Капуста Маша• 15 ноября 2023
Можливе відкриття аеропорту в Ужгороді
Промайнула така інформація, що в наступному році відкриють аеропорт в Ужгороді. Як думаєте, можливо?
Дуже дуже вумна• 15 ноября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
А мы уже победили?
А що для,відкриття аеропорту, необхідна перемога?
Секс-Бомба• 15 ноября 2023
А хто буде гарантувати безпеку, цікаво, хоч і кордон поруч, але ж і сусід кончений.
Незламна Україна• 15 ноября 2023
Читала . Ну что я думаю . Или они знают больше нас . Иди на свой страх и риск. Лично я пока не полечу . У меня как чуйка … что можливо диверсию там устроят
люблю_тортики• 15 ноября 2023
Конечно. Метро на Виноградарь достроят и откроют аэропорт. Мне знающие сказали
Губной рояль• 15 ноября 2023
Страшно, що кацапи можуть зіпсувати плани. Було саме безпечне місто.
Капуста Маша
• 15 ноября 2023
Ответ дляМанула
єрмак анонсував в США, правда місто не називав
Мені знайомий сказав про це, він працює в цій галузі.
Фляшунька• 15 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
Вы из Ужгорода?
Секс-Бомба• 15 ноября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
А Ви ризикнете летіти, коли літак можуть шмальнути ракетою чи якусь деверсію зробити?
Я - ні, якось вже все одно, чи до Ужгорода їхати, чи до Польщі або Іншої країни, все одно далеко.
Вкуси мене• 15 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Метро уже на не раньше 2025 перенесли, а ведь слово давал в 2024 точно. Опять проект будут согласовывать - видимо бабло привалило, а работать некому.
Дуже дуже вумна• 15 ноября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Ні, в мене не має грошей я не полечу.
КартаБезКомиссий• 15 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Після троєщини. Вона довше чекає:)
Фляшунька• 15 ноября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Шмальнуть ракетой прям быстро невозможно. Пока она туда долетит ее по любому засекут. А вот диверсии, да, могут пидары.
Секс-Бомба• 15 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Балісика швидко літає, бачимо на прикліді минулої суботи, що і без тривогм навіть.
Сумка з негодою• 15 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Ви зараз серйозно? Дивно як вони долітають до Львова, Києва і.т.д
Ширли-Мырли• 15 ноября 2023
Для кого? Депутатов и их поипушек уткорылых??? Простым людям нельзя ( мужикам) или не за что( пересична женщина)
Срала я на хотелки можновладцив облегчить себе жизнь!
Я против!
Пишущаяся• 15 ноября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Там і так словацькі літаки видно в небі
Капуста Маша
• 15 ноября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Він уже працює, ви що не в курсі?)
В курсі чого я є, тут писати не можна)
живу в Ужгороді
Фляшунька• 15 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Долетают, но не незаметно и не за секунды. Пока она долетит или самолет вылетает за пределы страны или переноситься вылет. Я б полетела, ничего страшного не вижу. Сколько уже так живем, привыкли
Садоводница• 15 ноября 2023
Не уж я воздержусь оттуда летать, мне жизнь дорога. Да и до Кишинева мне ближе чем до Ужгорода
Огірок та Помідорчик• 15 ноября 2023
Я памʼятаю як минулого року Візеір відкрив продаж білетів з Одеси з серпня чи вересня. В мене навіть десь фото зберігалось. І що? А нічого