Анютины ласки• 17 ноября 2023
Моя казкова історія про те, як я вийшла заміж за багатія. Ніхто не повірить
Влаштувалась на роботу звичайним секретарем. У айті компанію. Там був керівник відділу системних адміністраторів - ми з ним вирішували деякі робочі питання. Він мені подобався, але я розуміла, що варіантів 0 , бо він високий красунчик, а я повна і ростом 160.
Спочатку просто спілкувались по роботі, потім помітила, що він постійно на мене дивиться. Ну я зрозуміла інтерес, через деякий час пішли на побачення. Туди-сюди - я вже вагітна і ми в шлюбі. Всі на роботі дивувались, а деякі відверто заздрили.
А у вас є подібні історія про принца і попелюшку?
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляТелепузик
доказательства будут ?
дайте хоть фото пачки денег или скрин счета.
Или он вам деньги не дает ?
Тут три несостиковки відразу. Заміж за багатія, але до чого тут сіс адмін? Секретар в айті? Відділ сісадмінів? Сісадмін високий красунчик ващє ору😂😂😂
Напланетянка• 17 ноября 2023
Ответ дляВот Она Я
На безрыбье и сисадмин - принц!
Может, приходил кран ремонтировать....
Ростки жимолости• 17 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
Ваши свадебные фото естт ’’у всіх соцмережах’’?
Мабуть репортаж в журналі Вог або Ель
Пополняю_Карму• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
звісно
і у фейсбуці, і в інстаграмі
Що підтверджує мій комент вище.
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
здається була десь 73-75
при зрості 160-163 десь
Кубік
Анютины ласки
• 17 ноября 2023
Ответ дляКавуся
Руководитель отдела сисадминов - богатей? Угу, верю.
Я вот знаю другую историю. Девочка работала в банке на открытии текущих счетов. Клиенты приходили разные, а девочка хорошо выглядела и строила глазки. В результате вышла замуж за владельца крупной торговой компании.
а скільки їй було років? худа? не знала, що ’строить глазки’ допомагає вийти заміж
Напланетянка• 17 ноября 2023
Ответ дляТелепузик
конечно, она же везде их выложила, где только можно
А на Советчице нельзя
Бабка-байкерша• 17 ноября 2023
Пошла я такая утром в магазин за шампанским, иду такая с бутылкой веселая и останавливается лимузин, и все он покорен, я замужем за миллионером!
Напланетянка• 17 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Так все обычно и выходят замуж
Та прям багіня• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
здається була десь 73-75
при зрості 160-163 десь
Як ви на облік стали не знаючи ваги і зросту? 😂
Підкажу, там міряють і зважують. 🤪
Кавуся• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ну теперь будете знать. Она сознательно искала подходящего ’принца’ и выглядела соответствующе. Вообще, знаю несколько таких историй с секретарями, которые поймали себе принцев.
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляРостки жимолости
Мабуть репортаж в журналі Вог або Ель
В газеті сісадмін тудей😂
Анютины ласки
• 17 ноября 2023
Ответ дляКавуся
ви не відповіли на мої питання
рада за неї
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
А на Советчице нельзя
Бо ви тут всі шерлоки, що портят фсьо
Кавуся• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
ви не відповіли на мої питання
рада за неї
Да, худая, стройная, с прекрасной фигурой, очень красивая. Сколько лет, не знаю. Кстати, мой муж начинал сисадмином, так что про богатея очень смешно
Инста_Богиня• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
звісно
і у фейсбуці, і в інстаграмі
А на Совєтчіці нема, це дуже образливо
треба поскаржитися адмінам
Анютины ласки
• 17 ноября 2023
Ответ дляКавуся
мій не починав, він вже керівник відділу сис адмінів
підлеглих 7 чоловік
ЗабежАЛОЧКА• 17 ноября 2023
на ютубе есть история про миллионера )им до 25,у девушка больше чем модель плюс сайз
Анютины ласки
• 17 ноября 2023
Ответ дляКавуся
а вік який? бо у мені було 28
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Нє-нє так ви слона не продасте. Спершу має бути трагедія, а потім хеппі енд. Йду я зранку в атб по гречку по акціі, а далі по тексту.
Кавуся• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
підлеглих 7 чоловік
Мой уже тоже далеко не рядовой админ, так что да, смешно
Кавуся• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
а вік який? бо у мені було 28
Читайте внимательно, все написала
Анютины ласки
• 17 ноября 2023
Ответ дляКавуся
Читайте внимательно, все написала
ну старше 30, чи 20 років?
Кавуся• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
ну старше 30, чи 20 років?
Я паспорт у нее не спрашивала, думаю примерно вашего возраста
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
підлеглих 7 чоловік
ОГО!!!! Цілих 7??? Дайте угадаю у нього зарплата мабуть ціла тисяча баксів- багатій канєшна