Миссис Буркул• 15 ноября 2023

Як же хочеться сексу... Трішки заздрю тим хто не має такої потреби в ньому...

Тема так просто "поныть".... про несправедливість всесвіту... Купа родин де вона не хоче, а він хоче. А в мене все навпаки - все життя випрашую в своїх чоловіків (хлопців, коханця, мужа) того секса - як же набридло. І наче ж зовнішністю, розумом не обділена - 4р бюста, ноги від вух, 2 ВО, працюю, спортом займаюся, але все одно якісь постійний недо...х - він або не хоче, або не може, або не поруч...
НеКонец-Света• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Я зараз розлучена, але то не міняє ситуації. З усіма хлопцями, чоловіком - все одно не вистачало. Якось на початку наче норм, а потім чи то не витягують моє лібидо чи в чомусь іншму рпобелма , хз....
Чоловіки хочуть сексу кодного дня поки не зустрінуть жінку, яка хоче те саме.
Мій спочатку радів і не вірив, що таке буває. А зараз ховається від мене
Калинові вуста• 16 ноября 2023
Я була як ви до 30 , трахалася с ким могла потім муж чпокались по три рази в день . в 32 вродила дитя і як бабка пошептала , секс ненавиджу . Фууу чоловіка віддаю , два роки дитині нормальний секс був певно раз 10 все як ото згадаю
Шо муж знов буде лізе чпокатись нудить
Дама_с_караваем• 16 ноября 2023
Мой муж был бы счастлив если б у него была такая жена.
А ему досталась я, вечно отлынивающая. Мне раз в месяц нормально. Все остальное как обязанность.
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
це про мене!!!!!!!!!!!!!!!! точно!!!!!
Смурфик• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Не зустріли просто того, що підходить)))
КоролеВешна• 16 ноября 2023
Я как-то здесь писала ..что делать? муж не хочет секса, так уже 8 лет, в моей теме тогда девочки много историй писали, поняла одно - он не изменится, развелись из за этого. Надеюсь он встретит такую же нехочуху как и он, главное что бы им комфортно было
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Шо муж знов буде лізе чпокатись нудить
Та мені вже далеко не 30... але все життя так. ’озабоченная’.. ну може короткий період після пологів коли дитину годувала - якось спокійніше було...
Мальовнича даль• 16 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
І я така. Ще й закохуюсь в тих, хто недоступний.
О, моя фішка) вже 4 роки закохана у військового, який постійно в роз´їздах і чхати на мене хотів
Барабан для дорослих• 16 ноября 2023
А я не хочу, но это скорей от того , что люблю большие, а у мужа не очень , поэтому мне мало .
Ну и плюс морально меня зае… .
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
От я саме про це.... Хоч не факт якби в раптом почали хотіти, оце як я, кожного дня він би те витягнув...
Та не реву я• 16 ноября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Мій би також. Але тут якось таке написала. То сказали, що патологія і потрібно лікуватись
Мальовнича даль• 16 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Те ж саме, рік без сексу і не парюсь.

Усе в голові, не хочу сексу, хоч і обожнюю його, бо аби з ким не лягу. А той, з ким в мене найкращій секс (не пишу був, бо вірю у Диво), ігнорить мене.

А інших не хочу.
О, в мене таке саме) секс раз на рік з ним і ігнор я мазохістка
vihola• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Зовсім з першим-зустрічним я теж в ліжко не стрибну... Треба хоч ну мінімальний рівень симпатії. Навіть як на один раз.
звідки має взятись симпатія, як вам навіть морозива зʼїсти нецікаво і побалакати? )
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
ойййй, ну не я б так точно не змогла. Тут би моя вірність і чесність би точно не витримала спокуси СЗ
Барабан для дорослих• 16 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Шо муж знов буде лізе чпокатись нудить
Вродила
Мальовнича даль• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Та я є на сз, але ж закохана в цього і ніхто не цікавить( і на каву з іншими ходила, переписки і т.д., не цікаво (((
Калинові вуста• 16 ноября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Вродила
Тепер ви знаєте на одне слово більше )
Анти-анонім• 16 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
В Вас раз на рік, в мене з моїм - раз на 2 з гаком роки.
Решта часу - взаємосрачі, взаємопідйоби, ревнощі тощо.

Кохання дивна штука.
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ для vihola
Зовнішньо, запах, типаж, поведінка, розмова. Для цього достатньо перед сексом в по телефону поспілкуватися і разок кави попити. Просто є жінки для котрих секс без почуттів не можливий. Тому вони не зрозуміють мене. Для мене секс і почуття то зовсім не одне й те саме.
Барабан для дорослих• 16 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Тепер ви знаєте на одне слово більше )
😂 это диалект?) Вы откуда? потому что не слышала я такого
Мальовнича даль• 16 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім

Кохання дивна штука.
О, як схоже на мою ситуацію) може в нас один кавалер?) На яку букву ім´я у вашого?
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім

Кохання дивна штука.
Оце ви терпляча....
Мальовнича даль• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Оце ви терпляча....
Любов - зла
Калинові вуста• 16 ноября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Мукачево ) діалект
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Особливість характеру. Я полігамна. мене тільки моральні принципи стримують.
Мальовнича даль• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Тут навіть незнаю кому краще
Анти-анонім• 16 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
На М.))

Не думаю, шо в нас один кавалер.))
Мальовнича даль• 16 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
На М.))

Не думаю, шо в нас один кавалер.))
Нє, не мій
Але прям все так схоже)
Однозначно• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Від відсутності сексу не станете.... Але моральні принципи такі заважають, яки їх було поменше, то просто б мала декілька чоловіків одночасно і все. Але ж ні... чесна, вірна...
От і дурна, заведіть коханця, і не парьтесь. Я так і зробила, здоров´я важливіше, а випрашувати надоїло.....коли різне лібідо в людей нічого не змінить
Анти-анонім• 16 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Нє, не мій
Але прям все так схоже)
Та ясно, шо не Ваш. Мій ще той тошнотик-зануда.