Миссис Буркул• 15 ноября 2023

Як же хочеться сексу... Трішки заздрю тим хто не має такої потреби в ньому...

Тема так просто "поныть".... про несправедливість всесвіту... Купа родин де вона не хоче, а він хоче. А в мене все навпаки - все життя випрашую в своїх чоловіків (хлопців, коханця, мужа) того секса - як же набридло. І наче ж зовнішністю, розумом не обділена - 4р бюста, ноги від вух, 2 ВО, працюю, спортом займаюся, але все одно якісь постійний недо...х - він або не хоче, або не може, або не поруч...
Boriisa• 16 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Всем устраивал кроме того, что капельку женат 😂
Ну да
Boriisa• 16 ноября 2023
Ответ дляВеккy
Ты че молдован??? Вечно с ошибками пишешь . Не зря тебе никто не даёт
Да Молдован
Ушла и Пришла• 16 ноября 2023
Не заздрю вам
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
В мене у 100% сексу вагінальний оргазм (я в курсі що то’ніжки клітора’ але для простоти називаю то так). Без нього я не буду відчувати себе задоволеною. І ось він лише з живим чоловіком... Кліторальний я і без усіляких ’приспособ’, рукою чи напруженням живота отримую за хвилину. Але то ну максимум на 20% закриває потребу.
Так купіть фалоімітатор і отримуйте вагінальний оргазм, такого не може бути що лише з чоловіком, або тоді це вже не про секс - це вже щось психологічне
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
4 рази на день... Це що по 5 хвилин???? Ну вибачте але то ’дрочити об жінку’... В моєму розумінні секс повинен тривати десь 40--45хв. Щоб встигнути насолодитися різними видами секса, позами,ласками, іграшками, 2-3 оргазми. Тож з врахуванням - одягтися-роздягтися-сходити в душ- трішки відпочити 1-1,5 год. Отже 4-6 годин кожного дня лише на секс... нуууууу... це треба певно нічим іншим не займатися і бути в списку Forbеs?
Це кожен день таке?)2-3 оргазми?
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Це кожен день таке?)2-3 оргазми?
Можно и больше, но зачем для этого тратить целых 4 часа 😂
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Авторе, а ви бува не самостверджуєтесь об чоловіків? Бо таке реально є, якщо клинить на сексі, то псих проблема. Або це як наркотик, вважай солодкого навернула чи 100 грам бахнула- залежність, дофамін.
Схоже на те
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
У меня здоровое либидо, может чуть выше среднего, долго была без партнера, потому что лишь бы с кем не хотела. И вон наконец-то, совсем недавно встретила его. В понедельник у нас был очень интенсивный второй раз и партнер оказался неутомимым и очень энергичным, все было хорошо, а вчера ночью меня как накрыл цистит, я всю ночь на стенку лезла. Никогда такого не было, такой облом… У кого бывал цистит, анализ показал воспаление? У меня все чисто, в мне без этого не дадут антибиотик.
Да вы просто натерли. Брызгайте мирамистином сразу после соития цервикальный канал и ничего такого не будет. Можете сейчас побрызгать и ещё несколько раз днём и до завтра все пройдет
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Я собі знаю, а Ви думайте, що хочете.))
Ясно, у вас там своя тема) спочатку не зрозуміла, думала страждаєте
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
А тошніти вже не буде від 3 в день?
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
А тошніти вже не буде від 3 в день?
Не. Нас только спустя 5 месяцев отпустило ))
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
У автора не було походу того сексу по 50 хвилин коли вже все натерто і ти чекаєш коли він там вже, а це 4 рази в день - вона собі це уявляє що буде як в порно 4 рази по 50 хвилин в день) це або троль, або вже трошки психіка...
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так у вас коханець, кому ви вірні, можна детальніше?!
Читайте вище... Вже писала... Коханець це той хто не є чоловіком, з ким не живем разом і не маємо планів для серйозних стосунків, sex only.
Прошу не шукайте не відповідності в моїх словах, там все чесно написано.
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Она написала, что ей надо раз в день или хотя бы через день, как вы читаете.
Но можно и каждый день по 50 минут, просто вы сами не очень хотите. Когда женщина очень хочет, то можно и дольше
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Якщо мужчина добре вдовільняє то це треба бути секс-машиною щоб так часто хотіти, значить ви секс-машина.
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Вы делаете ошибку. С вашим темпераментом нельзя просто встречаться, это крайне утомительно. Никто так не будет делать.
Мужчина с таким же как у вас, темпераментом, после первого секса, если ему все понравится, позовет вас жить к себе.
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Все очень просто: у меня либидо выше среднего
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Соглашаясь на встречи раз в неделю, вы сами себе делаете хуже. Мужчина, которому в самом начале нужно раз в неделю, через пару месяцев будет хотеть секса 1-2 раза в месяц. Тот, кто сможет вас удовлетворить, вцепится в вас мертвой хваткой. Не соглашайиесь на меньшее просто, а особенно на встречания всякие
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Є думка, що автору просто треба нормальний коханець і вона заспокоїться, а в неї їх не було. Мужчини взагалі багато не розуміють як задовольнити жінку.
Злюка-закусюка• 16 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Не переживайте, после 50-ти и вас попустит
Як не переживати? Це вже не за горами. Тому і хочеться в останньому вагоні, ще покайфувати
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Да нет. Ей надо постоянно. Она сама себе сделала задачу невыполнимой. Она хочет ВСТРЕЧАТЬСЯ только ради сексач но иметь его раз в день. Ну бред бредовый, честное слово. Ладноч утром вместе проснулись и захотелось. А так, после работы... Потом домой... Да кому оно надоя такой напряг.
У меня один был, он хорошо трахался, но тупо раз в неделю, не чаще. Меня это просто извело в итоге и я его бросила. Потом поняла, в чем была моя ошибка. Начала искать мужчину для совместной жизни, и сразу стали попадаться темпераментные )
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Ви заплуталися у відповідях. Я ніде не писала що мені потрібно по 5 разів кожного дня по годині. То була просто відповідь комусь, хто шукає жінку на 6 годин сексу щоденно. Що то нереально.
Для мене ідеально десь 5-7 разів на тиждень. Тобто один раз на день +/-
Але щодо тривалості, то так. 30 хв власне секса таки треба за 15 хв не насичуся.
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Мабуть, так вона собі знайде лиш для секса купу хворих збоченців з нестояком і психпроблемами, жонатих, і потім ще буде лікувати болячки
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Може вас просто не вдовільняли, і ви думаєте вам багато треба? Це теж поширена ілюзія.
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Більшість чоловіків, які б вони не були типу голодні, після кожного дня по декілька разів переходять на спокійніший ритм, взагалі не впевнена що є такі які готові щодня по разу довгими роками. Тому я і думаю, може вам подивитись в сторону чоловіка який вам підійде по сумісності, тоді ви будете нормально вдовільнятись і заспокоїтесь.
Emm11117• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Типу ви за 15 хвилин не встигнете отримати оргаз, чи одного вам замало? Якось все дуже заплутано, запитайте краще в сексолога вони на цьому обізнані.
Boriisa• 16 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Автор в из какого города?
Лунтик-паунтик• 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Есть такие, но их мало.
И по 50 мин, как автор хочет, никто не согласится
автор Миссис Буркул • 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
після сексу мені добре, я задоволена, щаслива. Тож причина точно не в цьому
Працівниця року• 16 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Посмотрите ’Нимфоманку’, обе части