Вакцениро Вона• 17 ноября 2023
Плитка на фартух
Не знаю яку обрати , тому думала купити таку, універсальна як на мене, може хтось знає у яких виробників є схожа, але " цеглини " правильної форми, або ж під мозаїку, буду вдячна
Мост_Устал• 17 ноября 2023
На стенді гарна, але в повсякденному житті не рекомендую. Поправте мене...
Вакцениро Вона
• 17 ноября 2023
Ответ дляМост_Устал
Може й так, але їх стільки... не млжу визначитися, мармур точно не хочу
Вакцениро Вона
• 17 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Та ну. Добро пожаловать в 2008 год. Столько плитки сейчас, разной, зачем эти кирпичики грустные
Буду рада якщо запропонуєте щось краще, окрім мармуру
Я не вмію вибирати (
Мост_Устал• 17 ноября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Йдіть на сайт виробника плитки, фільтруйте по новизні. Вам вище правильно написали ´привіт 2008´
Залізний занавіс• 17 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Чого погана? Моїй 10 років. Наче і нічьо
Вже трішки застаріла.
Доктор Хаос• 17 ноября 2023
Сюрреалізм - одна тема про сльози через зруйноване житло, нижче про ремонт
Мать драконов• 17 ноября 2023
Зараз модна довга величезні плити, знайомий розказував, недавно як раз тема була
Залізний занавіс• 17 ноября 2023
Ответ дляМост_Устал
Як приклад, не реклама
5 років тому була вау. Зараз вже ні
Сиджу тихенько• 17 ноября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Я не вмію вибирати (
В мене ця плитка в ванній, от всі три що у вас на стенді)))) в цих квадратиках тільки 1 стіна. Це квартира під оренду, однушка. В кухні не знаю чи вона доречна, так як квадратики-кабанчики там хаотично з різними «заваленими» краями. На кухні фартух зробили з тієї ж плити, що на робочій стільниці. По ціні однаково, але наче більш естетично.
Дружная семейка• 17 ноября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Вже трішки застаріла.
Это классика, чем она устаревшая, а как раз вот эта под мрамор через 5 лет будет ка та плитка с цветами и фото кофе и прочей лабуды с бордюрами.
наКоблучках• 17 ноября 2023
Не знаю який у вас виробник , я брала таку в котельню свму дешеву ось як виглядає. Менше швів то краще, в мене кабанчик то я дуже розчарована
Вакцениро Вона
• 17 ноября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
І потрібно було про це написати тут щоб що?
Мені 40 років і це мій перший фартух, легше?
Kusalochka• 17 ноября 2023
Ответ дляcandy07
Вы сейчас бы делали то же самое? Она не плохая, просто только у Вас на стене ей 10 лет
Вакцениро Вона
• 17 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
Я взагалі хотіла 50-55 см в висоту і максимально довгу, то такого формату немає, на жаль, з тих що 60 см в висоту нічого не подобається, тому дивлючь вже на менші
Kusalochka• 17 ноября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Я не вмію вибирати (
Предлагаю микроцемент или стеновые панели.
Дружная семейка• 17 ноября 2023
Ответ длянаКоблучках
Это не кабанчик, это од кабанчик, а это большая разница.
Вакцениро Вона
• 17 ноября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Дякую за Ваш відгук, так, саме тут цеглини неправильні, тому питаю, може десь є рівненькі
Набридло вибирати, вже всеодно що, бо терміново потрібно
наКоблучках• 17 ноября 2023
Ответ дляДружная семейка
Ця в мене в котельні а кабанчик на кухні то я не задоволена кількістю швів. Навчіться читати
Вакцениро Вона
• 17 ноября 2023
Ответ дляПампушечка
Автор, а скло не розглядаєте?
Було б ідеально, але вийде значно дорожче ніж плитка
Сиджу тихенько• 17 ноября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
То не робіть, зробите потім з меблевої стільниці. Нас хлопці, які кухню робили на це уговорили, в принципі не погано вийшло. Це одразу після встановленння, тому не прибрано. Кухня дешевого сегменту, без «ізисків»
Дружная семейка• 17 ноября 2023
Ответ длянаКоблучках