КинДза• 17 ноября 2023
Хто любить ці аромати, які вам ще подобаються?
Трошки старі, але це з цього, що майже всі знають і мені подобається.
ХвилювАллочка• 17 ноября 2023
In red нагадав мені студентські роки, ми з подругою купували один на двох.
КинДза
• 17 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Фото 2 сейчас по акции на мейкап.Хороший аромат?
Ну мені подобається, завжди є в мене, він мені як один з базових і види доречних, не гучних і коректних.
Непозбувна Бентега• 17 ноября 2023
Ответ дляКинДза
Не сильно удушающий, сладкий?
КинДза
• 17 ноября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Ін ред туалетка взагалі не подобається. А от парфумована дуже зайшла, такий затишний і спокійний, на мій смак
КинДза
• 17 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не сильно удушающий, сладкий?
Ні, він навіть ближче до унісексу.
Не пириживай• 17 ноября 2023
Перший не знаю (червоний). А СК цей мені не дуже подобається. Не на стільки щоб я його придбала
Tatka Kiev• 17 ноября 2023
Подобається цих два аромати, але давно вони в мене були
Зараз в мене Zabig, Армані Сі, Abele Gritti, Zen
Moschino чорні та туфелька на холод,)
Баба на горошині• 17 ноября 2023
Булгари Омния Аметист для меня - аромат в стиле Ин Ред. Для ранней весны. Есть ещё Мися Шанель, но это конечно аромат на много уровней выше Арманда Баси
Mikulishna• 17 ноября 2023
первый был когда-то, второй не знаю.
сейчас пользуюсь Hermes Un Jardin sur le Toit и Hermes Un Jardin en Mediterranee
Я инженер, меряю от 1• 17 ноября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Moschino чорні та туфелька на холод,)
це копii на Zadig та Adele Gritti мабудь
Забризкана водою• 17 ноября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Moschino чорні та туфелька на холод,)
Zadig?
КинДза
• 17 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Первый был в молодости. Мне кажется он сильно простоватым
Я таке не люблю. Всякі бакари не для мене. Хоча бувають виключення, дещо подобається з ніші.