Вумна вутка• 18 ноября 2023
Sinsay доставка
Хто робив замовлення останнім часом. Ваші посилки стоять, не відправляються? У мене з 11 листопада замовлення “в очікуванні». Можливо, це через страйк на кордоні?Чи тільки в мене не відправляються так довго?
Забрызжу ядом• 18 ноября 2023
Заказ делала 04.11. Отправили 9-го. И только вчера пришло сообщение, что уже в Украине и едет ко мне. Завтра получу.
Вумна вутка
• 18 ноября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дякую, значить мені ще чекати і чекати😢
Дама_с_коготками• 18 ноября 2023
Тоже с Польши заказала 13 числа, пока в Польше.
Обычно если в субботу закажу, в пятницу уже на почте.