вкрации• 17 ноября 2023

Син "від рук відбився", йти до психолога?

В мене таке враження що я зі стіною розмовляю, 12 років, 6 клас.
Не робить нічого, увесь день в телефоні, покинув бокс і музичну школу, англійською займатися не має бажання. Ходить до репетитора з математики (математичний клас) і можливо піде на баскетбол, забив руку, тому поки чекаємо.
Навчання онлайн (іншого у нас в місті немає), тому забрати телефон не можу, брати на роботу з собою щоб контролювати уроки теж не можу.
Говорити без толку, кажу вчора о 22:10 щоб прибрали телефони і йшли спати, "Зараз ми дограємо, зачекай", о 22:30 викнула нафіг усю електроенергію в квартирі, а їм хоч би що, сидять, грають.
Психолог допоможе, чи то вже все?
Кров з молоком• 17 ноября 2023
да. маме нужен психолог.

Некомильфо• 17 ноября 2023
по жо##
так чтоб синяя
Партизанка• 17 ноября 2023
На фіга психолог чи то просто мода така - тільки щось не так до психолога?
Водійка хімарса• 17 ноября 2023
Подросток. Уже не покомадуете, только договариваться и мотивировать.
Сама вумна тутички• 17 ноября 2023
Автор, та же фигня была. Пришлось перевести в частную школу, чтобы учился оффлайн. Другой ребёнок.
А телефон забрала.
автор вкрации • 17 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
по жо##
так чтоб синяя
вже пізно, 12 років, він більший за мене
Дуняша• 17 ноября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Подскажите как? Какие-то примеры

автор вкрации • 17 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А телефон забрала.
немає поруч приватних шкіл, та й грошей таких немає, я одинока мати
Гарантую неперелевки• 17 ноября 2023
Мой сегодня ночью в телефоне играл. Взломал РК 😱
Сама вумна тутички• 17 ноября 2023
Ответ длявкрации
Это проблема. Дети от этого онлайна реально с ума сходят. Забивают свое время телефоном не видят ничего вокруг себя
Блиск думки• 17 ноября 2023
Ответ длявкрации
А раніше дозволяли собі таке, поки він був менший за Вас?
За ким я буду?• 17 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
по жо##
так чтоб синяя
Как-то метод не очень. Моего дядьку так его мама воспитывала. Он способный был, но учился без желания. Окончил школу на отлично, легко поступил в хороший вуз. Но мотивация так и не появилась. На первом курсе в общаге запил, учебу забросил, отчислили. Потом армия, пошел работать физически. Лет через 10 вспомнил о своих спортивных умениях(секция в школе, куда ходил тайком сам, его мама не одобряла), на этом поприще очень преуспел.
автор вкрации • 17 ноября 2023
Ответ дляБлиск думки
та якось не було приводу
GaleTTa• 17 ноября 2023
Вы его наказываете? Или просто охаете?
Некомильфо• 17 ноября 2023
Ответ длявкрации
рост не важен, главное покажите намерение, что вы строгая мама
Блиск думки• 17 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Подскажите как? Какие-то примеры
Для початку просто слухати дитину. Цікавитись, що його цікавить. Бути хоч трохи в курсі того, що твориться в його голові в цей складний віковий період.
Потім шукати точки контакту. Встановити та підтримувати довірливі відносини.

І тільки після того знаходити компроміси та домовлятися.
І так, це складно, довго і без гарантій. Але інших варіантів з підлітками не існує.
Дюйм оф о4ка• 17 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
анологічно((((((((((((( теж 12 років
що робити думаєте?
Дюйм оф о4ка• 17 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Вы его наказываете? Или просто охаете?
як ефективно можна наказати? я серйозно
Некомильфо• 17 ноября 2023
Ответ длявкрации
а где отец этого бездельника ?

Блиск думки• 17 ноября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
як ефективно можна наказати? я серйозно
Та ніяк, то люди переносять свої методи ’виховання’ трирічних дітей на підлітків, і думають, що воно все те ж саме, тільки розмір більший.
Але це так не працює.
Дуняша• 17 ноября 2023
Ответ дляБлиск думки

Це все теорія. На практиці це все виглядає інакше. У вас була подібна ситуація? Можете поділитись конкретним прикладом як вирішили, які точки дотику, чим мотивували?
Водійка хімарса• 17 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Подскажите как? Какие-то примеры
Дети разные, к каждому свой подход придётся искать. Мы полтора года последние выгребаемся. Сейчас - небо и земля в сравнении с тем, что было. Сын чуть старше. Пью успокоительное, чтобы не орать и не оттолкнуть от себя ребёнка. И постепенно, постепенно решаем проблему.

Всё банально на самом деле - интересный досуг, внимание родителей, общение с родителями в первую очередь не в негативном ключе (когда вы только орете и требуете). Если деструктивная компания в школе, во дворе - искать другую. В этом смысле спортивные секции хороши, особенно, если тренер неравнодушный.
Некомильфо• 17 ноября 2023
а что, он пошел в 8 лет в школу ?
Гарантую неперелевки• 17 ноября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
анологічно((((((((((((( теж 12 років
що робити думаєте?
Поки забрали телефон. Напевно будемо кнопковий купляти замість цього. І дуже багато розмовляти
GaleTTa• 17 ноября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
як ефективно можна наказати? я серйозно
Правило Лесд
Выбрать то чем можно наказывать - например ’сон’.
Т е. рисуете прям график на холодильнике, где например в случае выполнения своих обязанностей ( учеба) ребенок ложиться спать в 23´00.
Если он проигнорил и забил, каждый раз уменьшается время на час, но это естественно нужно контролировать, без криков но уверенно и без лишних слов.
Если он выполняет задание дополнительно ( может уборка или ещё что-то), вы возвращаете ему этот забранный час.
Водійка хімарса• 17 ноября 2023
Ответ дляБлиск думки

Именно так. Это долго, сложно, требует много усилий от родителей, когда уже есть проблемы, но это работает.
valuda• 17 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Подскажите как? Какие-то примеры
У мене донька, і щоб вона не витворяла, я тихенько їй кажу, всерівно мене тебе любимо з татом.
Такий період складний, вона все знає, все вміє, самостійна дуже, а шапку забула вдома)))
Радість перечекати цей кризис..
Дюйм оф о4ка• 17 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
а что, он пошел в 8 лет в школу ?
В 7
є ж 4 клас
Дуняша• 17 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Радість перечекати цей кризис..
В мене також. Я теж так кажу. Але ніякого впливу це вже не має. Не буду вчити гегографію, біологію і історію і все.
Хочу в’язати, на тобі вчителя, все необхідне, потім ясно ніхто німого не в’яже. В холод шапку вдягти і куртку теплішу - ні і все, не змусите.
Ромашкинная• 17 ноября 2023
Йдіть, звичайно, до психолога, часи тяжкі, психологи теж їсти хочуть.