Фиона Шрековна• 17 ноября 2023

Мембранні комбінезони теплі?

Чи під низ треба вдівати ще шари одягу? Овчина більш зручна виходить?
Да Щас же• 17 ноября 2023
Мембранные не греют
Мембрана не пропускает влагу внутрь, и выводит влагу ( пот) наружу
Если спокойный или малыш - грейте его овчиной
Научительница• 17 ноября 2023
Овчина? Хіба хтось ще таке купує?
Пургену мне• 17 ноября 2023
Рейма, например, холодная, но если ребёнок бегает и активно гуляет, если одеть термобелье и флиску, то супер. Для деток, которые ездят в коляске, санках - ни за что.
автор Фиона Шрековна • 17 ноября 2023
Ответ дляНаучительница
Овчина? Хіба хтось ще таке купує?
Купують
автор Фиона Шрековна • 17 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Мембранные не греют
Так, ось це і турбує..
Пургену мне• 17 ноября 2023
Ответ дляНаучительница
Овчина? Хіба хтось ще таке купує?
Я своему в годик брала. Он уже бегал. Но если упал в овчине, то так и лежал) жутко неудобно) зато тепло, да.
Ласковая_львица• 17 ноября 2023
Все дитинство брала малій термо комбези та флісову піддьову, ніколи не мерзла. Овчина дуже об´ємна, обмежує рухи.
Научительница• 17 ноября 2023
Купуйте пух/перо, якщо дитина мерзляк. Звісно, якщо сидіти в колясці і мало рухатися, то мембрана не підійде. Але якщо активно проводити час на вулиці, то та ж Рейма супер. Термо білизна і зверху комбінезон. Дитині зручно, ніколи не пріла, як діти в Ленне.
Дай подивлюся• 17 ноября 2023
Овчина объемная и тяжёлая,сковывает движения, не удобная, подходит не ходячему малышу. Активному мембрана и многослойная одежда
Петриківна• 17 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Мембранные не греют
Або пуховим. Gap та Columbia- двоє дітей від року до двох носили. Легкі та теплі. Також є Рейма пухова, але боюсь навіть уявити яка на них зараз ціна.
Ананомчикус• 17 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Мембранные не греют
Мембранні є різні,є дуже теплі типу swedemount.і там дуже високі показники.можете подивитись на сайті.і в рази дешевше reimи