Espresso_caffe• 16 ноября 2023

Чаплыгу смотрели сегодня?

что он вообще рассказывает?
откуда он берет весь этот бред, который несется из него?
на какую аудиторию этот поток направлен? кто это вообще такой и откуда такой просвещенный?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Чого так нервуєте, якщо впевнені в своїй правоті?))
Я нервую?

lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляStar39
У американцев деньги закончились. Вот цифры в сегодняшнем The Wall Street Journal:

’Европейские и американские официальные лица считают маловероятным, что Кремль начнет серьезные мирные переговоры с Украиной до выборов в США в ноябре следующего года. Европейские чиновники не хотят, чтобы Украина вошла в них ослабленной. И западные лидеры теперь опасаются, что растущая нехватка денег и боеприпасов на Украине может дать Москве возможность в следующем году вернуть территории, которые она потеряла в 2022-м.

До сих пор США несли основное бремя военной помощи Украине. Теперь же европейцы планируют взять на себя все большую роль. Пентагон имеет в своем текущем бюджете около 5 млрд долларов для продолжения поставок оружия Украине, для пополнения припасов остался всего 1,1 млрд долларов. В результате пакеты военной помощи сокращаются. Обычные пакеты, объявляемые примерно раз в две недели, составляют от 300 до 500 млн долларов. Пакет, о котором было объявлено 3 ноября, составил 125 млн. Хотя администрация Байдена пообещала продолжать оказывать помощь Украине, нового предложения по финансированию, возможно, придется ждать до нового года’
Та ви просто іпсо накидуєте тут
yuyarosh• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Не чоловіка, а брата з його сім´єю. Чоловіка не було й не має. Ще задовго до повномасштабного вторгнення війна забрала хлопця, з яким зустрічалась
Куда забрала? Це що річ?
yuyarosh• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ваші прогнози про закінчення війни які? Як дружини військовослужбовця
З такім успіхом, як за хлібом підете можете у продавчині запитати.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляyuyarosh
Куда забрала? Це що річ?
Забрала війна? Ви не розумієте смисл цього словосполучення?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ для vihola
Тут пишуть, що він несе про поділ України по нечаю, що мало хто виживе. І от вже повернення кордонів. Як чаплигоадепти це в одну картинку складають?
А ви не сприймайте буквально Нечая про роздерту Україну. Її розідрали в 2004 році на майдані у Ющенка. До цього так агресивно і відкрито схід і захід не протиставили один одному. І знов таки, Ющенко це ставленик США ( ким була його катька, і де вона ділась, як він трона втратив?) і Яник, за яким стояв кремль.
In limbo• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Так а при чому тут чиясь аналітика? Мені коли зять показав лінії суровікіна, які там кацапи набудували, то зразу стало зрозуміло що того феєричного контрнаступу в якому нас переконували не буде.
Ну, це звичайно прогноз
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Ну, це звичайно прогноз
Який збувся. А прогноз подоляка що він питиме влітку каву в Криму? Як там?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Стамбул не пам´ятаєте? Після самого нападу Росії?
І потрібно було віддати Харків, Суми Житомир, Чернігів і Київ? Цікаво, ви де живете? Що думаєте, що до вас не дістанеться. Більшість країни з 14 року про це думала. І що маємо тепер ?
Хуйло не поступиться. Через пару років все почнеться знову. І Україна не остання крапка в його хотєлках. І часу для досягнення в нього тьма. Йому всього лише 70 з чимось.

In limbo• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви там ще у бабусь на лавках позбирайте аналітику. Ну, так) Щоб виглядати супер військовим аналітиком зі своїми лініями суровікіна.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви мене питаєте? Я би почала з того що не потрібно було здавати яо, розпилювати заводи і літаки. Все інше уже ’необратимые последствия’
yuyarosh• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви вже визначились, якою мовою краще писати чи розмовляти ? Бо в залежності від теми ви і мову міняєте. Тут хочете показати, що ви українка і накидати г… на вентилятор.
З якого боку ваш хлопець воював( а был ли мальчик?) ? З вашими родичами, кум, брат, сват важко розібратись.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Навіть бабки на ринку здається дали би вірніший прогноз аніж подоляк зі своєю кавою в Криму влітку.
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляyuyarosh
Так это сейчас новая фишка у троллей.каяться и сдаваться кацапии на мове.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляyuyarosh
О, до мови приколупались фаріон, ти? Я добре володію як українською, так і російською. Для мене немає різниці
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
⚡️З початку війни росія заробила 550 млрд євро на продажі нафти та газу, — Center for Research on Energy and Clean Air

Нагадаємо, що дохідна частина довоєнного бюджету України становила 45 млрд євро

Це вже навіть не смішно
Це гарна маніпуляція. На початку вторгнення, коли вже більшості стало відомо, що будуть санкції- ЄС як навіжений закупав ту нафту і газ. Омськ і приводяться ці маніпулятивні цифри. В 23 все дуже і дуже пЄчально в них. Газ взагалі майже став. Нафта якось ще іде, Но не тими об’ємами.
Порівняйте з заробітком за 21 рік. Там за рік близько 600 млд заробітку було
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляyuyarosh
Мова це вже не актуально. Як написала мені фанатка Фаріон на її фейсбук сторінці, побачивши що я з кр

Не смій паплюжити українську, використовуючи її, вузькощелепна.

Зараз модно приколупуватись до того, звідки людина і плясати вже від цього, як я зрозуміла. Серед таких як ви
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
550 млрд і 600 млрд

Різниця разюча
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Так скрепночелюстных видно за км.хоть три раза вы на мову перейдёте))))

lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я від вас іншого і не очікувала. Якщо вже російськомовних захисників українців за словами Фаріон треба вважати ворогами
vikaS• 17 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Ну нас уже разделили и до этой встречи. Не верю я в возврат границ... Боюсь как бы ещё и Одессу им не подарили по результатам договорняка этого
Я за Запорожье переживаю.
Хоть бы квартиры успеть продать.
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Лилу.опять строите из себя дурочку? Зачем? О Вас всё ясно давно.
(Это переход на личности?)
А как с вами.пропагандонами еще диалог вести ?
yuyarosh• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Мені все рівно, можете хоть вже китайську починати вчити. У вас просто вуса погано приклеєні. Я тільки це мала на увазі і все.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
(Это переход на личности?)
А ви уже створили комітет по цензурі і виявленню ’неправильних’ українців ? Бо схоже до цього все йде. Розмір черепа міряти будете ?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Це нереально, в кацапів немає ресурсів на таке, чаплига лох)
Люди в них є, і багато. А нам без допомоги не вистояти. Я давно чаплигу не дивилась. З початку війни, бо і так все в чорних тонах навколо а тут ще й він з його песимізмом. Да і не фанат я його. Дуже дратували його нісенітниці з профсоюзами, з якими він носився років 5 до війни.
Надихнулися цією темою. Багато з того, про що він казав, ми вже щас маємо. Щоправда висловлюється він специфічно. Нагадує східних пророків, яким для впадання в транс треба опіум і нескінчений поток свідомості
GaleTTa• 17 ноября 2023
Ответ дляvikaS
Я за Запорожье переживаю.
Хоть бы квартиры успеть продать.
Может быть вполне.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляyuyarosh
Якщо я англійською почну писати, що про мене подумаєте?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це ви точно про чаплигу сказали
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ойфсьо!
Начался очередной вой ущемлённых ))))
yuyarosh• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вам важлива моя думка? Це питання риторичне, якщо що.
Можете не гвалтувати свій мозок, я вже склала про вас думку.