Ищу Аленя• Изменено 18 ноября 2023

При виборі чоловіка чи було для вас важливо наявність житла у нього?

Ситуація така. Чоловік в усіх стосунках дуже хороший. Позитивний, добрий, хазяйновитий, прекрасно готує, вихований і чемний. Але не має житла. Вірніше воно було, на нього заробив, але втратив. Чоловіку під 50 р. Зараз працює і знімає житло.Але це поки молодий ще. Що буде на пенсії? Заробити він вже навряд чи зможе. Сама живу з батьками, бо в нас квартира велика. Місця всім вистачає. Почуття до мужчини є, він толковий, але ж не будемо ми знімати житло до скону...в теперешніх умовах, коли доходи впали, зп врізали( до війни я отримувала 35-36 тис. Зараз 20 тис ледь виходить). І шкода чоловіка такого втрачати, бо людина добра, чуйна, справедлива, тварин любить, мене обожнює. Плюс я маю дитину підлітка ще. Спільну мову всі познаходили,але йти зі свого на зйом дуже не хочеться, хоча і можна і бажано. Але скільки можна знімати те житло..?? В 70 р.знімати житло?
Телефон Рубика• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Стосунки були після смерті . Шлюбів ні. Не мігзнайти кохання. Вже й не вірив що щнайде. Казав що усе не то. А тут я як з його мрій. Він аж труситься наді мною . Цевидно. Закохався як хлопчик і зочестворити сім´ю. З іншими бадання не мав. Жінка померла 7р тому
Ну тогда поговорите с мужчиной, как он видит ваше будущее, где вы будете жить все вместе. Может жильё в ипотеку возьмёте.
автор Ищу Аленя • 18 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Не в цьому справа. Ви не заробили на житло для власної дитини. Ви взагалі цього не плануєте?
В дитини є житло. Окрема 1 кімн. Квартира. Записана на ній. Але поки за договором гроші від зйосу йдуть іншим людям. Дарча на дитині.
Natalia505• 18 ноября 2023
Доросла жінка живучи з батьками, маючи дитину, запитує скільки чоловік може знімати квартиру? Автор, він працює і оплачує своє житло, те яке він сам собі дозволив у вас навіть цього немає.
Вумна вутка• 18 ноября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
не одинаковые, автор в худшем положении, она с прицепом
Но её текст такой, типа она выбирает из своей очереди ухажоров
Natalia505• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
То чого ви не можете проживати в ній, а чоловік оплачувати комунальні? Або збільшити її. Варіантів маса насправді
автор Ищу Аленя • 18 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Ні.за договором там живуть квартиранти.і жити втрьох в 1 кімн квартирі..це не варіант. Це великі незручності. Всім тулитися на купі.
автор Ищу Аленя • 18 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Збільшити? Щоб збільшити треба мати гроші щоб докласти. Разом з мч я збільшувати не хочу, бо ця квартира планувалася для дитини коли виросте. Спільне житло це вже не моє. Якби я у свій час піддалась колишньому і пролала це житло, щоб купити білтше, то я б не мала нічого на сьогодні.
автор Ищу Аленя • 18 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
Таки выбираю. Потому что 3 уже отказала. Не нпавятся, хотя они очень хотели..44, 46 и 48. 44 сразу отшила, т.к детей не поанирую. Поэтому пусть ищет дальше. А вот 48 летний спустя гтд все равно звонит и напоминсет о себе. У меня внешность и качества такие что что я могу таки выбирать на сегодняшний день.
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Так)) купував на базі оптом)))
Тоді жлоб
автор Ищу Аленя • 18 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Я,не знімаю і живу по закону в свому. Дитині є окреме житло. Дарча на дитині.
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Є донька,то звісно що спадок ій буде.В діда 2 квартирі в центрі міста,живе донька і внук,а він в хаті на околиці.Глядять його,оперують,лікують,всі вже суглоби поміняні,але шевелиться.
ОК. Буду шукати іншого.
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Тому в нього і нема свого житла. Бо бездумно витрачає кошти на аби кого.
Я теж кажу - транжира.
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Я його кохана. А не аби хто. І він хоче створити сім´ю. Квартира була.за 6 років зароьив у столиці. Але втратив. Багато хто заробив на квартири в новобудовах у столиці?
А як втратив? В карти програв?
Как нефиг делать• 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Все одно транжира!
А щоб ви написали про нього з його доходом, якби автору купив гілочку хризантемки?
автор Ищу Аленя • 18 ноября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Тобі написала б що жлоб.хоча хризантеми мені теж дарував. Прекрасні квіти
Как нефиг делать• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Як він втратив квартиру?
Закинув гроші на котловані?
Сердючка• 18 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Скільки Вам років? Знайти адекватного мужчину - лотерея, знайти алекватного мужчину в 50 - взагалі майже нереально.
Ви згодні на велику ймовірність самотнього життя і старості, але не згодні самій заробити на квартиру/разом заробити на квартиру/орендувати/жити у батьків/розраховувати дожити у спадкованій квартирі?
Не знайти чоловіка ,ви праві,як і нормальну жінку.
автор Ищу Аленя • 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
А як втратив? В карти програв?
Ні. Він не азартний.
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Ні. Він не азартний.
То як квартиру втратив?
Как нефиг делать• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Квартира за дарчою свекрів, так?
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Жлоб.
Хоча насправді люблю хризантеми.
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Так, квіти прекрасні! Тут я з вами згодна.
Как нефиг делать• 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Жлоб.
Хоча насправді люблю хризантеми.
Вам не вгодити)
Вумна вутка• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
И какие ж у вас такие качества?
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Вам не вгодити)
Та то я трілю.
Але автор не відповіла, де його (коханого) квартира поділася.
Да_Я_ТакаЯ_• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Мені 42. Так я розумію, що за вн.якостями це мужчина джек пот. Ще й без дітей і аліментів.
И Вы еще раздумываете?
Відповів всім• 18 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
И какие ж у вас такие качества?
Такі, що автору букет з 51рози - це фантастика (с)
автор Ищу Аленя • 18 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Ну враховуючи які тут з постів мкжчини пополамщики... що жлобяться 1троянду купити..он на днях був пост що мужчина пожлобився оплатити білет в кіно і купити попкорн..що за рік я нічого ні разу не заплатила при чоловіку цьому..то це дуже гарний показник. Ще й тепер.у війну..якщо колись до війни дарували охапками, то тепер дрсить рідко я бачу гарні букети, які несуть чоловіки жінкам.
Відповів всім• 19 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
У нас (обл.центр) навпаки повідкривалося багато квіткарень. І чоловіки, а особливо військові, купують багато букетів.

На вулиці я взагалі не бачу чоловіків з букетами. Тому що покупці букетів 51 розу везуть автівкою, а не гром.транспортом.