вкрации• 17 ноября 2023
Син "від рук відбився", йти до психолога?
В мене таке враження що я зі стіною розмовляю, 12 років, 6 клас.
Не робить нічого, увесь день в телефоні, покинув бокс і музичну школу, англійською займатися не має бажання. Ходить до репетитора з математики (математичний клас) і можливо піде на баскетбол, забив руку, тому поки чекаємо.
Навчання онлайн (іншого у нас в місті немає), тому забрати телефон не можу, брати на роботу з собою щоб контролювати уроки теж не можу.
Говорити без толку, кажу вчора о 22:10 щоб прибрали телефони і йшли спати, "Зараз ми дограємо, зачекай", о 22:30 викнула нафіг усю електроенергію в квартирі, а їм хоч би що, сидять, грають.
Психолог допоможе, чи то вже все?
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
анологічно((((((((((((( теж 12 років
що робити думаєте?
Для начала - смените все пароли. От своего акаунта гугл в первую очередь.
На вход в свой телефон пароль поставьте другой.
Желательно что то совсем новое.
Проверьте, не записаны ли у Вас где то пароли… где ребенку они доступны.
Ну.. и можете поискать какой то еще контроль.. возможно платный.. фемили линк давно испортился.
Желательно что то совсем новое.
вкрации
• 17 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
а где отец этого бездельника ?
десь у іншому місці бездельнічає
вАлнуюся сильнА• 17 ноября 2023
Така ж історія почалась з карантином, з он-лайн навчанням, оцінки були жахливі. Розставила для себе пріоритети, займалась з ним математикою та англійською сама.До репетиторів ходив на німецьку та українську. Німкеня від нього відмовилась, бо не вчив, міг прогуляти. займався ще бально-спортивними танцями і тхеквондо. Для нього он-лайн навчання було в його уявленні для того, щоб він грав в компі. Завдання здавав невчасно, міг здати пусті роботи. Зараз в 9 класі, зірок з неба не хватаємо, але все сам здає без нагадувань вчасно, Алгебру, геометрію та англійську досі з ним вчимо разом , краще б було найняти репетиторів, але ж тепер це для мене дорого. Тепер грає в баскетбол. Моя Вам порада: розмовляйте, аргументуйте ( не завжди в мене получалось без криків) і все буде у вас добре. Це Ваша дитина, любіть свого сина таким, яким він є. Дитина все одно в цьому віці бере більше з сім´ї, ніж від оточуючих. По психологу: якщо є можливість - сходіть, багато цікавого для себе почуєте,
Ширли-Мырли• 17 ноября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Именно так. Это долго, сложно, требует много усилий от родителей, когда уже есть проблемы, но это работает.
Это требует усилий даже когда еще нет проблем.
Но родители сначала сами приучают ребенка к телефону, когда дают ’чтобы поел’, ’чтобы тихо посидел’ и тд, а потом чудеса, ребенок отлипнуть не может
Вимагаю спілкування• 17 ноября 2023
Попробуйте сами к работе себе добавить несколько кружков и ходить годами, невзирая на то, что надоело
Ответ дляРанковий базар
Желательно что то совсем новое.
Це не вихід. Ви цим відштовхуєте дитину від себе.
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Что б сблизится с ребенком не обязательно давать ему все доступы.
Бывают ситуации когда нужен контроль и пароли.
Любительница• 17 ноября 2023
Он не отбился от рук, он просто зависимый от гаджетов. Нет альтернативы его электронному другу. Я за контроль времяпровождения за гаджетами. Установить программу и лимитировать время. Поверьте, через недельку это будет другой мальчик. Свободное время начнет забивать другими вещами. Тогда, может, интерес проснется к секциям.
Забобонний фрукт• 17 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Выход. Есть понятие политик безопасности
Забобонний фрукт• 17 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
Вот именно, либо обменять на то что он хочет и тогда он будет идти к цели, и вам будет проще. Знаем приходили.)
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Це не правда
Что именно не правда ? Что нужны границы? Что иногда нужно помочь затормозить, если ребенок сам еще не может?
Ответ дляРанковий базар
Добре, я не психолог, нічого стверджувати не буду, але відбирати належить і доступи , це не інструмент який спрацює.
Ну але я так розумію ваш шлях, це заборона і відібрати те, що дали раніше-бо вас так зручніше.
Це не про кордони.
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Це не про кордони.
Мій шлях не відбирання. А контроль часу сидіння. І це не тому, що «мені так зручніше». Це тому, що є певні проблеми (у кожної дитини можуть бути свої проблеми, які потребують контролю) де потрібно контролювати час, який дитина проводить «в моніторі».
Ответ дляРанковий базар
Желательно что то совсем новое.
Де тут про обмеження?
Желательно что то совсем новое.
Де тут про обмеження?
ПАЦАНКА О• 17 ноября 2023
Звичайна поведінка звичайного підлітка.
Багато написано розумними людьми, як дорослі повинні себе поводити з дітьми, але ж більшості потрібний миттєвий результат, щоб дитина стала зручною, то вони й кажуть, що це все ’теорія’, яка ’не працює’
Ранковий базар• 17 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Желательно что то совсем новое.
Де тут про обмеження?
Желательно что то совсем новое.
Де тут про обмеження?
Ви реально не розумієте? Батьківський контроль не тупо блокує весь телефон (так, він може, але не всі цю фічу юзають). З ним можна виставити ліміти часу на кожну програму. Можна зробити так, що б телефон блокувався на час сну (наприклад з 21.00 до 7.00)
Якщо дитина знає паролі батьків то батьківський контроль ламається на раз два. І все, ніякого контролю часу.
Так Вам зрозуміліше буде?