Я погнала• 15 ноября 2023

Заняття з репетитор

Перший раз так склалося, що доньці не подобається як репетитор почав подавати матеріалів. Не цікаво, часто в телефоні, дитина сама робить, помилки не виправляє.
Як про це коректно сказати репетитору?
Гомосноб• 15 ноября 2023
Словами

Лунтик-паунтик• 15 ноября 2023
Прямым текстом. Это ваши деньги и зря потраченное время ребенка. А вообще, по опыту своему, если сразу не пошло дело, то уже врядли будет толк
автор Я погнала • 15 ноября 2023
Ответ дляГомосноб
Словами
Злі ви:)
автор Я погнала • 15 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Спочатку було по іншому. Потім ситуація змінилася.
Лунтик-паунтик• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
Злі ви:)
А вы слишком добрая, поэтому и репетитор имел вас ввиду.
Гомосноб• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
Злі ви:)
Та ні....просто ’хто платить, той і музику замовляє ’
Лунтик-паунтик• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
Попробуте поговорить. Скажите, что вот до этого дня нас занятия полностью устраивали. Сейчас немного по другому, но нам так не нравится. Мы можем вернутся к тому формату занятий который был?

автор Я погнала • 15 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Я не хочу їй платити і вчити бути гарним викладачем, вміти зацікавити дитину і мотивувати. Тому хочу відмовитися від її послуг. Да не можу підібрати слів. Чи просто не пояснювати і відмовитися від занять?
Тролю як можу• 15 ноября 2023
Навіщо йому щось говорити, просто відмовтеся від його послуг і шукайте іншого. Нецікаво подає - це суб´єктивна оцінка, а от не виправляти помилки і відволікатися - це недопустимо
Тролю як можу• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
Не пояснюйте
Тролю як можу• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
По ходу спочатку репетитор старався, а потім розслабив булки
Лунтик-паунтик• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
Просто тогда скажите, что у нас изменились обстоятельства, мы безумно вам благодарны за проделанную работу, но на данный момент сотрудничество приостановим. Ещё раз огромное вам спасибо, будем рекомендовать вас всем знакомым.
автор Я погнала • 15 ноября 2023
Ответ дляТролю як можу
Виходить що так
Перша леді колгоспу• 15 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
Скажите: ’Спасибо большое, вы очень помогли ребёнку, у него повысилась успеваемость в школе. Хотим сделать перерыв в занятиях. Обязательно вернёмся к Вам, когда будет необходимость.’
Всё...
А тем временем ищите другого репетитора.
Слава Українi• 15 ноября 2023
Який предмет та вік дитини?
Слава Українi• 15 ноября 2023
Онлайн чи офлайн?
автор Я погнала • 15 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Онлайн чи офлайн?
Онлайн
автор Я погнала • 15 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Який предмет та вік дитини?
12 років, польська мова