Тень льва• 18 ноября 2023
Девочки, кто живёт во Франции - расскажите, пожалуйста
О жизни и быте. Очень интересно.
Никогда не была. Но всегда хотела побывать).
Смотрю фото из гугла - очень красивая страна. А как на самом деле?
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
Дуже гарна, прям моя любоффф
Где работаете? Кем? Зарплата? Сколько стоит аренда? Образование? Медицина?
Я таке знаю• 18 ноября 2023
Справді дуже гарна і комфортна країна, такої природної різноманітності ніде в інших країнах не зустрічала
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
А про быт?
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Що саме вас цікавить?
В каком вы городе? Где работаете и какая зарплата. Что с образованием и медициной. Аренда, цены на покупку жилья. Чем живут местные: увлечения, развлечения... все
Кто крайний?• 18 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Я там працювала пів року після війни і жила у знайомих. Вже давно повернулася в Україну. Французи класні, дуже балакучі, мені шкода, що я не вивчила їх мову, хоча дуже старалася. Але пів року-це мало, хоча на касі вже освоїла їх «ву вулє е сак» Природа гарна, архітектура теж. Багато чого з кулінарії підчерпнула, у них в кожній родині є купа посуди для випікання і всякого різного
Я таке знаю• 18 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Живу біля Парижу , працюю в Парижі. Асистент бухгалтера , зарплата 1700 на руки. Від шкіл я просто кайфую, з дітьми дуже добре займаються, велике різноманіття додаткових занять. З медициною все добре, вона страхова, до лікаря можна потрапити хоч в той же день. Місцеві люблять багато відпочивати і мало працювати, мені такий ритм підходить.
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Если мало работать и много отдыхать - жить нужно очень скромно).
Сколько стоит ваша аренда? Что именно арендует? Сколько стоит добраться на работу?
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Класно у Франції, сумую за неюале для життя не знаю чи обрала би
Расскажите
Я таке знаю• 18 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Тут так прийнято, робочий тиждень 35 год і відпустка від 30 робочих днів на рік, тому є час відпочивати. Оренда коштує 1200 (3 кімнати). Проїзний на всі види транспорту 80 євро /місяць, але половину компенсує роботодавець
Кто крайний?• 18 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Медицина по страховці. Принцип як у нас: є застосунок, обираєш лікаря і йдеш. Школа молодша класна, навчання до вечора, телефони заборонені, є обід з 12 до 14 у всіх! В цей час всі хавають. І це круто. Студенти, викладачі, заводи-всі в рівних умовах, у всіх обід. Взагалі вони на кафешках і їді помішані. А ще у них зазвичай багатодітні сім’ї і діти прям погодки.
КошкинДом• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Що саме вас цікавить?
про кількість арабів і їх поведінку розкпжіть
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляТень льва
З роботою складно, французи чудих не люблятьоренда +-1200€ рсвцта до 26 років безкоштовно
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Податки високі досить
Я таке знаю• 18 ноября 2023
Ответ дляКошкинДом
Я живу в хорошому районі, араби є, але вони такі ж люди як й інші , на роботі теж працюю з арабами - все добре. Проблеми з ними є лише в ’чорних’ районах
КошкинДом• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
а таких районів багато?
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
А сколько зарабатывает ваш муж? Где работает?
Радикальная• 18 ноября 2023
Никогда не любила эту страну, пока не побывала. Нашла друзей на всю жизнь, побывала во многих городах, благодаря им, работала в ресторане- жарила блины, картошку фри. Угощала всех борщом, его потом мне заказывали знакомые на офисы. Это был нелегальный заработок . Не деньгами. Мне потом помощь от них шла невероятная. Путешествия и много нового. Язык с нуля учу. Мечтаю вернуться. Меня там ждут. Но..... Семья здесь и я не могу бросить. Моталась туда сюда, но сейчас здесь с самыми тёплыми воспоминаниями! Мне там бесплатно сложную операцию сделали, снабдили медикаментами и всем, что есть. Благодарна безмерно людям. То ли повезло, то ли мне везёт всегда с людьми. Красиво и спокойно. Жила в Нормандии. Два раза в неделю в Париже.
Я таке знаю• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Податки високі досить
Такі ж як в Україні, хіба що ви дуже багато заробляєте , тоді буде додатковий податок
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
А живут на что при многодетных семьях? Уровень зарплат, я так понимаю, не очень высокий?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Ви зараз пожартували?
Я таке знаю• 18 ноября 2023
Ответ дляКошкинДом
а таких районів багато?
Не так багато , для життя краще вибирати ті, де живуть в основному місцеві , там і школи кращі, і обстановка загалом
Яйцеголовая• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
не знаете, трудно там подтвердить укр. диплом, чтобы по специальности работать?
Я таке знаю• 18 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Біля 3 тис, займається обслуговуванням котлів і кондиціонерів
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляРадикальная
А что по деньгам?
Радикальная• 18 ноября 2023
Ответ дляТень льва
А что по деньгам?
Я получала 2000 евро, на руки 1500.
Тень льва
• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
3 тыс на руки? Это сколько грязными? Он француз?
Закусенец• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
А как вы работу искали. Закончила курсы, не Франция, но ищу работу типа ассистента бухгалтера. В Украине никогда бухгалтером не работала.