Ищу Аленя• Изменено 18 ноября 2023
При виборі чоловіка чи було для вас важливо наявність житла у нього?
Ситуація така. Чоловік в усіх стосунках дуже хороший. Позитивний, добрий, хазяйновитий, прекрасно готує, вихований і чемний. Але не має житла. Вірніше воно було, на нього заробив, але втратив. Чоловіку під 50 р. Зараз працює і знімає житло.Але це поки молодий ще. Що буде на пенсії? Заробити він вже навряд чи зможе. Сама живу з батьками, бо в нас квартира велика. Місця всім вистачає. Почуття до мужчини є, він толковий, але ж не будемо ми знімати житло до скону...в теперешніх умовах, коли доходи впали, зп врізали( до війни я отримувала 35-36 тис. Зараз 20 тис ледь виходить). І шкода чоловіка такого втрачати, бо людина добра, чуйна, справедлива, тварин любить, мене обожнює. Плюс я маю дитину підлітка ще. Спільну мову всі познаходили,але йти зі свого на зйом дуже не хочеться, хоча і можна і бажано. Але скільки можна знімати те житло..?? В 70 р.знімати житло?
Відповів всім• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Мені 42. Так я розумію, що за вн.якостями це мужчина джек пот. Ще й без дітей і аліментів.
Ох, і нік у Вас)
До речі, а Ви йоги любите?
Телефон Рубика• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Вы бы лучше задумались автор. Мужику почти 50 . Он ни разу не был женат и детей нет. И при этом вы говорите , что он такой замечательный. Не бывает так. Если вообще ни с кем отношения , семья не сложились , значит так есть какие то подводные камни\огромные тараканы, которых он вам пока не показал. Вы лучше будьте внимательны и наблюдательны.
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
А ви з такими заробітками, чому біля батьків досі були?
Їм зручно і мені. У кожного свої кімнати. Ніхто один одному в життя не лізе. Близько до школи та усіх гуртків. Знімати..коли вілтні кімнати пустують...
КараПузовна• 18 ноября 2023
Такий класний чоловік, і дама з причепом і претензіями. Хоча по факту сама житла не має. Да ви знайшли один одного)
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Ох, і нік у Вас)
До речі, а Ви йоги любите?
Так.
Как нефиг делать• 18 ноября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
не одинаковые, автор в худшем положении, она с прицепом
Є прицепи, як ви висловлюєтеся, в яких аліменти, як половина нормального доходу
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Батькі в своіх хаті живуть ,ще можуть жити і 50 років.Моєму сусіду 95 і на городі возиться.
Женатый?
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Он был женат. Жена трагически погибла. Детей иметь не могла.
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Щедрий. На днях подарував букет 51 троянда.фантастика
Транжира.
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Женатый?
Ні,одинокий,жінки років 15 нема.
Как нефиг делать• 18 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Хто сказав, що був не одружений
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Транжира.
Ні. Гроші збирати вміє. Але все зробить, щоб мої очі сяяли. Любить робити сюрпризи.романтичний. такий букет вперше.раніше дарував простіше
Как нефиг делать• 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Женатый?
З городом! Воно вам треба? З городу не вилазитимете!
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ні,одинокий,жінки років 15 нема.
А діти є? А то налетять спадок ділити.
Как нефиг делать• 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Транжира.
Не смішіть троянда від 50 у роздріб.
Якщо знати постачальника, то по 20 гривен можна метрові купити
Відповів всім• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Так.
Тоді це справді джек-пот.
Вибачте, але Ви будете дурепою, якщо не спробуєте створити сім´ю)
У Вас завжди залишиться можливість повернутися в свою дитячу кімнату у батьків)
Тим паче зараз таке життя, що не треба його аідкладати на потім.
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Не смішіть троянда від 50 у роздріб.
Так)) купував на базі оптом)))
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Чого я? Я буду їсти готувати.
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
А діти є? А то налетять спадок ділити.
Є донька,то звісно що спадок ій буде.В діда 2 квартирі в центрі міста,живе донька і внук,а він в хаті на околиці.Глядять його,оперують,лікують,всі вже суглоби поміняні,але шевелиться.
Светка-пипетка• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Тому в нього і нема свого житла. Бо бездумно витрачає кошти на аби кого.
Скляна миша• 18 ноября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Не смішіть троянда від 50 у роздріб.
Все одно транжира!
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Тоді це справді джек-пот.
От і в мене таке відчуття що цього мужчину не можна втрачати. Це той хто з ложки буде годувати, коли хворітемеш
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Все одно транжира!
Але ж на мене! Бо я його кохана. А то є такі жлоби...я при ньому ніколи ні за що не заплатила. Його слова- в моїй присутності жінка не платить!
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Я його кохана. А не аби хто. І він хоче створити сім´ю. Квартира була.за 6 років зароьив у столиці. Але втратив. Багато хто заробив на квартири в новобудовах у столиці?
Телефон Рубика• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
И ? Он после смерти жены ни других отношений, ни брака не имел?
Natalia505• 18 ноября 2023
Так у вас обох житла немає,в чому проблема? У вас є дитина але нема житла, для мене це досить дивно. Виходить що і в попередньому шлюбі ви на неї не заробили.
Светка-пипетка• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
А в чому тоді у вас питання? Щоб у 42 не дай Боже собою не продешевити
Ищу Аленя
• 18 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Стосунки були після смерті . Шлюбів ні. Не мігзнайти кохання. Вже й не вірив що щнайде. Казав що усе не то. А тут я як з його мрій. Він аж труситься наді мною . Цевидно. Закохався як хлопчик і зочестворити сім´ю. З іншими бадання не мав. Жінка померла 7р тому
Natalia505• 18 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Не в цьому справа. Ви не заробили на житло для власної дитини. Ви взагалі цього не плануєте?