Espresso_caffe• 16 ноября 2023

Чаплыгу смотрели сегодня?

что он вообще рассказывает?
откуда он берет весь этот бред, который несется из него?
на какую аудиторию этот поток направлен? кто это вообще такой и откуда такой просвещенный?
Re1ne• 17 ноября 2023
Ответ дляПавела
фото
Так Янукович не умер. Есть что-нибудь, что сбылось?

Re1ne• 17 ноября 2023
Ответ дляПавела
Так планує повертатись, будувати республіку. Голосувалки постійно виставляє, хто за ним піде.
Хай бог милує
Павела• 17 ноября 2023
Ответ дляRe1ne
Це єдине, що я пам´ятаю. Якось нечаєм не дуже цікавилась)
Re1ne• 17 ноября 2023
Ответ дляПавела
Ну так зачем с ним все носятся сейчас?
Re1ne• 17 ноября 2023
Ответ дляПавела
Какую республику он планирует строить? Он же анархист
Павела• 17 ноября 2023
Ответ дляRe1ne
Ну так зачем с ним все носятся сейчас?
Хто зна
Anjutka-Anjuta• 17 ноября 2023
Ответ дляRe1ne
Ну так зачем с ним все носятся сейчас?
Та хто з ним крім Міхи носиться))) ніде більше не зустрічала навіть згадки про Нечая
svitirok• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну не кажіть. А він для свого віку дуже освічена людина був. Щоб до нього півсвіту їздило те треба вміти. Так шо. Ряджений чи ні, а і досі про нього асі говорять. Коли він там вмер? В 10 чи 12?
Прикол? Яку освіту він мав? Де він вчився? Він трембар, чи хто там , став знаменитим, УВАГА. Під час першої Червоної Рути отримав завдання забезпечити над фестивалем гарну погоду. Без дощу. Дощ не пішов, Все, Нечай знаменитий. )) Клоун
svitirok• 18 ноября 2023
Ответ дляПавела
фото
Янукович вмер?

МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляsvitirok
Дивна думка. Ви заперечуєте, що існують цілителі? А Нечай дуже розумна і начитана людина був.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляsvitirok
Янукович вмер?
Встиг втекти. Попереджений був.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляRe1ne
Війну з кацапами
asjaua• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Війну з кацапами
Ще у 2004му сиділа за одним столом на святі з помічником депутата партії регіонів і коли він хильнув, то кричав ’скоро Крим буде російським, ось побачите, ось згадаєте!’. Сильне мені пророцтво про війну.