Хома з пастою• 18 ноября 2023

Нарешті я знайшла нормальну роботу, просто плачу від щастя

І так, я не тріль, а просто дуже щаслива.
Знайшла роботу офіс-адміністратора у невеличкій компанії, працюю безпосередньо на власників і з ними найбільше спілкуюсь. Решта в колективі - чоловіки: допомагають, підказують, жодних пліток і доносів. Зарплата 20 тисяч. До мене ставляться з повагою, відпускають раніше, якщо щось не так зробила "нічого страшного, ти ж тільки вчишся" , якщо багато роботи " ти не втомилась? нічого, завтра доробиш". Влаштована офіційно, моя робота їх влаштовує і вони ставлять плани на мене, я відчуваю що мене цінують.
Я просто ридаю, як мені пощастило.
А в попередній компанії я працювала за 13 тисяч гривень, до мене ставились як до сміття , бо посада секретаря не була ні для кого авторитетною, постійно скаржились моїй керівниці, якщо я комусь не посміхнулась, постійно пресували і кричали просто так не розібравшись. Моїх старань ніхто не бачив і не цінував. Була оформлена як фоп, за один день просто взяли і звільнили.
Просто порадійте за мене, як мені мало треба для щастя))
Зоя Жорівна• 18 ноября 2023
Поздравляю, это супер
автор Хома з пастою • 18 ноября 2023
Ответ дляТочу ляси
Поздравляю. Но я так устроилась в одну компанию, директор был душка и паинька. А через год полезло из него его истинное нутро. Причем, что самое худшее, это то, что он в глаза говорит ’ничего страшного, ты только учишься’, а потом передает замечания через десятого человека
так, є таке . але у мене інша ситуація, єдині керівники - це власники
автор Хома з пастою • 18 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Поздравляю, это супер
Дякую
Точу ляси• 18 ноября 2023
Ответ дляХома з пастою
Аналогично. Но он найдет, через кого передать информацию
Не люблю натовп• 18 ноября 2023
а на старій роботі вони закрили Ваш фоп? не буде проблем з податковою? я завжди боялась такого оформлення
автор Хома з пастою • 18 ноября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
закрили
автор Хома з пастою • 18 ноября 2023
Ответ дляТочу ляси
поки ще ні в кого зауважень не було до мене за 2 місяці
але я матиму на увазі, дякую
МЕСТО_Встречи• 18 ноября 2023
Насправді, це дуже важливо, коли почуваєш себе цінною та потрібною. Хочеться жити, працювати, віддавати. Я вас вітаю!
автор Хома з пастою • 18 ноября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дякую !
Люблю джаз• 18 ноября 2023
я очень рада за Вас, поздравления
но счастье любит тишину ( на будущее)
ЯсноВидящая• 18 ноября 2023
Вітаю, в мене так само. Хоть зп меньше, але робота чудова
Пьяная вишня• 18 ноября 2023
Автор, вітаю!!! Я вас дуже розумію, бо сама нещодавно влаштувалась на подібну позицію і теж в чудовий колектив🥰
Фляшка на трьох• 18 ноября 2023
Вітаю ! А що входить в ваші обов´язки ?
Розовый сапфир• 18 ноября 2023
Вам повезло.
Но помните, что счастье любит тишину.
Звезда в шоке• 18 ноября 2023
Ответ дляХома з пастою
мені вже фейспалм поставили
А вообще очень рада за вас! Тоже хочу хорошую работу)))))