Коленная ложечка• 18 ноября 2023
Кому облгаз повертав кошти за газ?
Така проблема, в київгазі переплата 11.000 грн, а нафтогаз пише борг, проблема в тому що і ті, і ті написали, неправильно показники.тепер така халепа, і доказати ні чого не можна. Нафтогаз кажуть їдьте до киїгазу, пишіть заяву, що повернули Вам кошти. Хтось з таким уже зустрічався?
Тетя Фрося• 18 ноября 2023
Мне вернули. Не деньгами вернули, а перечислили на новый счёт. Делала так как вам сказали. Поехала написала заявление, пару месяцев понервничала, но в итоге таки пришли.
Коленная ложечка
• 18 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Дякую за відповідь 🙏
Коленная ложечка
• 18 ноября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
так. все повернули, правда, чекала пів року (Закарпатгаз).
Дякую за відповідь 🙏
Стебель березы• 18 ноября 2023
В мене були переплати за транспортування, написала заяви вже більше року тому, нічого не прийшло. З тих пір я просто не плачу за транспортування.
Коленная ложечка
• 18 ноября 2023
Можливо хтось з Київщини ? Куди саме підїхати, незнаїте? Пише Боярка🤔
Коленная ложечка
• 18 ноября 2023
Ответ дляСтебель березы
Зрозуміло, дякую 😉 за транспортування теж переплата, але там 280 грн, не 11 000 грн.
Коленная ложечка
• 18 ноября 2023
В такий час, і так дурять людей, я думаю це все якось би автоматично робилося б, ні люди платять, платять а в ітогі борг.
ВсеПроВсехЗнаю• 18 ноября 2023
Харьков - у папы тоже была переплата, у нас там ещё были какие-то мутные проблемы со 104 у всей области, поэтому получилась переплата как я поняла. Недавно он тоже ездил в газовое хозяйство, писал заявление, деньги вернули ему на карточку
Коленная ложечка
• 18 ноября 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Дякую, у нас теж з 104 ua, не зрозуміло, передавала показник там, а мені доказуть що не передавала, що їх немає
Чарівне зіллячко• 18 ноября 2023
Надо звонить писать
У меня были какие то траблы тоже с ними, переплата была, я вслепую давала показания , не видя счетчик, в итоге переплатила пару тыс
То решили вопрос по тел, пришла платежка с плюсом