Невгамовна Бу• 15 ноября 2023

Чоловік не хоче допомагати моїм батькам

Батьки не надто літні, але й не молоді вже: 65-66 років. Ми живемо по одній вулиці недалеко один від одного, чоловік працює віддалено сам на себе, тобто, знайти час він може, але ніколи нічого не допоможе сам. Кожне прохання через обурення (батькам в обличчя не каже, але мені висказує): «чому я? Мені що нічого більше робити, як втрачати час?». Робота ця повʼязана саме з чоловічою допомогою. Братів у мене немає (та й сестер теж, які б змогли попросити свого чоловіка), друзів чоловічої статі також немає. Тобто, чоловік - єдиний молодий мужчина, який може допомогти в певних чоловічих питаннях.
Навіть коли батьки передають як гостинець їжу (наприклад, вареників наліплять чи пиріг онукам спечуть) - він не піде, мені легше зайти взяти, аніж його просити. Вже навіть батько мій питає, чому чоловік сидить, чому йому нічого не треба, чому він не може прийти взяти той пакет, а я йду забираю по темним провулкам.
А чоловік, у свою чергу, не розуміє, чому я не можу принести дві банки сама? Не безлюдна ж вулиця.
Я йду, звісно, і мені не важко, але якось перед батьками не зручно, типу в мене чоловік, який не може підняти пʼяту точку та прийти забрати передачу для своєї ж сімʼї.
Зараз мабуть порадять розлучатись, як зазвичай тут радять. Але хотілося б почути дієві поради від тих, в кого така сама ситуація була. Основа проблема, звісно, відсутність його допомоги, як чоловіка
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Автора вже кілька разів спитали шо вона робить для батьків чоловіка, а автор ігнорує)))
Это же другое#вынепонимаете

Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляБесбардак
Мешок отнести, мастера проконтролировать - мой бы помог. Но никогда в жизни не пошел за варениками или борщом. Ему стыдно было бы, он должен кормить семью, а не мои родители на пенсии. Точно за банками не пошел.
Ну это гостинцы. Мой всегда ходил, правда взамен приносил пакет мяса и вкуснях.
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
я не розумію такого, нащо тоді сім´я, коли один одному не допомагають? я розумію ще, коли проханнями про допомогу зловживають, але тут такі елементарні ситуації, нащо поводити себе як мурло?
Судя по автору, там такі питання кожен день бо живуть рядом і судя з усього якраз там йде зловживання
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ваші батьки
Ну кто они мне? Не семья уже?
автор Невгамовна Бу • 15 ноября 2023
Ответ дляДружная семейка
А как вы помогаете его родителям?
Допомагаю звісно, коли потрібно. Коли їздимо на дачу - допомагаю на городній ділянці, їсти готую на всіх
Карма хамелеона• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Ну да, нехороший человек не хочет таскать на себе мешки с картошкой и подавать инструменты мастеру. Вот , редиска! И спину ему жалко и время, ну как так?! Для удовольствия родителей жены мог бы и покорячиться!
Ну я бы за такого жлоба не вышла. Потому что сегодня он отказался помочь какой-то ерундой для здорового мужика, а завтра он и мне также помогать откажется, нафик такое счастье.
Мой муж и сам у мамы спросит, не надо ли помочь, и отвезет ее, куда нужно, и ремонт помогал делать, баню ей на даче построил, что-то отвезти, привезти - никогда за 20 лет не отказался. Потому что он нормальный, хороший человек.
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Закажите там, где доставка есть
Где есть доставка обычно картошка никакая
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Это же другое#вынепонимаете
Канешно)))) мужики ж все життя мічтають тягнути свою жінку і її родичів на своєму горбу
Оля_с_киркою• 15 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Помочь, когда это можешь сделать только ты - это одно.
Но когда люди ’придумывают’ себе какие-то дела с расчетом - зятя напряжем он поможет... то это как-то не норм... имхо

Срочнокпсихологу• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Блин почему )))
Дружная семейка• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
И как часто, раз в год? А если бы жили рядом, тоже ходили бы по первому зову свекрухи?
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Ну кто они мне? Не семья уже?
Це ваша родина, а сім´я це ваш чоловік і ваші діти
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А як часто потрібно?)
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Он просто человек,которого так задолбал социум ’правилами хорошего мужа’, что он просто не может сказать нет. И ничего хорошего в таком услужливом поведении нет
хутряна володарка• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я фізично не можу зробити ту роботу, яку має робити чоловік. Наприклад, допомогти привезти мішок картоплі (взяти мішок, поставити його в авто, привезти і підняти у квартиру). Вважаєте, що жінка має це зробити?
Або в компьютері перевстановити віндовс. Він працює в цій сфері, я не розбираюсь.
Чи коли батьки були у відʼїзді мав прийти майстер, встановити нові батареї. Потрібно було посидіти біля майстра, подати якісь інструменти або щось потримати. Це теж мала робити я, дійсно?
1. Ваш батько ще сам може це зробити.
2. Таке роблять спеціалісти.
3. Так, Ви могли посидіти біля майстра. Моя мама міняла батареї в минулому році і якось сама справилась в присмотром за роботою майстра.
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
От +1000000000))
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Кто-то ищет решение,а кто-то- ищет на кого бы перебросить свои проблемы
Срочнокпсихологу• 15 ноября 2023
Я советую вам перехать в другой город.
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Автор, скажу по личному опыту -это не нормально. Мой бегал к тестю в больницу по 3 раза в день и памперс менял, когда он слег. Присмотритесь к мужу.

Дружная семейка• 15 ноября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я советую вам перехать в другой город.
+10000000000 Подальше от ее родителей!
ОхиИВздохи• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Автор, а почему вы не наймете человека,который мужской силой поможет родителям? И почему ваш муж должен ходить к людям,которые о нем нелестно отзываются , а вы молча или не молча их в этом поддерживаете?
Ходить не должен, но от хавчика не отказывается почему-то
Карма хамелеона• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
У нас семья большая, это и наши родители, и наши сестры с мужьями и детьми, и мы сами с детьми и еще бабушка. Мы все объединены семейными узами.
А у вас может быть что угодно))
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Блин почему )))
Не знаю, вот так получается, что только на рынке нормальная картошка.
Пік Антна• 15 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ура! Хоть у кого-то такой же муж и отношения в семье как и у меня. Я в тихом ахуе если честно. Как народ боится своего муженька лишний раз напрячь.
Цикавенная• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ні, це її батьки, якщо в неї є чоловік то її сім´я- це чоловік
Існують сім´ї де є взаємодопомога без напрягу. Батько і матір дітей твоїх понянчать літом, а ти їм з базару продуктів привезеш, тощо. Це, як приклад. В мене в голові не вкладається, що батько позвонить чоловіку, а чоловік скаже ні. І навпаки. Також я можу сестру просити про допомогу, бо знаю, що допоможе, а вона мене.
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Вообще то родина на украинском и семья на русском это одно и тоже)
Корсет_на_шурупах• 15 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Що придумують? перестановити операційну систему? раз в сто років проконтролювати майстра?
Якщо вони сто разів на тиждень щось просять, так це може задовбати, але не факт, що це саме так.
Оля_с_киркою• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
а взрослые люди не могут выйти из ситуации ’мешок картошки’?
Нельзя развязать мешок и пересыпать по двум пакетам? нельзя взять с собой кравчучку? нельзя купить маленький мешок картошки?.... как они выжили пока дочь была не замужем?
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Бедный, не заработал даже на хавчик. И где автор такого раздобыла?
Неробименінерви• 15 ноября 2023
Мой помогает по-возможности. Но у меня ещё брат есть. Правда есть вещи, которые только мой муж делает. Но я своим сразу сказала:никаких огородов.