 років - це ще бадьорий чоловік! Пенсія ще не настала навіть)
Многие еще в этом возрасте работают. А тут прямо трагедия у автора....
маска Ілона• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
На рынке нет доставки за мешок или она очень дорогая
Можно купить не мешок, а кг 5, потом ещё 5, смысл мешок покупать?
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляЦикавенная
Так зрозуміло, що всім батькам допомога, а не тільки дружині батькам.
Де зрозуміло? Автор з 6 разу відповіла шо інколи на якусь там дачу їздить і готує інколи для себе ж на тій дачі... )
Чогось не написано шо вона бігає по магазинах і мамі чоловіка жопу миє
Пік Антна• 15 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Я думаю, у них и муженька на самом деле нет.
Все может быть
. Или есть, но ужасно бояться его потерять.
Цикавенная• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ну всьо)) в мене зять з старшою в 2 км від нас живуть, так хочу вінішка і не хочу виходити на вулицю, ща подзвоню, нехай привезе мені) а заодно і нехай ще мішок картохи захватить з магазіна, чого ото пустим до мене бігати)))
Це фееріческий триндець
А чого зараз, а не в 22:00? Це ви дурість привели у приклад. Впевнена, що у автора батьки на ніч дивлячісь не просять про допомогу, або збігати в магазин. Є таке як хочу, це ваш приклад безглуздий, а є , як дійсно треба допомога.
Деякі люди, кинуться чужій людині допомагати. А до батьків своїх чи дружини ламає навіть заїхати у гості.
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
Поэтому автора и отдали замуж,в расчете на бесплатную мужскую силу
хутряна володарка• 15 ноября 2023
А була вже відповідь, автор бігає прати трухани свекрухи (бо онажеженщіна) чи ні?
Дружная семейка• 15 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ездит раз в год на дачу к свекрам, и варит еды для себя и для них
Усміхайлик• 15 ноября 2023
Автор, я бы очень задумалась о человеческих качествах своего мужа, на вашем месте. Думаю, вам он тоже помогает с таким же энтузиазмом.
КартаБезКомиссий• 15 ноября 2023
Ответ длямаска Ілона
Потому что зять и его спина без дела просиаивают
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Триндець те що ви написали і тупо🤷🏼♀️
Чого? В мене є зять) йому шо важко мені з магазину доставку зробити???? Чого ТУПО? Автора чоловік має бігати до її батьків а мій Зять ЧИМ ГІРШЕ? Чпокає ж мою зірочку, от хай і відпрацьовує
Карма хамелеона• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Конечно, только в дружной семье, на друга наваливают мешок картошки он с радостью его тащит
Конечно с радостью, ведь ему не сложно, а им приятно. А они в ответ берут его детей на лето и зимой, когда мы уезжаем в отпуск. Делают его любимое лечо и вяжут носки кататься на лыжах. Когда-то устроили его на хорошую работу и помогли купить квартиру на три года раньше. А я сижу со свекровью, когда она болеет и бегала к ней в больницу после операции. И отдавала все хорошие модные вещи после своего ребенка его сестре, когда они жили не очень. И тд, и тд. И реально с радостью, потому что делать хорошее близким - это радость.
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
При том,что то,что пытаются навесить на мужа автора,вполне могут сделать другие люди.
Не навесить, а попросили о помощи, в семье принято помогать друг другу, если вы не в курсе.
Указка• 15 ноября 2023
Чого ви до нього пристали? З якого дива він має допомагати вашим батькам чи бути зацікавленим в цьому?
Він одружувався на вас , а не на них...
Автор, ви дивна. Отак розїбєте свою сім´ю своїми ж руками.
Працює людина, а ви зі своїми банками...
Я б теж не особливо б бігла допомагати свекрусі чи свекру. Нащо воно мені?
Треба допомога - зараз, слава богу, є купа служб та сервісів, викликайте й нехай роблять батькам чоловічу роботу.
Я в шоці.
Він одружувався на вас , а не на них...
Я в шоці.
Цикавенная• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
А как по украинскому будет семья?)
Моя сім´я, або моя родина. Оба варіанти.
хутряна володарка• 15 ноября 2023
Ответ дляДружная семейка
Ну дача то не то. Це ж заплановане дійство. А отак, щоб автор прийшла з роботи, і тут свекруха звонить ’Доню, ану прийди зніми штори-тюлі і перестірай. Бо вони ніжні, у машинці не можна. Тоді погладиш, розвісиш, а я тобі вареничків дам’
Море Щастя• 15 ноября 2023
Ага візьмешь ті вареники, в потім все життя будеш винен картоплю тягати.
Все до блиску• 15 ноября 2023
А лично у вас с мужем какие взаимоотношения? Любовь, гармония, уважение, понимание? Просто я ни разу не видела что б мужчина который любит и ценит свою женщину так относился к ее просьбам , и тем более если это помощь родителям. Вот не верю что можно любить и при этом так похерестически класть.
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляЦикавенная
Як це не просять? Там жеж у автора написано, шо чого ВОНА иає йти по темноті до батьків за варениками?)))
КартаБезКомиссий• 15 ноября 2023
Ответ дляПік Антна
Все может быть
Как бы да. Мне мой муж нужен бодрый, здоровый и в хорошем настроении. Мешки таскать спина не казеная.
СкрипяСердцем• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ви дійсно така недалека чи притворяєтесь? Мішки картоплі зараз по 10кг, і пенсіонер підніме.
Подати інструменти і ви могли.
Віндовс я думаю він би встановив, якби попросили по-людськи, без претензій, що винен бо женився.
Подати інструменти і ви могли.
Цикавенная• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Батьки їм же їжу і передають, щоб дітям було що поїсти, що б меньше біля плити стояли , а побули разом.
Море Щастя• 15 ноября 2023
Ответ дляЦикавенная
Як вони побудуть разом, якщо чоловіку за варениками бігти треба ? 😂
КартаБезКомиссий• 15 ноября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Наверное потому и не ходит. Потом эти вареники золотыми покажутся