Невгамовна Бу• 15 ноября 2023

Чоловік не хоче допомагати моїм батькам

Батьки не надто літні, але й не молоді вже: 65-66 років. Ми живемо по одній вулиці недалеко один від одного, чоловік працює віддалено сам на себе, тобто, знайти час він може, але ніколи нічого не допоможе сам. Кожне прохання через обурення (батькам в обличчя не каже, але мені висказує): «чому я? Мені що нічого більше робити, як втрачати час?». Робота ця повʼязана саме з чоловічою допомогою. Братів у мене немає (та й сестер теж, які б змогли попросити свого чоловіка), друзів чоловічої статі також немає. Тобто, чоловік - єдиний молодий мужчина, який може допомогти в певних чоловічих питаннях.
Навіть коли батьки передають як гостинець їжу (наприклад, вареників наліплять чи пиріг онукам спечуть) - він не піде, мені легше зайти взяти, аніж його просити. Вже навіть батько мій питає, чому чоловік сидить, чому йому нічого не треба, чому він не може прийти взяти той пакет, а я йду забираю по темним провулкам.
А чоловік, у свою чергу, не розуміє, чому я не можу принести дві банки сама? Не безлюдна ж вулиця.
Я йду, звісно, і мені не важко, але якось перед батьками не зручно, типу в мене чоловік, який не може підняти пʼяту точку та прийти забрати передачу для своєї ж сімʼї.
Зараз мабуть порадять розлучатись, як зазвичай тут радять. Але хотілося б почути дієві поради від тих, в кого така сама ситуація була. Основа проблема, звісно, відсутність його допомоги, як чоловіка
Карма хамелеона• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Он просто человек,которого так задолбал социум ’правилами хорошего мужа’, что он просто не может сказать нет. И ничего хорошего в таком услужливом поведении нет
Ну он сам так не считает. И я тоже. Мы все друг перед другом «услужливые», это и есть родственные отношения, дружная семья.

Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ну всьо)) в мене зять з старшою в 2 км від нас живуть, так хочу вінішка і не хочу виходити на вулицю, ща подзвоню, нехай привезе мені) а заодно і нехай ще мішок картохи захватить з магазіна, чого ото пустим до мене бігати)))
Це фееріческий триндець
хутряна володарка• 15 ноября 2023
І чесно кажучи я б ох..ла, якби мене чоловік посилав за якимись сумками до його родичів. Ну типу ’я полежу, а ти метнись кабанчиком’
Цикавенная• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А батькам чоловіка? Автор чогось не заїкається, що їде в інший куток села, шо б посадити ту картоху, плмапати, корову видоїти?)))
Так зрозуміло, що всім батькам допомога, а не тільки дружині батькам.
маска Ілона• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я фізично не можу зробити ту роботу, яку має робити чоловік. Наприклад, допомогти привезти мішок картоплі (взяти мішок, поставити його в авто, привезти і підняти у квартиру). Вважаєте, що жінка має це зробити?
Або в компьютері перевстановити віндовс. Він працює в цій сфері, я не розбираюсь.
Чи коли батьки були у відʼїзді мав прийти майстер, встановити нові батареї. Потрібно було посидіти біля майстра, подати якісь інструменти або щось потримати. Це теж мала робити я, дійсно?
А ваши родители не могли это сделать?
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
У нас семья большая, это и наши родители, и наши сестры с мужьями и детьми, и мы сами с детьми и еще бабушка. Мы все объединены семейными узами.
А у вас может быть что угодно))
І мене є сім´я і є родина і родичі)
У вас може бути по іншому
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Кто-то ищет решение,а кто-то- ищет на кого бы перебросить свои проблемы
Это тут при чем?
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Що придумують? перестановити операційну систему? раз в сто років проконтролювати майстра?
Якщо вони сто разів на тиждень щось просять, так це може задовбати, але не факт, що це саме так.
Почему он должен контролировать мастера в чужом доме? Да он может вообще не иметь никакого представления что он там делает и как. Но нужно сидеть рядом,пучить глаза и делать умное лицо,ну чтоб оправдать возложенное доверие
Пампушечка• 15 ноября 2023
Або ви висвітлюєте ситуацію неадекватно або ж неадвактними таки є вимоги ваші і батьків.
Подумайте самі. Ваш чоловік просить робити ці гостинці? Чому людина, яка вирішує обдарувати вважає, що за цим подарунком повинні прийти ще й у ноги кланятися. Тим паче на одній вулиці живете. У чому проблема зробити подарунок подарунком і занести?
Також незрозуміла претензія, чому ви ходити до батьків. Начебто ви їх дочка, тому й ходите. Чому чоловік має йти та носитися з тими слоїками. Реально дві банки, ваші батьки, а йти має чоловік?

Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Вообще то родина на украинском и семья на русском это одно и тоже)
Ні))
Чудо в декрете• 15 ноября 2023
Які всі тошнотіки. Ну невже реально треба забити на батьків?
Я не побачила що там вже аж чимось перегружають.
Карма хамелеона• 15 ноября 2023
Ответ дляПік Антна
Ура! Хоть у кого-то такой же муж и отношения в семье как и у меня. Я в тихом ахуе если честно. Как народ боится своего муженька лишний раз напрячь.
Я думаю, у них и муженька на самом деле нет.
Дружная семейка• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Це фееріческий триндець
Не то слово)))
Представляю как же задолбали мужика родители женушки.
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
а взрослые люди не могут выйти из ситуации ’мешок картошки’?
Нельзя развязать мешок и пересыпать по двум пакетам? нельзя взять с собой кравчучку? нельзя купить маленький мешок картошки?.... как они выжили пока дочь была не замужем?
А может муж поднимет свой зад и поможет ? Самое простое решение
На паровозе• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Перепрошую, батьки інваліди без рук і ніг, що не могли майстрові інструменти подати?
До речі, за чиї гроші їх міняли ? Батьки- пенсіонери з пенсій назбирали ?
Корсет_на_шурупах• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
найчастіше достатньо саме цього
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Конечно, только в дружной семье, на друга наваливают мешок картошки он с радостью его тащит
Оля_с_киркою• 15 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
переустановка винды, вероятно, теряется на фоне постоянных - помоги, ты должен, тебе шо сложно))
хутряна володарка• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
И оказаться виноватым, вдруг мастер что напортачит

КартаБезКомиссий• 15 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ну я бы за такого жлоба не вышла. Потому что сегодня он отказался помочь какой-то ерундой для здорового мужика, а завтра он и мне также помогать откажется, нафик такое счастье.
Мой муж и сам у мамы спросит, не надо ли помочь, и отвезет ее, куда нужно, и ремонт помогал делать, баню ей на даче построил, что-то отвезти, привезти - никогда за 20 лет не отказался. Потому что он нормальный, хороший человек.
Она вышла замуж за айтишника а не за роботягу или грузчика. В эту профессию идут не для того чтоб таскать мешки с картошкой или инструменты подавать. Не такой он человек.
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Это тут при чем?
При том,что то,что пытаются навесить на мужа автора,вполне могут сделать другие люди.
Ашотакоя• 15 ноября 2023
А ви свекрусі допомагаєте ?
ОхиИВздохи• 15 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
це не чужі батьки, а батьки дружини, вони частина сім´ї
Как отсрочку получать, потому что родители жены инвалиды 1-2 группы или за границу в качестве сопровождающих выезжать - так зятья счастливы и первые бегут, а как мешок картошки привезти или гвоздь забить - так чужие люди…
Неместная Я• 15 ноября 2023
Просто уявіть, що ви живете в різних містах, що тоді робили б ваші батьки? Я ще розумію, якщо мати сама , той мішок картоплі і треба привезти, але батько 65 років - це ще бадьорий чоловік! Пенсія ще не настала навіть)
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляЦикавенная
Існують сім´ї де є взаємодопомога без напрягу. Батько і матір дітей твоїх понянчать літом, а ти їм з базару продуктів привезеш, тощо. Це, як приклад. В мене в голові не вкладається, що батько позвонить чоловіку, а чоловік скаже ні. І навпаки. Також я можу сестру просити про допомогу, бо знаю, що допоможе, а вона мене.
Нормально коли це є взаємодія) і ви їм і вони вам, у автора уж точно не так)) на 200% не так)) я впевнена в цьому) це ж конкретно написано у автора, у них нема чоловіків, а тут опа появився і треба тепер ним пользуватись, а чувак не хоче бігати туди сюди то за варениками то за картохами)
Нічний дожор• 15 ноября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
А ви повинні робити свекрусі педікюр якщо вона через зайву вагу не дотягнеться до ніг?
Боже який жах...
Оля_с_киркою• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
самое неправильное решение - это решить ЧТО ’легко и просто’ другому человеку.
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
найчастіше достатньо саме цього
Папа автора не высидит с выпученными глазами в позе хозяина?
КартаБезКомиссий• 15 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Помочь, когда это можешь сделать только ты - это одно.
Но когда люди ’придумывают’ себе какие-то дела с расчетом - зятя напряжем он поможет... то это как-то не норм... имхо
Отношение к зятю как к батраку которого можно припахивать. А это отдельный человек со своими предпочтения, сильными и слабыми сторонами.
Чудо в декрете• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Це фееріческий триндець
Триндець те що ви написали і тупо🤷🏼‍♀️