Джавеліна• 16 ноября 2023

А в вас бувають такі покупці?

Просять відправити сьогодні, біжиш в любу погоду на пошту,чи до поштомата. А людина не забирає посилку.
Замовлення ввечері до речі зробили. Мені от здається, такі люди навмисно так роблять, щоб продавець потратив свій час і нічого з цього не отримав.
А ви відправляєте посилки, якщо ввечері замовили?
Одяг та сумки• 16 ноября 2023
Ответ дляМания-Величия
Я відправляю відразу після замовлення, але деколи напрягає особливо коли товар дорогий, пару тижнів тому було - замовили дорогу залізячку за 95т. у Львів, звісно взяв передплату 1000 грн. поки перевіряв запаковував передзвонив 5 разів ’коли зможете відправити? вже відправили, скиньте №ТТН’ я кажу не хвилюйтеся завтра буде у вас на відділені, приїхав товар на відділення і тиша....день, другий, третій, і тільки коли я сказав що угоду скасовую то почав кормити завтраками і потім забрав, коли товар коштує 100-500 грн. то похер, я навіть не згадую, а коли 30000-100000 грн. якось стремно,
ну за 95 тис можна і на пальне витратити поїхати на пошту. Мабуть не 100грн заробили)

Мания-Величия• 16 ноября 2023
от хрєново що міжнародна доставка від нас довго йде, я на ібей вже продав на 700$ і ще жодне замовлення не дійшло до одержувача
Ду да ду да ду• 16 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
У вас паранойя. Ситуации бывают разные.
Это у Вас паранойя-есть такие волшебные,что просят срочно отпрвить,прям сейчас,а потом неделю лежит и пишешь этой фее забрать,а то за хранение пойдет
Ду да ду да ду• 16 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Я теж там продаю. І ось нещодавно чоловіку не сподобалось, що я відправила з поштомату ввечері і йому посилка прийшла в 17:00 на наступний день. Мабуть треба було,щоб зранку чи в день вже посилка була в нього. Він відмовився від посилки.
І багато таких, хто замовляє і питає сьогодні відправите?
Мабуть треба писати, що по можливості. Але не хочеться втрачати клієнтів і біжиш з дитиною на пошту 😕хоча спокійно б міг відправити чоловік на наступний день. Ото і обідно, що деякі просто не забирають
Да,есть такие.А потом лежит несколько дней там.
Мания-Величия• 16 ноября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
яке пальне, в мене відділення нової пошти в одному приміщенні, нова пошта на першому поверсі , мій офіс на четвертому, можна на ліфті іхати можна по сходах зійти
автор Джавеліна • 16 ноября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Тиждень втрачається точно. А укр поштою, то взагалі тиждень може тільки їхати, 5 днів лежати на пошті+вихідний і потім ще кілька днів вертається
Все і одразу• 16 ноября 2023
Відправляю по можливості чим скоріше, але спеціально зі шкіри лізти не буду. Якщо замовили сьогодні - відправка завтра, так як я на роботі, речі вдома, якщо замовили в п´ятницю то відправка більш за все в понеділок, так як спеціально в центр я не поїду, в вихідні я на роботу не їду.
А це ось на днях взагалі цікавий покупець був, запитала чи відправлю сьогодні, кажу їй що ні, лише завтра, так як товар вдома, я на роботі, пишу що можу завтра відправити, пише - добре... І пропала безвісти...

Таким навіть не пишу більше
автор Джавеліна • 16 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Да, мы договорились о цене. Я ей сразу сказала, что это будет стоить 60 евро, не меньше. Она согласилась. Я у нее еле переспросила или ее устроит такая цена. Она сказала, что да, все устраивает. И цена доставки и все.
Шкода вашого часу. В наступний раз беріть передоплату хоч 20 євро, щоб хоч не жалко було туди сюди зʼїздити. А то люди такі дивні. Потрать свій час, поїдь , а їм воно не потрібно.
12 галюцинаций• 16 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Да, в следующий раз так и буду делать)

маринабаранова• 16 ноября 2023
Так - відправляю, обидві пошти майже поруч з будинком. А потім чекаю - коли вони свою задницю донесуть до відділення і заберуть посилку)))
Особенно нравятся - это мои любимые: а сегодня отправите, а то мне на завтра надо! Срочно! А потом лежит та посылка на почте, до упора! Пока я - вежливо не напомню....
Алекс-1022• 16 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Это вы очень мало взяли. За такое минимум 150-200 € я бы взяла. Это же тупо работа байера 60€ очень дешево.
автор Джавеліна • 16 ноября 2023
Ответ длямаринабаранова
Ооой,так! Запитується, навіщо ви продавця підганяєте тоді ? ))Якщо вам не так терміново і треба.
Ду да ду да ду• 16 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Вы знаете, это дурацкий мой характер, что мне жалко людей. Я продаю по Европе вещи. Иногда в Украину. И для украинцев всегда стараюсь пойти навстречу, сделать скидки и ид. Это уже не первый раз мне не везет😂 как-то на сайте, типа нашего роз ( Vinted) написала мне девушка, что хочет купить оптом вещи, и написала что она из Украины, но живет в Испании. Я думаю: ну украинка, сделаю ей скидку, предложу хорошие условия и тд. Написала ей сообщение на русском, что я тоже украинка, что сделаю скидку и тд. На что она мне ответила: ты живешь в Италии, так говори на итальянском 🤦‍♀️ ну на этом наше сотрудничество закончилось, хотя она потом писала и просила купить. Но я больше не отвечала
это Фарион итальянская)
12 галюцинаций• 16 ноября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
это Фарион итальянская)
испанская 😂😂 она в Испании, я в Италии 😂 самое смешное, что она то итальянского не знает и переводит с переводчиком😂
Ду да ду да ду• 16 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
В общем Вы поняли))
Усируся но не покорюся
12 галюцинаций• 16 ноября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Я ничего не взяла, она ничего не оплатила)
Алекс-1022• 16 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Я имела в виду что согласились на маленькую сумму изначально, господи
12 галюцинаций• 16 ноября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Да, Вы правы. В следующий раз буду умнее)
Где тут 0?• 16 ноября 2023
Все зависит от количества клиентов, если у вас они есть то Ви уже цените свое время
Установите для себеврнмя, к примеру оплата заказа до 13 отправляется в этот же день

Малинка• 16 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Мне здесь попалась на днях девушка на советчице, искала кто может поехать в аутлет Intimissimi (я в Италии ), выбрать и купить комплекты для ее магазина в Украине. Один день я заехала , пофоткать ей ассортимент и цены +- для ориентира. ( ехать мне 37 км в одну строну). Обговорили все, договорились что на следующий день я поеду, буду ей сбрасывать фото , а она будет выбирать. В итоге я приехала, начала кидать ей фото, видео, она медленно отвечала и что-то невнятное, ничего не выбрала, потом вообще перестала отвечать, я как дура стою в магазине жду. В итоге я уехала домой, написала ей что так не делается, что я потратила кучу времени, деньги на бензин, а человек просто отсорозился. После чего она просто удалила нашу переписку в телеграмме 🤦‍♀️
оце ви не цінуєте себе, така простодушність
Готова до другої• 16 ноября 2023
Зараз, взагалі, покупці стали наче притрушені, відправляєш посилки і вони лежать на відділенні до кінця, багато просто не приходять за ними. Як показилися...
Указка• 17 ноября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Странная барышня. Ей то какая разница тогда... м-да уж. Хорошо, что сразу дурь показала
оксюморон• 17 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
У мене була одна мадама, 30 серпня терміново їй вийшли вишиванку, я кажу, що вишиванка дома, я працюю до 8, вона в інше місто 31 аж ніяк не приїде. І відпросіться, і щось зробіть, і нам дуже треба... кілька разів дзвонила.
Я забила на це і продала вже якось потім комусь іншому. Але у мене не бізнес, тому сприймала легше.
Мені здається, що кому терміново, то у них імпульсивні покупки, доки доїде, то вже наче купив, віртуально поносив, і в реалі не треба.
автор Джавеліна • 17 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
Мені от цікаво, чому такі люди вчасно не шукають і не замовляють? От знають же, що їм ця річ знадобиться, ну замов ти за тиждень, а не за день. Або на подарунки теж, часто в останній день беруть.
ЗновЗдоров• 17 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Кілька простих правил і жодної мороки, біганини, втрати часу
Всі посилки забирають в день прибуття, макс наст день

- відправка тільки НП
- тільки повна преоплата, ніяких наложок, ніяких олх доставок, авансів і тп байок

Товар специфічний, не дешевий

Якщо замовлять до 20ї вечора то без проблем одразу відправляю, відділення прям біля дому

пс: звісно для дешевого бу ширпотребу - такі умови ніяк не годяться
Готова до другої• 17 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров

- відправка тільки НП

Товар специфічний, не дешевий

У мене дорогий якісний одяг і за 4 тис. купляти костюм без примірки навряд чи хтось буде по повній передплаті. Магазину 15 років, я не б/в речі продаю. Я просто констатую факт, що сильно багато останнім часом не порядних людей розвелося.... Відмовишся від наложки - зовсім продажі зникнуть, умене варіантів немає, нажаль ((
Ду да ду да ду• 18 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Не слушайте такие советы
Ду да ду да ду• 18 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
.
Ду да ду да ду• 18 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров

- відправка тільки НП

Товар специфічний, не дешевий

С такими советами и при таком спросе,как сейчас-то будете сидеть со своим товаром очень долго.В чем проблема отправить наложкой с предоплатой доставки или олх доставкой? Вот не понимаю таких продавцов и не купила бы с такими условиями,хотя я больше продавец,чем покупатель.