Миссис Буркул• 15 ноября 2023
Як же хочеться сексу... Трішки заздрю тим хто не має такої потреби в ньому...
Тема так просто "поныть".... про несправедливість всесвіту... Купа родин де вона не хоче, а він хоче. А в мене все навпаки - все життя випрашую в своїх чоловіків (хлопців, коханця, мужа) того секса - як же набридло. І наче ж зовнішністю, розумом не обділена - 4р бюста, ноги від вух, 2 ВО, працюю, спортом займаюся, але все одно якісь постійний недо...х - він або не хоче, або не може, або не поруч...
Мюллерная• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
А і це ще порада на майбутнє - після КОЖНОГО сексу обов´язково сходити попісяти - хочеш-не хочеш але треба! хоча б попити і попісяти. (це порада від мого гінеколога якщо що). Про гігієну не нагадую, думаю то і все і так зрозуміло
Дяка, я вже прошерстила теми тут, тюпрочитала цю пораду також. Неприємна штука і ще неприємно, що це на початку відносин, наче як знак.
Миссис Буркул
• 16 ноября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Спробуйте вакуумний стимулятор. Вуманайзер чи бюджетний сатісфаєр
В мене у 100% сексу вагінальний оргазм (я в курсі що то’ніжки клітора’ але для простоти називаю то так). Без нього я не буду відчувати себе задоволеною. І ось він лише з живим чоловіком... Кліторальний я і без усіляких ’приспособ’, рукою чи напруженням живота отримую за хвилину. Але то ну максимум на 20% закриває потребу.
Миссис Буркул
• 16 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Доречі цей мій новий сьогодні поділився, що його здорове бажання це 4-5 разів на день. Тут я прифігіла. Каже, що з колишня одразу сказала, що їй це забагато і він виходив з положення сам. Але воно якось сумно, мабуть, коли ти знаєш, що ніколи не зможеш задовольнити партнера повністю. Мені стало сумно, наприклад. А ваш чоловік не париться?
Ну зараз я розлучена. Але ні, жоден з партнерів (тобто хлопці-чоловіки-коханці, тощо) не парилися... Чоловік на відміну від жінки не може дати більше ніж може. Як би не хотів. Тому який сенс перейматися з того.
Миссис Буркул
• 16 ноября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вчера тему создавал что хочу найти ту которая хочет каждый день по 3-4 раза.
4 рази на день... Це що по 5 хвилин???? Ну вибачте але то ’дрочити об жінку’... В моєму розумінні секс повинен тривати десь 40--45хв. Щоб встигнути насолодитися різними видами секса, позами,ласками, іграшками, 2-3 оргазми. Тож з врахуванням - одягтися-роздягтися-сходити в душ- трішки відпочити 1-1,5 год. Отже 4-6 годин кожного дня лише на секс... нуууууу... це треба певно нічим іншим не займатися і бути в списку Forbеs?
Моя улюблена страшко• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
По 30-50 хвилин
Миссис Буркул
• 16 ноября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
По 30-50 хвилин
Ну я ж за що... 6 годин на секс в день... а коли працювати, спати, їсти, займатся хоббі, гоутвати їжу, робити домашню роботу. Тут не в лібідо вже справа, а тому що звичайній людині кожного дня фізично нереально 6 годин на секс відводити. (8 год праці +2 год дорога до роботи, 8 годин сон. Залишається 6 год - ото на секс, а їсти коли?)
Моя улюблена страшко• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Ну то тоді можна і скороти до 2 разів на день
Миссис Буркул
• 16 ноября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Оце вже більш реально :) А як до справи то може виявиться що один раз на день на постоянке максимум, бо чи не стоїть, чи втомився, чи наївся, чи напився - коротше мачо закінчився.(це не про вас особисто... просто з досвіду). Як не крути чоловікові в сексі активна роль - якщо сил чи бажання немає то хоч гопки скоч - не вийде.
Несемо світло разом• 16 ноября 2023
Нік вогень))
Розумію вас(( це так принизливо і складно, навіть коли чоловік у всьому іншому ідеальний.
От нащо брати собі жінок сексуальних і сексфільних, якщо сам того не хочеш і ’ці дивні рухі навіщо, ми ж дітей більше не хочемо’.
Але у всього є своя ціна. Якщо цей шлюб живий - то воно того варто. А на решту можна купити все інше:))
Иванка Бур• 16 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
У меня здоровое либидо, может чуть выше среднего, долго была без партнера, потому что лишь бы с кем не хотела. И вон наконец-то, совсем недавно встретила его. В понедельник у нас был очень интенсивный второй раз и партнер оказался неутомимым и очень энергичным, все было хорошо, а вчера ночью меня как накрыл цистит, я всю ночь на стенку лезла. Никогда такого не было, такой облом… У кого бывал цистит, анализ показал воспаление? У меня все чисто, в мне без этого не дадут антибиотик.
Ну ваш партнер наградил вас чем-то, что провоцирует цистит, теперь будете сдавать анализы и долго лечить причину, иначе при каждом переохлаждении будет рецидив.
Иванка Бур• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Кожен день по годині на секс, у вас багато вільного часу, може в цьому проблема.
Xвостокрутелка• 16 ноября 2023
Мне вот интересно… те кто пишут про 30-50 минут…
У меня если оргазм случился то через 3-5 минут хочется банально… спать) Это что меня одну так вырубает?))
10-15 минут на весь выпендреж с раздеванием, зажиманием, поцелуями. 2-4 минуты процесс и… баиньки. Утром можно повторить но потом желательно ведро кофе и на работу на такси, потому как досыпать я буду в нем)
Пиши-пропало• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Від відсутності сексу не станете.... Але моральні принципи такі заважають, яки їх було поменше, то просто б мала декілька чоловіків одночасно і все. Але ж ні... чесна, вірна...
Так у вас коханець, кому ви вірні, можна детальніше?!
Пиши-пропало• 16 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Не вы не одна.)
Поэтому я отношусь к 30-50 минут, как к фантазии .)
Карапулька• 16 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Это может быть не только цистит
Может уреаплазмоз
Щира українка• 16 ноября 2023
В я секс очень люблю но в сексе бревно( оргазма одной позе и настроится надо , в других никак (( от куни тоже долго , минут 20
Можно трахатся и без кульминации наверное , но тогда партнера это смущает
Синиця у спідниці• 16 ноября 2023
Авторе, а ви бува не самостверджуєтесь об чоловіків? Бо таке реально є, якщо клинить на сексі, то псих проблема. Або це як наркотик, вважай солодкого навернула чи 100 грам бахнула- залежність, дофамін.
Щира українка• 16 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Что за секс такой 10-15 минут и 2-4 минуты акт , как кролики
Зліпок ступні• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Господи, да найдите мужика уже, пусть вас хоть кто-то... может перестанете скиглити)
Зліпок ступні• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Вы смешная)
Злюка-закусюка• 16 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Я вже рік без сексу, а секс дуже люблю. Боюся, що стану фрігідною
Фрігідною точно не станете, а ось нервовою - великі шанси.
І що з того краще? хз....
Злюка-закусюка• 16 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Да прям. Наверняка есть мужчины, которым неохота перед сексом водить даму по ресторанам и вести долгие разговоры
А де гарантія, що з ним буде саме секс, а не назва від нього?
Злюка-закусюка• 16 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Я була як ви до 30 , трахалася с ким могла потім муж чпокались по три рази в день . в 32 вродила дитя і як бабка пошептала , секс ненавиджу . Фууу чоловіка віддаю , два роки дитині нормальний секс був певно раз 10 все як ото згадаю
Шо муж знов буде лізе чпокатись нудить
Ще налагодиться . В мене після других пологів теж приблизно так було. +- через два роки
’ попустило’.
Злюка-закусюка• 16 ноября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Я как-то здесь писала ..что делать? муж не хочет секса, так уже 8 лет, в моей теме тогда девочки много историй писали, поняла одно - он не изменится, развелись из за этого. Надеюсь он встретит такую же нехочуху как и он, главное что бы им комфортно было
Мені вже далеко за 40, але все ж так хочеться, як і раніше. На щастя з чоловіком ми а цьому співпадали, на жаль, після 40, він вже далеко не ’ ого- го-го’. В мене дах їде.
На циголках• 16 ноября 2023
Я конешно секс люблю в міру, але от масажик і сніданок як чоловік готує то це все, мені і нахрен той секс не треба.
На циголках• 16 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Я так само… отих що труть годинами не розумію, був по молодості такий хлопець, то бігла роняючи тапки від нього. Мені швиденько і спатки