Espresso_caffe• 16 ноября 2023

Чаплыгу смотрели сегодня?

что он вообще рассказывает?
откуда он берет весь этот бред, который несется из него?
на какую аудиторию этот поток направлен? кто это вообще такой и откуда такой просвещенный?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ойфсьо!
Начался очередной вой ущемлённых ))))
Пішли ворогів за іншим кущем шукати? Розмірну сітку щодо щелеп і черепа не забудьте

lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляyuyarosh
Вам важлива моя думка? Це питання риторичне, якщо що.
Можете не гвалтувати свій мозок, я вже склала про вас думку.
Склала думку - це русизм.

Перекладач погано працює?
In limbo• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А ви уже створили комітет по цензурі і виявленню ’неправильних’ українців ? Бо схоже до цього все йде. Розмір черепа міряти будете ?
Ахах 😂 Прокололась сама не зрозуміла де 🤣🤣🤣
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Та де. Ви тут заслані козачки перекладачем не вмієте користуватись. В українській мові

Скласти думку це русизм
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Звідки інформація? Кум працює перекладачем?) Байден диктатором назвав Сі після зустрічі. Це вдруге за останній час. Отже, вони не партнери.
Вам показали те, що повинні показати. Що там відбувалось знає дуже обмежена група людей. Зато наші експерДи наввипередки почали розповідати про результати зустрічі ще до того, як та зустріч закінчилась.
Фраза Байдена, про новий поділ світу постійно сидить в мене в голові. І сказана була вона задовго до приїзду Сі.
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Идите! Ваши вон в очередном вое о мобилизации Украину призывают сдавать))
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Згодна з вами. Але відчуття таке, що чекає нас доля Афганістану. Надіюсь, що помиляюсь
yuyarosh• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Люди в них є, і багато. А нам без допомоги не вистояти. Я давно чаплигу не дивилась. З початку війни, бо і так все в чорних тонах навколо а тут ще й він з його песимізмом. Да і не фанат я його. Дуже дратували його нісенітниці з профсоюзами, з якими він носився років 5 до війни.
Надихнулися цією темою. Багато з того, про що він казав, ми вже щас маємо. Щоправда висловлюється він специфічно. Нагадує східних пророків, яким для впадання в транс треба опіум і нескінчений поток свідомості
Треба на це дивитись з іншого боку. Так в них є люди, Але….
Країна це завжди механізм і баланс. Якщо видернути велику к- ть людей то почнуться збої. Війну не виграти уголовниками і пенсіонерами, а велика краіна потребує велику робочу силу, яка працює що б було все необхідне.
Вони не можуть забрати велику кількість лаптеногих на війну, бо рашка не матиме що їсти просто. Так що не все так просто в них.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
А вот об этом он умалчивает))) Днепр кстати в такой же географической позиции.
Я давно подписана в ТГ на канал Циник ( это тоже типа аналитика вперемешку с инсайдами, и с налетом глобализма, только понятным языком, без криков, Поней, гештальтов, катарсисов, фронд, массового п****ца и т.д.). Вектор основных посылов иногда совпадает с обсуждаемым нами Чаплыгой, только пишет он мало и по существу, не как Миха по 50 постов на день)))) Так вот, на удивление пост от сегодня по итогам встречи Си и Джо с темой раздела по Днепру...Но там под разделом подразумевается вступление в НАТО, т.е. правый вступит, левый нет. Но надо отметить, что прогнозы Циника практически не сбывались, о чем неоднократно ему пишут в комменты (он кстати их не удаляет). Как пример, он год назад писал что Трамп - списанный материал и никогда не будет иметь даже шанса на президентство.
Трампа не допустять до виборів. Нікому в США не потрібен хаос, який він принесе.

lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Україна це інтерес США.
Хто вам це сказав?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляyuyarosh
Будемо їх виснажувати ще скільки, поки почнеться все те що ви описали?
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Оставить тут Вас в одиночестве? Нет уж))
Чоб Вы тут двигали молитвы за кацапов ?)))
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та йдіть. Ми вам місце потримаємо. Знищуйте ворогів, наближайте нашу перемогу!
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Але ж треба комусь черепи міряти і виявляти ’неправильних’ українців. Може, справді, краще вам лишитись.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Так а при чому тут чиясь аналітика? Мені коли зять показав лінії суровікіна, які там кацапи набудували, то зразу стало зрозуміло що того феєричного контрнаступу в якому нас переконували не буде.
Що ви несете? Які лінії вам міг зять показати і як.
Ну не паліться вже так відкрито.
Хоча, а з якого боку зять воює?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну не паліться вже так відкрито.
Хоча, а з якого боку зять воює?
Ви серйозно? я вам у приватні напишу.
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Хватит врать и лицемерить! Украинка нашлась
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви мене питаєте? Я би почала з того що не потрібно було здавати яо, розпилювати заводи і літаки. Все інше уже ’необратимые последствия’
Ніхто б не дозволив Україні мати ЯЗ. Вкладіть цю думку собі в голові і заспокойтесь.
Ну і по друге, ЯЗ дуже дороге задоволення. Мацковія з їх надприбутками ледь тягне цю лямку.

In limbo• 17 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Таку дікуху про черепоміри тут не писала навіть славнозвісна писака з Канади.
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Та их палкой потыкай.они и не такое напишут))))
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
550 млрд і 600 млрд

Різниця разюча
600 млд за рік і 500 за два. Чи ви не бачите різниці? При тому, що більша частина цих 500 це перше півріччя 22 року.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Але про комітет інквізиції, тобто цензури, ви подумайте
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це все казки для бідних
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ні не чекає. Нас с Аіфганом взагалі не можна порівнювати.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тим більше. Навіть при таких показниках вони нарощують впк, і здатні підтримувати життєдіяльність економіки. Хоча мали би як і СССР уже ніжки буша в США просити, якби санкції нормально працювали
Trink• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Ну от тут він каже, що буде країні ж#па, але всім просто потрібно пити пиво і жрати піцу в анабіозі.
А далі що? Само розсосеться?
Маніпулятор він.
он говорит гиперболизировано. надо голову включать. а канал его вообще объявлен как сатирический. не надо все принимать буквально
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
За рівнем корупції, думаю, можна
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляyuyarosh
Так вони беруть непотріб. Той, що працює за пляшку бояришнику. З великих міст ніхто мобілізації не проводить. А мацква та пітер взагалі недоторкані.
Ну і знищення малих народностей теж прямим ходом іде. При переважній більшості мордви чи чуєонців важко стати слов’янином
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну не паліться вже так відкрито.
Хоча, а з якого боку зять воює?
Я вам у приватні написала. Не хочу щоб заслані тут читали