ZhukOlena• 15 ноября 2023

Нічний кашель у дитини - чим допомогти?

Вже третю ніч у дитини (4 роки) вночі частий, і мені здається що вологий кашель. Вчора були у педіатра, послухала і виписала Бронхолітин, пульмікорту при осиплому голосі. У дитини кашель вологий, і чомусь в основному вночі. Вдень може кашлянути пару разів. Як їй полегшити ці нічні напади кашлю? І чи доцільно приймати Бронхолітин про вологому кашлі?
автор ZhukOlena • 15 ноября 2023
Уточнення - аленоїди видалені 2 місяці назад
lecaa• 15 ноября 2023
спать сидя! Влажный воздух. На ночь выпить успокоительный напиток-молоко очень теплое+масло.
Стрекоза любви• 15 ноября 2023
А ви читали інструкцію до Бронхолітину? Це препарат, який пригнічує кашльовий центр. Тобто, його задача, щоб людина перестала кашляти, незалежно сухий кашель, чи вологий.
автор ZhukOlena • 15 ноября 2023
Ответ дляlecaa
Дала 10 хвилин назад молоко з медом і маслом какао - не допомагає
автор ZhukOlena • 15 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Колись читала педіатра, що якщо пригнічувати вологий кашель, то мокрота застояна може перейти в пневмонію
marilit• 15 ноября 2023
Нічний кашель треба перетерпіти. Можна розріджуючи харкотиння додати, наприклад інгаляція фіз розчино. але обережно і не частити з ними, бо розрідження може підсилити кашель і вдень..
Із народного ісландський мох заварювати допомагає.

Моя формула -це інгаляції сода буфер ( але треба вміти їх використовувати) цинк і вітамін С в правильній формі.. обходимось без інших ліків уже кілька років..
Стрекоза любви• 15 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Але ж ваш лікар слухав дитину?
Арина85• 15 ноября 2023
діагноз який лікар поставив?
бронхолітін сироп не можна в такому віці
якщо лікар чує обструкцію то пульмікорт має місце бути
не може бути що від шмарклів які стікають по задній стінці?
чи алергія ? Постіль новим ничтм не Праги? подушки не міняли ?
автор ZhukOlena • 15 ноября 2023
Ответ дляАрина85
діагноз який лікар поставив?
Ларинготрахеїт.
Мені здається, що у неї вірусне щось, бо перед цим хворіли я і чоловік, правда без кашлю.
Сухий, лаючий кашель був усього 1 день, потім перейшов у більш вологий. Але Бронхолітин я не давала, там в інструкції протипоказання - вологий кашель. Довіряти сліпо лікарям на 💯% я не можу.
автор ZhukOlena • 15 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Але ж ваш лікар слухав дитину?
Так, слухала. Щось їй ніби не сподобалося, попросила дитину сильно покашляти, у дитини не вийшло. Виписала лікування зі словами ’якщо стане гірше, то тоді на повторний прийом’.

Мене ще насторожує в Бронхолітині ось це в інструкції:
’Глауцину гідробромід не слід застосовувати при продуктивному кашлі, який супроводжується виділенням мокротиння, оскільки існує ризик обтурації бронхів унаслідок затримки бронхіального секрету. ’
Арина85• 15 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Ларинготрахеїт.
то робіть інгаляції, але не пізніше ніж за 4 години до сну
обов´язково полоскати рок і вмиватися після інгаляції
і´ясне пиття не забувайте дуже важливо
ну і трохи перетерпіти