Капуста Маша• 15 ноября 2023

Можливе відкриття аеропорту в Ужгороді

Промайнула така інформація, що в наступному році відкриють аеропорт в Ужгороді. Як думаєте, можливо?
После шести ни-ни• 15 ноября 2023
А мы уже победили?
Цирк на дроті• 15 ноября 2023
Тоже читала
Закуйовджена життям• 15 ноября 2023
Ні. Гроші розікрали.
Дуже дуже вумна• 15 ноября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
А мы уже победили?
А що для,відкриття аеропорту, необхідна перемога?
Секс-Бомба• 15 ноября 2023
А хто буде гарантувати безпеку, цікаво, хоч і кордон поруч, але ж і сусід кончений.
Незламна Україна• 15 ноября 2023
Читала . Ну что я думаю . Или они знают больше нас . Иди на свой страх и риск. Лично я пока не полечу . У меня как чуйка … что можливо диверсию там устроят
люблю_тортики• 15 ноября 2023
Конечно. Метро на Виноградарь достроят и откроют аэропорт. Мне знающие сказали
Манула• 15 ноября 2023
єрмак анонсував в США, правда місто не називав
https://www.epravda.com.ua/news/2023/11/15/706637/
Губной рояль• 15 ноября 2023
Страшно, що кацапи можуть зіпсувати плани. Було саме безпечне місто.
автор Капуста Маша • 15 ноября 2023
Ответ дляМанула
Мені знайомий сказав про це, він працює в цій галузі.
Любимка-анонимка• 15 ноября 2023
Я проти.
Фляшунька• 15 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
Вы из Ужгорода?
Секс-Бомба• 15 ноября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
А Ви ризикнете летіти, коли літак можуть шмальнути ракетою чи якусь деверсію зробити?
Я - ні, якось вже все одно, чи до Ужгорода їхати, чи до Польщі або Іншої країни, все одно далеко.
Форточка• 15 ноября 2023
Пол страны в войне, а там аэропорт, замечательно
Вкуси мене• 15 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Метро уже на не раньше 2025 перенесли, а ведь слово давал в 2024 точно. Опять проект будут согласовывать - видимо бабло привалило, а работать некому.
Форс мажор• 15 ноября 2023
Ага, щас, можно подумать, небо защищено
Манула• 15 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Зрозуміло, що Ужгород скоріше за все, більше немає варіантів
Дуже дуже вумна• 15 ноября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Ні, в мене не має грошей я не полечу.
КартаБезКомиссий• 15 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Після троєщини. Вона довше чекає:)
Фляшунька• 15 ноября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Шмальнуть ракетой прям быстро невозможно. Пока она туда долетит ее по любому засекут. А вот диверсии, да, могут пидары.
Секс-Бомба• 15 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Балісика швидко літає, бачимо на прикліді минулої суботи, що і без тривогм навіть.
Сумка з негодою• 15 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Ви зараз серйозно? Дивно як вони долітають до Львова, Києва і.т.д
Ширли-Мырли• 15 ноября 2023
Для кого? Депутатов и их поипушек уткорылых??? Простым людям нельзя ( мужикам) или не за что( пересична женщина)
Срала я на хотелки можновладцив облегчить себе жизнь!

Я против!
Пишущаяся• 15 ноября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Там і так словацькі літаки видно в небі
Ля-ля-ля• 15 ноября 2023
Він уже працює, ви що не в курсі?)
автор Капуста Маша • 15 ноября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Він уже працює, ви що не в курсі?)
В курсі чого я є, тут писати не можна)
живу в Ужгороді
Фляшунька• 15 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Долетают, но не незаметно и не за секунды. Пока она долетит или самолет вылетает за пределы страны или переноситься вылет. Я б полетела, ничего страшного не вижу. Сколько уже так живем, привыкли
Манула• 15 ноября 2023
В Ужгород не шмальнут, бо там свої інтереси проксі х**ла орбана ...
Садоводница• 15 ноября 2023
Не уж я воздержусь оттуда летать, мне жизнь дорога. Да и до Кишинева мне ближе чем до Ужгорода
Огірок та Помідорчик• 15 ноября 2023
Я памʼятаю як минулого року Візеір відкрив продаж білетів з Одеси з серпня чи вересня. В мене навіть десь фото зберігалось. І що? А нічого