что он вообще рассказывает?
откуда он берет весь этот бред, который несется из него?
на какую аудиторию этот поток направлен? кто это вообще такой и откуда такой просвещенный?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви серйозно?
я вам у приватні напишу.
Пишіть. Аж цікаво. Бо я знаю, як хлопці на передок ідуть.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Тим більше. Навіть при таких показниках вони нарощують впк, і здатні підтримувати життєдіяльність економіки. Хоча мали би як і СССР уже ніжки буша в США просити, якби санкції нормально працювали
Та ну годі. Так нарощують, що з протягнутою рукою по світу бігають?
Іпсо в них краще працює, ось і все
Як казала моя покійна бабця, років зо 30 назад. Народжуй, бо китайці з арабами і без зброї затопчуть українців.
Іпсо в них краще працює, ось і все
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
За рівнем корупції, думаю, можна
І за рівнем корупції теж ні.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Іпсо в них краще працює, ось і все
Та ну, а завод по виробництву шахедів? Скільки вони запускають щоночі? З 10-20? За місяць до півсотні набереться
А у нас? Вчора читала новину що ми вийшли на серійне виробництво українських шахедів - десь біля десяток в місяць.
Неспівставні цифри
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І за рівнем корупції теж ні.
Звіт США покладає провину за розпад керівництва Афганістану на його уряд, вказує на корупцію
Підтримуваний США колишній президент Афганістану Ашраф Гані керував країною через ’дуже вузьке, обране коло лояльних осіб’, дестабілізуючи уряд у критичний момент.
Нічого не нагадує?
Блискавична перемога талібів та крах мрій про сучасну афганську державу - це шок і приниження для Америки і всього Заходу, а одна з головних причин провалу прозахідного уряду - його нездатність впоратися з повальною корупцією. Так світова преса оцінює події в Афганістані
Нічого не нагадує?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Неспівставні цифри
Так і потужності в нас неспівставгі. І повноцінна війна в нас а не в них. 50 для рашки це ніщо. І 10 для України це вже непоганий початок. Було б більше, якби українські гниди не зливали координати.
За останні півроку 5 чи 6 цехів розтрощено і декілька складів з готовими.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Нічого не нагадує?
Ні не нагадує. Дізнайтесь трохи більше про війну в Афгані. Насадження через опір населення іншого менталітету. Но в звітах цього не напишуть. Як і в звітах о війні у В’єтнамі
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Проблема ждунів в Україні не зникне. Не розумію чому не винести ті цехи за межі України.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Хз. Може не дозволяють.
Ми маємо інформацію лише ту, яку нам, з барського плеча , дають. І то не факт, що правдиву.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так насаджування це методи керівництва країни, а не США.
Крім того, була невдоволеність владою і її корумпованістю, як і у нас. Читала що у них крали пальне, що пілотам навіть не було як тренуватись на літаках.
За словами самих американських військових, афганці створювали цілі ’батальйони-примари’, аби отримувати на них гроші від США і розкрадати їх.
’46 батальйонів-привидів, по 800 людей в кожному’, - наводить Le Monde дані неназваного західного дипломата, який працював в Кабулі.
Газета нагадує, що на вимогу президента Ашрафа Гані американські військові з 2017 року перестали публікувати дані про втрати і дезертирство серед своїх підопічних, афганських військових, і це сприяло ще більшому спотворенню картини
Anjutka-Anjuta• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Трампа не допустять до виборів. Нікому в США не потрібен хаос, який він принесе.
мне кажется, допустят, более того, у него очень высоки шансы снова избраться. Смотрите как трамписты все больше и больше расширяют свое влияние и им бы и рады помешать - да не могут. Тем более механизмов ГАРАНТИРОВАННО не допустить его у США не так много, чтоб не сказать нет их вообще. Демократы могут ПОПЫТАТЬСЯ не допустить - а это немного другое. Это не как в рф и рб - быстренько посадил всех мешающих в тюрьму - и готово.
Ответ дляNat-li
Для тех, кто слегка не догоняет про этого мега-эксперДа...
У 2023 році Михайло Чаплига брав участь в програмі російського пропагандиста Соловйова. Заперечував збройну агресію рф. Цього ж року поширював тезу про ’зовнішнє управління’ та займався дискредитацією української армії, критикував підготовку мобілізованих.
У 2022 році Чаплига перед початком війни, глузував з підготовки до війни та давав інтерв´ю пропагандистці Скабеєвій. Також заявляв, що Путін в очах Українців є ’потужним лідером’.
Михайло Чаплига був частим гостем проросійських телеканалів ’Наш’ та ’Zik’ як експерт та політолог.
Пізніше поширював інформацію, що російська пропаганда працює за механізмом ’80% вільної, демократичного майданчика, а 20% потрібного наративу’. І українцям цьому варто повчитись. У ефірі ток-шоу Наталії Мосейчук, заявив, що українські військові ’привели до ситуації повного економічного фіаско’.
У 2021 році Чаплига виправдовував анексію Криму, на його думку, росія її здійснила, бо Україна порушила свої обіцянки й планувала розмістити там базу НАТО. Також Михайло Чаплига заявляв про геноцид російськомовних дітей та порівнював політику партнерів щодо України з планом розчленування післявоєнної Німеччини.
У 2020 році заявив, що потрібно купувати російську вакцину від коронавірусу, про яку домовився Медведчук, а не слухати команди з посольства США.
Також у сюжеті програми ’Секретні матеріали’ зазначив, що американці не лише використовують українців для експериментів, а й поширюють вірус в Україні. За словами авторів матеріалу, Україна не контролює ці ’військові лабораторії’, а доступ туди мають лише американські вчені. Називав Україну ’колонією’ та поширював тезу про ’зовнішнє управління’.
Та да, я в шоке, что тут его вообще кто то слушает
Annetka_100• 17 ноября 2023
Мне кажется, что он один из советчиц. Любит всюду вставлять ’розовые пони’, ностальгирует по советскому высшему образованию. Постоянно хвастает своим зарубежным образованием и высокими должностями, которые занимал. Любит упомянуть известных людей, с которыми близко общался. Ну и с юмором мужик, как ни крути.
Типичная советчица. Он не без президентских амбиций, если кто не знал.
Лично мне он интересен как человек, рождённый на ЗУ, но транслирующий идеи, близкие востоку Украины. Я бы не стала его недооценивать. Хоть и маловероятно, что он станет одним из первых лиц, но и незамечать, что он у значительной части избирателей пользуется авторитетом, не стоит. Что-то в нем есть.
Ответ дляAnnetka_100
Ну насчёт значительной части избирателей, то вы погорячились, как говорят - широко известен в узких кругах. Я подписалась на его ТГ канал позапрошлым летом, за полтора года плюс 50тыс. подписчиков, не сильно получается он популярен со своими 100+тыс.
Ответ дляEspresso_caffe
мне попался кусок последнего интервью на тему ’все пропало’, 31 марта перезагрузка, тяжелая зима, но надо дотянуть до конца марта, всем срочно переехать на ЗУ, через 5 лет вернетесь домой с другим гражданством
так как я давно его не слушала, напряглась, теперь стало понятно, что он системно вещает
О, а я навпаки завжди читала у нього, що на заході буде занепад і клоака, як зараз лднр.
Ответ дляAnnetka_100
О, він уродженець ЗУ
Ответ дляРойЛеля
Я дивилась випуск Комарова де він розмовляв з Нечаєм. Чкщо пам´ять не підводить то сказав найближчим часом Україну буде поділено між 4 країнами.
Це було інтерв´ю, здається, до 2014 року
Не нужно быть нечаем, чтобы понять, что еще со времен превозглашения нашей независимости на украинские земли претендовали 4 страны - Польша, Венгрия, Румыния и Россия. Он просто озвучил тот нарратив, который и так был всем известен. Это не тянет на пророчество
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Ні. Я дивлюсь місцеві новини. Трамп має найбільший антирейтинг серед претендентів.
Бізнес йому вже зависають добряче. Більшість довірених осіб вже співпрацюють зв слідством. ЗМІ йому вже відрізали, буде мати їх на загальних умовах. На період передвиборчої буде зайнятий або судом, або апеляцією. Суди за 14 статтею залишились у повністю демократичних штатах. Це означає, що піару на суді не буде. Бізнес з фото в тюрмі не пішов. Не купляють його футболки з чашками. А остання стаття ще більше шуганула його спонсорів.
Але це не означає, зо в штатах хочуть Байдена. Він дуже старий і цього бояться. Тому або в березні хтось з’явиться на горизонті, або влітку когось видвинуть на з’їзді демократів. На Байдена вже ніхто не ставить.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ви не сприймайте буквально Нечая про роздерту Україну. Її розідрали в 2004 році на майдані у Ющенка. До цього так агресивно і відкрито схід і захід не протиставили один одному. І знов таки, Ющенко це ставленик США ( ким була його катька, і де вона ділась, як він трона втратив?) і Яник, за яким стояв кремль.
Противостояние в 2004 как раз разжигала команда Януковича, я это хорошо помню
anutka-e220• 17 ноября 2023
Ответ дляTOSHKA_VIKA
Для розширення кругозору раджу почитати, в багато чому правий, на жаль. Жалкую, що в 19му році не читала, писав, що буде війна, тільки ж хто повірить ’алкашу’ як тут пишуть)
А хто не писав що буде війна? Всім крім обраної влади
anutka-e220• 17 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Хоч скиньте тут де ви його сьогодні слухали чи читали. Я додивлюсь Кріпосну і тоже гляну
А ви де кріпосну дивитесь,скиньте нам
Anjutka-Anjuta• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ну не знаю, как по мне выглядит все не столь оптимистично. Тем более что новый кандидат еще должен будет показать себя и завоевать очки а времени уже совсем мало.... особенно если реально летом его выдвинут. А Трамп хитрющий лис, думаю имеет козыри в рукаве и не один
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляRe1ne
Обидві сторони. Не перекручуйте.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Вже є статистика по 5 штатах які нейтральні. В них в трампа виграє будь-який кандидат від демократів. А при протистоянні байден-трамп в трампа 100% перемога.
Но байдет просто так не піде. Влада це наркотик. Ну і синочку треба від в’язниці рятувати. Тому або на праймеріз в березні, або влітку на з’їзді.
Ответ дляVlada.da
А тем временем в его тг канале уже ссылка на наш форум)))) мы популярны)))
Anjutka-Anjuta• 17 ноября 2023
Ответ дляRe1ne
для интереса порылась в новостях 20-летней давности (это капец, 20 лет от первого Майдана, 20, Карл!). Статья за декабрь 2004, сайт подробности.юа. Далее выдержки, касающиеся именно вопроса разделения на восток и запад:
Пора рассказать русскоязычному читателю о некоторых словах, которые используют простые украинские революционеры. Столкновение с ними неизбежно даже при чтении русскоязычных статей или сообщений на форумах украинского сектора Интернета.
Донбас, Карпати - нас не роз´єднати!’ - ’Донбасс, Карпаты - нас не расколоть!’ Этот лозунг появился после заявлений руководителей нескольких восточных областей о намерении создать Юго-Восточную Автономную Республику.
’Донецьк і Київ - разом!’ - ’Донецк и Киев - вместе!’ Выкрикиванием этого лозунга майдановцы реагировали на сообщения ораторов о событиях в Восточной Украине.
’Донецькі не вороги - приїздіть на пироги’ - ’Донецкие не враги - приезжайте на пироги’. Этот лозунг символизировал понимание того, что региональная власть и народ региона - не одно и то же.
’Схід і Захід - разом!’ - В переводе: Восток и Запад - вместе! Выкрикиванием этого лозунга майдановцы реагировали на сообщения ораторов о событиях в Восточной Украине. Под единством Востока и Запада подразумевается единство Восточной и Западной Украины.
Так что даже из этого пророссийского сми явно видно кто выступал за объединение Украины, а кто за создание ’восточной автономии’.