Майор Медуза• 17 ноября 2023
Родила ребенка, как вернуть обратно?
Очень устаю, хоть и все помогают. Просто тяготит само присутствие ребенка, того, что он появился, хоть и очень люблю. Хочу быть опять свободной , принадлежащей сама себе .
Ответ дляМальдивирую
От чесно, я дуже прагматична особа, але вже навіть я у ступорі.
Як тільки з´являються якісь незручні теми щодо ситуації у країні, так тут же іде навала троллів з анальним сексом, гнобленням дітей і іншим інфосміттям((.
Можете банити((
які незручні теми?
Тумба-юмба• 17 ноября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Нажаль це не можливо, це зворотній бік батьківства ти собі вже не налижиш на все життя по суті
Батьківство ще нікому не заважало нализати на життя. У кого це заробіток, тому діти тільки стимул лизати більше.
КонхфЭдкаТузик• 17 ноября 2023
Є варіанти. Але вашої дитини вже ніколи не буде з вами. Готові до цього?
Мальдивирую• 17 ноября 2023
Ответ дляRiesling
які незручні теми?
Наприклад про знесення квартири на окупованый території, чи про мобілізацію(
Як тільки в топі з´вляється більше трьох болючих тем, так зразу і полилось лайно в труби((
От зараз в топ вилізли бєрємєнні дочки, ненависні сини і шукачі піцци((
Анонім Перший• 17 ноября 2023
Ответ дляПопразендовна
Да, назад дороги нет. Нужно принять что теперь так.
Лет в 20 полегче станет
Почему в 20-то?
Панна Кота• 18 ноября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Блин, вот все ржут, а у меня тоже были такие мысли. Моему 3.
і в мене. і були думки що це було найгірше рішення в моєму житті. але це були складні періоди, тотальні недосипання, постійне невдоволення в дитини. потім стало легше і цікавіше.