Слобожаночка• Изменено 18 ноября 2023
Дівчата, яка зп влаштувала би Вас, при умові...?
При умові, що віддалений формат, з 8 по 17, 5/2, але є трекер, нікуди не відлучишся. Потрібно збиратись, одягатись, фарбуватись як в офіс, оскільки багато зустрічей, нарад.
По обовʼязкам не напряжно, іноді (раз на тиждень) можна суп зварити паралельно. Не керівна посада.
Яка б зп Вас влаштувала за таку роботу?
БезникаяЯ• 18 ноября 2023
У різних містах різна оплата за офісну роботу. У вас майже те саме, тільки без дороги на роботу
Бубль Гум)• 18 ноября 2023
20-25. Я примерно так и работаю, только без нарад, в пижаме сижу, суп варить могу. Мне мои 22000 норм.
жижифреймут• 18 ноября 2023
Работа-то сама в чем заключается? Вы описали все, кроме рабочих задач
Кидстаффовка• 18 ноября 2023
На роботу з трекером я б пішла лише якби геть з голоду помирала, або якби зарплата така, що за півроку квартиру куплю. Тому - не менше $6000/місяць, щоб я погодилася.
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляГола з конопель
1600$
О, мені теж подобається) А чому саме 1600
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Моя ,як зараз влаштовує. Звичайний мінімум країн ЄС на людину
Це скільки?
Гола з конопель• 18 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Бо є така стабільність)
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
В піжамі не можу, клієнти-колеги.
22 класно
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Рутинна офісна робота, зустрічі, але онлайн
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляХуАнита
С трекером ни накакую бы зп не пошла, слежка это унизительно
Мені норм, більше за безпеку ноута хвилювалась, прибрала все особисте
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
а що за трекер? на руці? відстежувати, коли Ви в туалет йдете?
Да там він вкл тільки коли налаштовують програми. І все. Просто потім потрібен для роботи тільки цей ноут. А усі зустрічі під запис йдуть. Просто довго описувати, тому написала трекер. Суть в тому що не можна відлучитись кудись з дому
...аяприкольная• 18 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
за это получают 6700 грн с налогами
Бубль Гум)• 18 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
То не страшно, приспособитесь. Денег просите не меньше 20000.
Слобожаночка
• 18 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
за это получают 6700 грн с налогами
Там в євро писали
Латвийские_Номера• 18 ноября 2023
Если общаться сидя за компом, то можно в деловом пиджаке, с макияжем, но в трусах и тапочках))
И суп сварить в рабочее время - это отлично, наверняка можно и не раз в неделю, если приспособиться.
А сколько вам предлагают за такую работу?